První zápas
3:1 (26:24, 25:20, 23:25, 25:21)
Souboj začal v 17.30 hodin v tělocvičně Gymnázia J. Š. Baara v Domažlicích, kde domaličtí hostili celek Plzně. Do prvého zápasu nastoupili v sestavě: Ekstein J., Kubal T., Kupilík O., Nagy Z., Roman M., Veselý M., jako libero Pavlík R. Hlavní rozhodčí Sazama L., Zwaschka F., zapisovatel: Svoboda S. Na lavičky zasedlo asi 40 neplatících diváků, kteří vytvořili vynikající kotel. První zápas vyhráli chlapci z Domažlic 3:1 (26:24, 25:20, 23:25, 25:21) a hrálo se 89 min. Kluci nastoupili se zdravým seběvědomím a na prvních setech to bylo vidět. Hrál se svižný volejbal na obou stranách. Naši byli aktivnější, více útočili a nedělali chyby v obraně. Některé akce zvedali diváky a hlavně divačky z laviček.
Druhý zápas
0:3 (16:25, 19:25, 23:25)
V půl osmé začal druhý zápas a na bednu se postavil rozhodčí Zwaschka. Hned po prvních míčích bylo vidět, že na palubovku přišelo úplně jiné družstvo. To co vycházelo v prvním zápasu, teď nešlo. První set byli hráči v těžké defenzivě. V druhém setu se vystřídal nahrávač, otec nahradil syna. Lavička nepolevila ve fandění. Druhý set byl již vyrovnanější. Zlepšila se hra na síti a v poli. Domažličtí volejbalisté se zlepšili, ale nevydrželo jim to dlouho. Ke konci setu to již bylo stejné. Nervozita, neshody při výměnách, zoufalé zákroky. I druhý set prohráli dost hladce. Třetí set začal v režii soupeře. Byl pohyblivější, útočnější a hrál se v pohodě. Za stavu 24:18 naši jako by se probudili a šlapali Slavii „na paty“ až je vyprovokovali k ´tajmu´. Naši se dotáhli až na 23. Lavička podporovala hráče co to šlo. Zvrat se nekonal.