Tři mládežnické týmy nejlepšího současného florbalového týmu České republiky Tatranu Střešovice se představí zítra v domažlické sportovní hale. A to v rámci oslav desetiletého výročí trvání klubu FbC Domažlice. S nejslavnějším extraligovým týmem se měli postupně utkat starší žáci, junioři a muži.

„Původně měl přijet extraligový tým v čele s reprezentanty Fridrichem, Richterem a Jedličkou, bohužel A-tým Střešovic o víkendu čeká Pohár mistrů ve Švýcarsku. A tak do Domažlic zavítají ´pouze´ mládežnická družstva. Žáci, dorostenci a junioři mají však svou kvalitu. Patří totiž mezi celorepublikovou špičku,“ zve na sobotní florbalové klání do domažlické sportovní haly trenér FbC Václav Cihla mladší.

Ten bohužel vzhledem k pohárovému víkendovému klání v Plzni musel místo týmu mužů proti prestižnímu extraligovému týmu sehnat jiného soupeře. „Velmi jsem se já i ostatní kluci z týmu těšili, že si zahrajeme proti soupeři zvučného jména, bohužel ve stejné době nás čeká 2. kolo Českého poháru. Po usilovném shánění nás tak nahradí muži DDM Stod,“ neskrývá zklamání Cihla a na druhé straně dodává: „Věřím, že na mládežnické zápasy Střešovic se přijde podívat hodně diváků, florbal na nejlepší české úrovni není k vidění na Chodsku každý den.“

Rozpis utkání

10.10 TJ Jiskra Domažlice (SŽ) – Tatran Střešovice (SŽ)

11.30 TJ Jiskra Domažlice (J) – Tatran Střešovice (D)

12.50 DDM Stod – Tatran Střešovice (J)

14.10 Tatran Střešovice (SŽ) - TJ Jiskra Domažlice (SŽ)

15.30 Tatran Střešovice (D) – TJ Jiskra Domažlice (J)

16.50 Tatran Střešovice (J) – DDM Stod

Autor: Karel Fait