V desátém kole Fortuna ligy Domažlického deníku bylo odehráno všech deset zápasů. Na stoprocentní tip tak bylo možno dosáhnout 20 bodů.
Nejlépe v tomto kole tipoval Lukáš Hais z Mračnic (tipy: 1 1 2 1 2 1 1 1 1 2 47), který se se ziskem 17 bodů stává vítězem desátého kola.
V redakci si můžete vyzvednout zaslouženou výhru v podobě trička a stokorunového kuponu na prosázení.

Výsledky:

1. místo
DO0111 Jaroslav Krba, Domažlice 5 90

2. místo
DO0156 Leoš Janeček, Mrákov 14 87

3. místo
DO0051 Jitka Součková, Draženov 14 84
DO0056 Karel Adámek, Kout na Šumavě 11 84
DO0135 Petr Buršík, Nový Kramolín 11 84
DO0039 Jiří Marek, Hostouň 8 84
DO0203 Jiří Pivoňka, Poběžovice 8 84
DO0194 Karel Králík, Holýšov 5 84
DO0196 Radim Žáček, Holýšov 5 84

10. místo
DO0176 Josef Jonáš, Hostouň 14 81
DO0123 Bohumil Reithar, Semněvice 5 81

12. místo
DO0188 Bohuslav Berka, Blížejov 11 78
DO0193 Karel Kabourek, Tlumačov 11 78
DO0086 Bohumil Souček, Draženov 11 78
DO0095 Jan Reitspies, Horšovský Týn 5 78

16. místo
DO0065 Radka Hajsová, Mračnice 14 75
DO0166 David Kobes, Chodov 11 75
DO0148 Jindřich Kobes, Chodov 11 75
DO0047 Josef Vaněk, Radonice 11 75
DO0048 Anna Vaňková, Radonice 11 75
DO0160 Jan Černý, Domažlice 8 75
DO0108 Josef Kuneš, Domažlice 8 75
DO0042 Jana Müllerová st., Osvračín 8 75
DO0121 Ondřej Starinský, Hora Sv. Václava 8 75
DO0174 Anna Beková, Staňkov 5 75
DO0170 Karel Hodoušek, Holýšov 5 75
DO0004 Bohumil Ledvina, Trhanov 5 75
DO0040 Jiří Marek, Plzeň 5 75
DO0084 Miloslav Sláma, Tasnovice 5 75
DO0198 Bohumil Jirka, Holýšov 2 75

31. místo
DO0115 Slavomír Skala, Domažlice 11 72
DO0090 Božena Kalousová, Domažlice 8 72
DO0186 Josef Psutka, Postřekov 8 72
DO0114 Jana Skalová, Domažlice 8 72
DO0070 Stanislav Stehlík, Vlkanov 8 72
DO0120 Zdeňka Vránková, Domažlice 8 72
DO0102 Jiří Bureš, Srbice 5 72
DO0010 Bohumil Hájek, Mělnice 5 72
DO0011 Jiří Hájek, Mělnice 5 72
DO0128 Pavel Sirový, Dolní Kamenice 2 72

41. místo
DO0068 Stanislav Stehlík, Postřekov 8 71

42. místo
DO0071 Petra Baťová, Domažlice 8 69
DO0089 Jiří Frič, Přívozec 8 69
DO0073 Matěj Holar, Chodov 8 69
DO0034 Helena Hrubá, Oplotec 8 69
DO0106 Antonín Koruna, Domažlice 8 69
DO0100 Jakub Pittner, Pařezov 8 69
DO0027 Michaela Herajtová, Dolní Kamenice 5 69
DO0172 Jakub Janeček, Holýšov 5 69
DO0171 Markéta Janečková, Holýšov 5 69
DO0066 Karel Koutník, Kout na Šumavě 5 69
DO0195 Kamil Králík, Holýšov 5 69
DO0005 Tomáš Ledvina, Újezd 5 69
DO0101 Jana Mitalová, Hostouň 5 69
DO0191 Josef Paitl, Chodov 5 69
DO0149 Jaroslava Stoklasová, Hostouň 5 69
DO0062 Jiří Vogl, Staňkov 5 69
DO0055 Josef Buršík, Postřekov 2 69
DO0028 Zdeněk Herajt, Dolní Kamenice 2 69

60. místo
DO0008 Milan Müller, Blížejov 5 67

61. místo
DO0143 Monika Hynčíková, Holýšov 14 66
DO0015 Ladislav Nauš ml, Osvračín 11 66
DO0134 Alois Velecký, Chodov 11 66
DO0069 Václav Císler, Domažlice 8 66
DO0059 Josef Ehrlich, Nový Kramolín 8 66
DO0085 Zdeněk Holomoj, Domažlice 8 66
DO0072 Martin Královec, Smolov 8 66
DO0025 Jan Kvasnička, Miřkov 8 66
DO0014 Ladislav Nauš, Osvračín 8 66
DO0130 Jiří Stieber, Kdyně 8 66
DO0182 Jan Švejda, Postřekov 8 66
DO0013 Karel Heisig, Dolní Kamenice 5 66
DO0029 Jiřina Herajtová, Dolní Kamenice 5 66
DO0031 Vlasta Janečková, Staňkov 5 66
DO0016 Václav Jonáš, Bělá nad Radbuzou 5 66
DO0093 Josef Kozák, Holýšov 5 66
DO0110 Jan Krba, Domažlice 5 66
DO0104 Vladimír Nesterský, Poběžovice 5 66
DO0151 Jaroslav Stoklasa st., Hostouň 5 66
DO0046 Josef Švehla, Chocomyšl 5 66
DO0202 Jaroslava Vlasáková, Hostouň 5 66
DO0053 Jaroslav Hlavsa, Nevolice 2 66

83. místo
DO0177 Jan Schröpfer, Domažlice 8 65

84. místo
DO0154 Jiří Sladký, Domažlice 8 64
DO0077 Marie Rynešová, Mimov 0 64

86. místo
DO0036 Iveta Baláková, Tasnovice 14 63
DO0054 Josef Hrudička, Únějovice 14 63
DO0064 Václav Vachtl, Mračnice 14 63
DO0144 David Budka, Domažlice 11 63
DO0129 Roman Černý, Holýšov 11 63
DO0133 Ondřej Velecký, Chodov 11 63
DO0175 Antonín Bek, Staňkov 5 63
DO0179 Nikolas Hodoušek, Holýšov 5 63
DO0150 Václav Kacerovský, Kdyně 5 63
DO0087 Jan Královec, Draženov 5 63
DO0147 Petr Petr, Hostouň 5 63
DO0119 Zdeňka Starinská, Hora Sv. Václava 5 63
DO0153 Jaroslav Stoklasa ml., Hostouň 5 63
DO0024 Jan Šašek, Miřkov 5 63
DO0012 Václav Fišer, Horní Kamenice 2 63
DO0026 Tomáš Herajt, Dolní Kamenice 2 63
DO0002 Lubomír Jurečka, Valdorf 2 63

103. místo
DO0215 Václav Bělonožník, Horšovský Týn 5 61

104. místo
DO0033 Jiří Balák, Tasnovice 11 60
DO0132 Jan Holinka, Domažlice 11 60
DO0049 Petr Vaněk, Radonice 8 60
DO0043 Jan Čech, Osvračín 5 60
DO0109 Ladislav Vogeltanz, Chodov 5 60
DO0127 Roman Oulík, Dolní Kamenice 2 60

110. místo
DO0074 František Stieber, Domažlice 8 58

111. místo
DO0161 Růžena Černá, Domažlice 11 57
DO0088 Liliana Fričová, Přívozec 8 57
DO0030 Josef Janeček, Staňkov 8 57
DO0165 Milan Anderle, Klenčí p. Č. 5 57
DO0080 Pavel Langmaier, Trhanov 5 57
DO0152 Šárka Kacerovská, Kdyně 2 57

117. místo
DO0228 Lenka Marková, Blížejov 8 56
DO0204 Václav Šmejkal, Domažlice 8 56
DO0003 Stanislav Hrnčíř, Domažlice 5 56
DO0155 Václav Hůtta, Domažlice 5 56

121. místo
DO0214 Alena Berková, Blížejov 11 55
DO0075 Roman Stieber, Domažlice 8 55

123. místo
DO0099 Petr Kasl, Srbice 14 54
DO0082 Martin Frei, Domažlice 11 54
DO0168 Iva Anderlová, Klenčí p. Č. 8 54
DO0050 Ondřej Bauer, Staňkov 8 54
DO0180 Václav Blažek, Staňkov 8 54
DO0035 Karel Balák, Oplotec 5 54
DO0163 Iva Černá, Domažlice 5 54
DO0190 Marie Černá, Holýšov 5 54
DO0173 Anna Janečková, Holýšov 5 54
DO0145 Stanislav Kitzberger, Domažlice 5 54
DO0117 štefan Nemergut, Hora Sv. Václava 5 54
DO0124 Miloslav Schweiner, Pec p. Č. 5 54
DO0131 Jiří Stieber ml., Kdyně 5 54
DO0097 Jaroslav Vodár, Domažlice 5 54
DO0058 Karel Bečvář, Domažlice -1 54
DO0183 Jaroslav Ludvík, Chodov -1 54

139. místo
DO0083 Jarmila Stieberová, Domažlice 11 52
DO0041 Jana Müllerová ml., Osvračín 8 52
DO0213 Milan Rubáš, Domažlice 5 52

142. místo
DO0076 Jan Sladký, Domažlice 8 51
DO0137 Petr Holinka, Staňkov 5 51
DO0157 Milan Kouba, Blížejov 5 51
DO0184 Václav Ludvík, Domažlice 5 51
DO0136 Miroslav Minařík, Havlovice 5 51
DO0158 Jiří Anderle, Klenčí p. Č. 2 51
DO0037 Radka Zitterbartová, Hostouň -4 51

149. místo
DO0225 Lukáš Hajs, Mračnice 17 50
DO0223 Blanka Bolovanská, Domažlice 11 50
DO0224 Rostislav Radošický, Horšovský týn 262 8 50

152. místo
DO0209 František Budka, Domažlice 8 49
DO0211 Miroslav Holinka, Hostouň 8 49
DO0081 Jiří Neumaier, Domažlice 5 49
DO0200 Jan Zavadil, Holýšov 0 49

156. místo
DO0159 Dana Koubová, Blížejov 8 48
DO0116 Josef Matějovic, Domažlice 8 48
DO0021 Oldřich Sakl ml., Újezd Sv. Kříže 5 48
DO0146 Jiřina Šatrová, Domažlice 5 48
DO0063 Miloslav Švamberk, Staňkov 5 48
DO0061 Lenka Voglová, Staňkov 5 48
DO0169 Kamila Anderlová, Klenčí p. Č. 2 48
DO0091 Lukáš Kalous, Domažlice 2 48

164. místo
DO0230 Jaroslava Faschingbauerová, Domažlice 8 47
DO0212 Václav Vondraš, Domažlice 8 47
DO0233 Jaroslav Hlavsa ml., Nevolice 2 47

167. místo
DO0122 Ondřej Vránek, Domažlice 5 46

168. místo
DO0022 Vilém Kaufman, Újezd Sv. Kříže 8 45
DO0112 Aleš Kupilík, Domažlice 8 45
DO0192 Josef Psutka ml., Postřekov 8 45
DO0178 Michal Macht, Postřekov 5 45
DO0118 Josef Nemergut, Hora Sv. Václava 5 45
DO0167 Ivana Žlůvová, Klenčí p. Č. 5 45
DO0057 Jaroslava Bečvářová, Domažlice 2 45

175. místo
DO0210 Milan Bolovanský, Domažlice 11 43
DO0208 Ondřej Bolovanský, Domažlice 8 43
DO0020 Václav Brada, Újezd Sv. Kříže 8 43
DO0142 Ota Hynčík, Holýšov 8 43
DO0205 Slavomír Skala ml., Domažlice 8 43
DO0078 Jan Ryneš, Mimov 0 43

181. místo
DO0009 František Hájek, Mělnice 5 42
DO0044 Josef Fujan, Hostouň 2 42

183. místo
DO0229 Jaroslav Ledvina, Blížejov 2 41

184. místo
DO0139 Zdeňka Kubalová, Brnířov 8 40
DO0218 Jaroslav Žák, Chodov 8 40
DO0206 Jaroslav Mužík, Kanice 2 40

187. místo
DO0098 Tomáš Kasl, Srbice 14 39
DO0113 Miroslav Kopecký, Stanětice 2 39
DO0140 Václav Koukol, Domažlice 2 39
DO0107 Jindřich Frous, Horšovský Týn 0 39

191. místo
DO0232 Martin Pešek, Plzeň 5 38
DO0197 Miroslav Pivoňka, Bělá nad Radbuzou 5 38

193. místo
DO0141 Václav Pareský, Třebnice 14 37
DO0017 Aleš Lagin, Horšovský Týn 11 37
DO0216 Lukáš Budka, Klatovy 8 37
DO0105 Jan Hána, Havlovice 5 37
DO0207 Vojtěch Budka, Domažlice 2 37

198. místo
DO0052 Pavel Votruba, Domažlice 8 36
DO0045 Kristina Fujanová, Hostouň 2 36
DO0103 Lubomír Gregor, Prapořiště 0 36
DO0018 Josef Zimmermann, Holýšov 0 36

202. místo
DO0231 Marcela Budková, Domažlice 5 35

203. místo
DO0060 Jiří Schlagel, Domažlice 8 34

204. místo
DO0038 Miroslav Zitterbart, Hostouň 5 33
DO0219 Jan Drmla, Domažlice 0 33

206. místo
DO0007 Alena Konopíková ml., Starý Klíčov 0 31
DO0221 František Kühn, Újezd Sv. Kříže -1 31

208. místo
DO0092 Jiří Avramov, Domažlice 5 30
DO0138 Miroslav Prettl, Brnířov 0 30

210. místo
DO0023 Jan Franta, Újezd Sv. Kříže 0 29

211. místo
DO0094 J. Škarda, Osvračín 11 28
DO0189 Lenka Berná, Poběžovice 8 28
DO0006 Alena Konopíková, Starý Klíčov 0 28

214. místo
DO0126 Zdeněk Duffek, Dolní Kamenice 5 27
DO0181 František Přibyl, Koloveč 2 27

216. místo
DO0067 Miloslav Knop, Pec p. Č 2 26
DO0185 Petr Bek ml., Staňkov -1 26

218. místo
DO0187 Maruše Beková, Poběžovice 5 24
DO0164 Petr Suchý, Česká Kubice -1 24

220. místo
DO0001 Petr Bek, Staňkov 2 22

221. místo
DO0201 Miroslav Holínka, Hostouň 0 19

222. místo
DO0032 Miluše Baláková, Oplotec 2 18
DO0125 Luboš Vavruněk, Chodov 2 18

224. místo
DO0217 Lucie Mühlbacherová, Postřekov 2 16

225. místo
DO0227 Milan Šatra, Domažlice 5 15
DO0199 Poklop Karel, Horšovský Týn 2 15

227. místo
DO0235 Lukáš Pelikán, Nový Dvůr -10 13

228. místo
DO0226 Josef Skočdopole, Hudlice 392 0 12

229. místo
DO0234 Karel Schejbal, Horšovský Týn 0 9

230. místo
DO0096 Milan Svoboda, Srbice 0 8

231. místo
DO0019 Oldřich Jakl, Újezd Sv. Kříže 0 5
DO0079 Vendula Strnadová, Domažlice 0 5
DO0162 Jaroslava Váchalová, Hostouň 0 5

234. místo
DO0236 Ondra Bek, Poběžovice 330 2 4

235. místo
DO0222 Miluše Dendlová, Újezd Sv. Kříže 0 -6