Ve druhém utkání na palubovce místní sportovní haly se Domažličanům již tolik nedařilo, když podlehli vysoko 1:6 jednomu z největších favoritů na postup karlovarským ´Hurikánům´.

FbC Baník Stříbro – FbC Domažlice 1:10 (0:3, 1:2, 0:5)

Do utkání vstoupili svěřenci Václava Cihly mladšího a Ladislava Kulhánka s cílem co nejrychleji utkání rozhodnout a poté šetřit síly na duel s jedním z největších adeptů na postup, týmem Karlových Varů. Od úvodního klaksonu tak soupeře uzavřeli na jeho polovině a bylo jen otázkou, kdy se střelecky prosadí. V čase 2:47 minuty se domažličtí hráči dočkali, když po přihrávce Hrabíka otevřel skóre Jakub Kulhánek – 0:1. Dvě minuty nato vystřelil Andrle, odražený míček za brankou doběhl Kubica, oběhl branku a překonal bezmocného gólmana – 0:2. V 11. minutě si doběhl na přihrávku Kulhánka do středu obránce Andrle a Domažličané vedli rozdílem tří branek – 0:3. V závěru úvodní třetiny je však podržel gólman Rudolf Kortus, který kryl nebezpečnou střelu domácích. Hostům vyšel úvod druhého dějství, když po kombinaci celé pětky a následné přihrávce Kulhánka rozvlnil síť Kalčík – 0:4. V sedmé minutě druhé třetiny vystřídal brankářskou jedničku hostů Rudolfa Kortuse Tomáš Sýkora. V čase 24:32 minuty se domažlickým žákům naskytla výhoda přesilovky a ti ji využili, když střelu Hrabíka dorazil do sítě Kubica – 0:5. Minutu a půl před přestávkou hosté nepohlídali střed hřiště, čehož využili domácí a po střele Blažka zaznamenali čestný úspěch – 1:5. Po dvou minutách hry závěrečné patnáctiminutovky po přihrávce Tůmy skóroval Kulhánek – 1:6. Poté si hosté vytvořili řadu šancí, ale změny skóre se dočkali až v posledních pěti minutách střetnutí. Sedmý gól přidal ve 40. minutě Kalčík – 1:7. Necelé dvě minuty nato Andrle, který oblékl kapitánskou pásku na místo nemocného Dušana Boroše, vystřelil, doběhl odražený míček a zvýšil na 1:8. Poté střela Hrabíka nečekaně skončila v síti – 1:9. Čtyřicet sekund před závěrečným klaksonem se Domažličané dočkali vytoužené ´desítky´, když po ideálním přiťuknutí Stacha dokončil hattrick kapitán Andrle.„Dal jsem poprvé tři góly v soutěži, navíc jsem byl kapitánem, je to pro mě zážitek na celý život, zvláště, když jsem hrál obránce,“ neskrýval radost Martin Andrle, který k hattricku proti Stříbru zaznamenal i jednu asistenci.

FbC Domažlice – Karlovy Vary 1:6 (0:2, 0:3, 1:1)

„Od začátku utkání jsme tahali za kratší konec. Soupeř na nás byl dobře takticky připravený. Od úvodního klaksonu hrál tvrdě, ale v rámci pravidel. Na jeho nátlakovou hru jsme těžko hledali odpověď. Nebýt vynikajícího výkonu brankáře Rudolfa Kortuse, prohráli bychom o hodně větším rozdílem,“ popsal průběh zápasu proti jednomu z favoritu na postup jeden z dvojice trenérů Václav Cihla mladší a dodal: „Všem klukům děkuji za předvedený výkon, jelikož jsme odjeli v hodně oslabené sestavě. Pro nemoc nám chyběli tři hráči základu.“ Čestný úspěch Domažličanů zaznamenal za stavu 0:5 nejlepší hráč týmu Kalčík, když po přihrávce Kulhánka nedal gólmanovi šanci. Sestava: Rudolf Kortus, Tomáš Sýkora – Jakub Hrabík, Ondřej Stach, Martin Andrle – Jakub Kulhánek, Karel Šlajs, Václav Tůma, Vojtěch Kalčík a Robert Kubica. Trenéři: Václav Cihla ml. a Ladislav Kulhánek.