Výsledky 1. třída, 1. kolo: TK Horšovský Týn A - Šumava B 5:0 (Rathousky - Votava 6/1, 6/2, Cenefels - Gallo 6/0, 6/0, Šaloun, Hájek - Gallo, Veselý 6/2, 6/2, Cenefels - Votava 6/1, 6/1, Rathousky - Veselý 6/0, 6/0).
Kdyně A - Holýšov B 3:2 (Stodola - Šimandl 6/2, 6/1, Dufek - Koucký 4/6, 4/6, Stodola, Suchý - Tiefenbach, Šimandl 6/3, 6/2, Kufner - Tiefenbach 3/6, 6/3, tiebreak10/3, Váchal - Fichtl 6/1, 5/7, tiebreak 8/10).
Spartak Klenčí p/Č - Šumava A 2:3 (Kubec - Steinbach 6/0, 6/4, Smazal - Novák ml. 0/6, 6/3, 3/6, Varta, Lukášek - Duba, Novák 1/6, 3/6, Hula - Duba 0/6, 1/6, Kubec - Novák ml. 5/7, 6/2 (Novák skreč).
Hlohovčice - Slavoj Koloveč 4:1 (Mandík K. - Hruška Lukáš 6/2, 6/2, Majer - Hájek 1/6, 6/7 (5:7), Mandík K., Mandík P. - Hruška Ladislav, Kufner 6/2, 6/0, Mandík P. - Hruška Lukáš 6/1, 6/3, Mandík K. - Hájek 6/3, 7/5).

1.TK Horšovský Týn A 2 (5:0)
2. Hlohovčice                    2 (4:1)
3. Kdyně                          2 (3:2)
4. Šumava A 2 (3:2)
5. Holýšov B                    1 (2:3)
6. Spartak Klenčí p/Č        1 (2:3)
7. Slavoj Koloveč              1 (1:4)
8. Šumava B                    1 (0:5)

Tenisový míček.
Druhou třídu tenisového Davis Cupu vyhrál Holýšov B

Výsledky 2. třída, 1. kolo: Loosers - SK Šumava Domažlice C 5:0 (Bauer - Han Bin Than 6/0, 6/2, Vencel - Schwarz 6/1, 6/0, Bozděch, Ledvina - Kabourek, Sladký 6/1, 6/2, Vencel - Han Bin Than 6/2, 6/3, Ledvina - Schwarz 6/2, 6/3).
Holýšov C - TK Horšovský Týn B 4:1 (Vrba Marek - Kosar 5/7, 4/6, Kocour - Mareš 6/1, 6/1, Vrba Tomáš, Hána - Mareš, Hubata 6/1, 7/5, Kocour - Kosar 6/3, 6/4, Tiefenbach Otto st. - Mareš 6/2, 7/6 (7/5).
Holýšov D - TJ Mimov 0:3 (Bogner - Hrdina 2/6, 1/6, Dvorský - Vrána 0/6, 5/7, Bogner, Gütter - Hrdina, Vrána 2/6, 0/6).
TK Staňkov - Pilsner Urquell 3:1 (Šleis - Pachl 6/1, 6/0, Žáček - Stýskal 6/3, 4/6, tiebreak 10/4, Žáček, Štengl - Stýskal, Kaas 4/6, 2/6, Šleis - Kaas 6/3, 6/1).

1. Loosers                          2 (5:0)
2. Holýšov C                       2 (4:1)
3. TK Staňkov                     2 (3:1)
4. Mimov                            2 (3:0)
5. Pilsner Urquell                 1 (1:3)
6. Holýšov D                       1 (0:3)
7. TK Horšovský Týn B         1 (1:4)
8. SK Šumava Domažlice C   1 (0:5)

Tenisový míček. Ilustrační foto.
První třídu domažlického Davis Cupu vyhrál Horšovský Týn A

S přispěním Jiřího Vencela