V hlavní mužské kategorii do 39 let slavil triumf Jan Pernica z USK Praha, který trať zdolal v čase 19:31. Na druhém místě doběhl s více než minutovou ztrátou Petr Urban z JSDH Chudenice, bronz bral nezdický Marek Dietl. V kategorii mužů nad 39 let protrhl vítězně cílovou pásku Pavel Jílek z klubu Cyklo Malát Klatovy (20:31). Druhý skončil Karel Žabůrek ze Kdyně, třetí Petr Hammerle z Domažlic.

V mužské kategorii nad padesát let slavil prvenství ve vynikajícím čase 20:25 Jiří Procházka z RMT Plzeň před Jiřím Vrabcem (Fírové) a Josefem Bočkem (Dolany). Mužská kategorie nad šedesát let měla trojí zastoupení. V brilantním čase 21:19 získal zlatou medaili Alois Šatra z Velkých Hydčic. Stříbro bral Milan Lukašičin (Cyklo Malát Klatovy), třetí pozici pak obsadil domácí běžec Petr Molčan.

V nejstarší kategorii mužů nad 70 let zaujal úctyhodným výkonem Petr Janový z AC Trial Plzeň, druhý skončil Jiří Čada z KČT Nýrsko. V hlavní ženské kategorii do 34 let závodila jediná žena – holýšovská Alexandra Ruská. Zbylých sedm běžkyň závodilo v kategorii žen nad 34 let. Nejrychlejší byla Blanka Šindelářová, která předčila druhou Marii Spasovou ze Švihova a bronzovou Petru Hammerlovou z Domažlic.

42. ročník Novoročního běhu přilákal do Draženova přes 120 běžců.