Nováček krajské soutěže P M 1 A tam vyhrál 3:1 a 3:2. K prvnímu utkání nastoupila Jiskra v sestavě: Pavel Kupilík, Milan Roman, Zdeněk Nagy, Tomáš Kubal, Karel Trnka a Jan Ekstein.

„Začátek zápasu nám vyšel výborně. Za stavu na sety 2:0 se však Union rozehrál a dostal nás ve třetím setu. Rozhodl čtvrtý, jehož výsledek jsme uhráli v náš prospěch, a tím zápas skončil 25:13,“ říká veducí týmu Karel Trnka. Na druhý zápas opustil hřiště Nagy a na palubovku naopak nastoupili Roman Pavlík a Václav Milisderfer. První set druhého utkání sice Jiskra vyhrála, zato ve druhém se moc trápila. „Soupeř dělal problémy hlavně vysokými bloky a srovnal na 1:1. Ve třetí sadě se Union dostal do vedení 2:1. Ve čtvrtém setu se zdálo, že se nám nepodaří zdolat ho. Zápas, ve kterém se kluci hodně trápili, dospěl do stavu 23:24 k prvnímu mečbolu,“ líčí vedoucí týmu Trnka svůj pohled z lavičky.

Jiskra však nakonec vyhrála uvedený set 26:24. a v pátém setu hrála jakoby v euforii a dovedla tak druhý zápas s Unionem do vítězného konce. A jaký soupeř čeká na domažlické volejbalisty příště? „Budeme hostit dosud neporažený tým Bílé Hory. Ten má v současnosti od dva body více než my. Chtěl bych pozvat všechny naše příznivce, aby nás 1. prosince přišli povzbudit,“ zakončil Trnka s tím, že je to poslední letošní zápas Jiskry na domácí palubovce.