FC Remi Plzeň - Ajax Staňkov
3:3 (1:1)
Souboj s nováčkem soutěže přinesl v prvním poločase vyrovnanou bitvu, v níž si Staňkovští vytvořili několik vyložených šancí (Vachtl, Lukáš, Bauer trefil z přímého kopu tyč) a do vedení šli po střele Vachtla z úhlu. Ještě před pauzou dokázali domácí srovnat. Po obrátce sice Lukáš upravil na 1:2 pro Ajax, tým Remi však zareagoval bleskovým vyrovnáním a krátce nato přidal i třetí gól. Od té chvíle vsadili futsalisté Staňkova na útok a neustále dobývali soupeřovu branku. Po několika neproměněných šancích a dalších dvou tyčích se minutu a půl před koncem dočkali. Vachtl rozehrál rohový kop na Majláta a jeho dělovka skončila v síti.

FK Lochotín - Ajax Staňkov
1:6 (0:2)
Dlouhé čtyři roky trvalo čekání Ajaxu na vítězství nad Lochotínem, týmem, který obhajuje 1. místo v divizi z minulé sezony. Domácí začali očekávaným náporem, ovšem futsalisté Staňkova výborně bránili, dařilo se brankáři Škampovi a jejich protiútoky byly mimořádně nebezpečné. Dvě šance neproměnil Lukáš, pak se ale prosadil Majlát a na 0:2 zvýšil krásným technickým gólem Janka. Ve druhé části hry Lochotín ještě přidal, ale Ajax pokračoval ve velmi dobré defenzivní činnosti, navíc další dva brejky využili Vachtl a Bauer. Divizní favorit poté odvolal brankáře a pokoušel se o zvrat při power-play. Jenže Janka využil chybu při soupeřově rozehrávce a zvýšil na 0:5, poté sice Lochotín zkorigoval, ale poslední slovo měl brankář Škampa, který gólem do prázdné branky přes celé hřiště vítězství staňkovského týmu pečetil.
Po čtyřech odehraných zápasech má Ajax Staňkov sedm bodů, další zápas hraje ve středu večer v Plzni s Indossem B a poté v sobotu s karlovarskými týmy FutFet a Draci.

Sestava Ajaxu: Škampa – Bauer, Paul, Hrach, R. Šimka – Majlát, Vachtl, Janka, Lukáš.