Baby totiž k výbornému náhozu z minulého kola přidaly tentokrát ještě o dvě kuželky více a smetly své soupeřky APM Girls rozdílem třídy 1418:1118. I přes drtivou porážku však ´dívky´ z APM dosáhly svého nejlepšího výkonu v soutěži a byly spokojeny hlavně s tím, že hodily více než jejich nejbližší sousedé z chvostu tabulky Amatérky (1056) a Hasiči (1101). Jako třešnička na dortu pak pro tým APM Girls působil fakt, že jejich nejlepší hráčka Štěpánka Kaiserová dosáhla výkonem 297 kuželek nejlepšího náhozu ze všech deseti účastnic zápasu a nechala těsně za sebou i takové ´borkyně´ v dresu Bab jako Annu Slezákovou (295), Ivanu Najnarovou (292) nebo Zlatu Fajfárkovou (288).

Ve druhém zápase kola vystřídali své ženské kolegyně mužští reprezentanti APM Automotive z týmu lídra tabulky APM 2. Jako desátý tým v letošním ročníku KBL se jim do cesty postavili ´svářeči´ Elitexu a aktuálně čtvrtý tým tabulky dopadl stejně jako devět dalších před ním – poměrně hladce s APM 2 prohrál. Zápas však nebyl ve svém průběhu tak jednoznačný, jak napovídá konečný výsledek a rozdíl ve skóre byl až do posledních dvou z deseti hodů druhého kola pro Elitex ještě ´hratelný´. Závěr duelu však vyzněl jasně pro favorita a ten si tak stále bez ztráty bodů upevnil pozici v čele celkového pořadí.

Třetí utkání svedlo dohromady Hasiče s Amatérkami a jejich postavení na konci tabulky odpovídaly i dosažené výkony. Dramatický mač však přinesl neuvěřitelně vyrovnané výsledky týmů na obou prostřídaných drahách. Vítězní Hasiči ke dvěma bodům dokráčeli náhozy 551 a 550 bodů a Amatérky i tento mizivý jednobodový rozdíl trumfly naprosto stejnými ciframi na drahách 1 a 2 (528 + 528).

Poslední z předehrávek byla také jakýmsi malým derby, protože oba protivníci a zároveň letošní nováčci KBL mají ve svém názvu slovo ´team´. Tím však veškerá podobnost končila, neboť od počátku bylo jasné, kdo je s koulemi pánem… Bowlingáři Véna teamu v utkání kralovali, potvrdili svoji výbornou formu a hráče ČD teamu hladce přehráli. Posunuli se tak v tabulce už na 5. místo před zíchovské ´Pukly´, a protože ti mají před sebou zápas se silnými Flinstouny, pravděpodobně před nimi ´Vénové´ i zůstanou.