Bikerům letos přálo počasí, oproti loňské husté mlze vládlo babí léto. Absolutní vítěz vyjel na 7,4 km dlouhou trať překonávající 343 výškových metrů jako šestašedesátý, dvě příčky za loňským vítězem Petrem Šindelářem, což mu ve stíhací jízdě pomohlo. V cíli druhý Šindelář (2009 – 19:42, 2010 – 19:49, 2011 – 19:47) ztratil na Soukupa třináct vteřin. Vyhrál však svoji kategorii Muži I. (1982 – 1994). Mezi další čtveřici jezdců Velosportu (3. v absolutním pořadí Jiří Baier, 4. v abs. pořadí a vítěz kat. Muži II. 1972 – 1981 Pavel Strnad, 5. Petr Kubíček a 7. František Šubrt) se dokázal vklínit čelkově šestý a zároveň nejrychlejší kadet, chodovský Luděk Šeller z ČS Specialized JR.

V kadetkách vyhrála Jana Brantlová z Mílařů Domažlice. V ženách se z vítězství radovala závodnice Velosportu Božena Kučerová. Veteránkám kralovaly bikerky z Klatov. Veteránky I. vyhrála Jana Vojáková, starší kategorii Hana Nesvedová.

Z vítězství v kategorii Veteráni II. (1961 a starší) a devátého místa v celkovém pořadí v čase 0:22:12 se radoval hlubocký Karel Duchek hájící barvy Jabkoty Kdyně.

Výsledky 4. ročníku MTB časovky Čerchov 2011

Výsledková listina - celkové pořadí
Pořadí Číslo Soutěžící Oddíl Bydliště Narození Čas
1. 66 Soukup Petr Nissan Dolák 1970 0:19:34
2. 64 Šindelář Petr Velosport Domažlice Domažlice 1984 0:19:47
3. 54 Baier Jiří Velosport Domažlice Domažlice 1984 0:20:09
4. 17 Strnad Pavel Velosport Domažlice Domažlice 1972 0:20:10
5. 15 Kubíček Petr Velosport Domažlice Horšovský Týn 1971 0:20:52
6. 55 Šeller Luděk CS Specialized JR Chodov 1995 0:21:05
7. 1 Šubrt František Velosport Domažlice Domažlice 1989 0:21:06
8. 52 Edelmann Jan Veloservis Stod Stod 1980 0:22:04
9. 34 Duchek Karel Jabkoty Kdyně Hluboká 1957 0:22:12
10. 14 Bešta Martin Horšovský Týn 1989 0:22:21
11. 9 Cihla Jakub Domažlice 1989 0:22:21
12. 57 Švarc Norbert Mílaři Domažlice Domažlice 1972 0:22:38
13. 53 Šturm Ruda SK Chodsko Domažlice 1978 0:22:54
14. 65 Bor Daniel Milavče 1989 0:23:00
15. 47 Benda Miroslav Mílaři Domažlice Domažlice 1962 0:23:07
16. 27 Vojta Radek Koloveč 1970 0:23:24
17. 20 Strnad Zdeněk Velosport Domažlice Domažlice 1969 0:23:29
18. 50 Vlček Josef Tasnovice 1956 0:23:33
19. 26 Kalous Lukáš Domažlice 1984 0:23:37
20. 59 Hříbal Martin Velosport Domažlice Domažlice 1989 0:23:40
21. 62 Ledvina Václav Stráž 1982 0:23:41
22. 42 Zábranský Pavel BEESPEE Plzeň 1983 0:23:50
23. 49 Kuneš Petr Klenčí pod Čerchovem 1973 0:23:54
24. 4 Bouda Pavel Šilhavý Plzeň 1957 0:23:59
25. 38 Beroušek Pavel Postřekov 1962 0:24:23
26. 67 Roman Milan Domažlice 1981 0:24:27
27. 46 Beber Pavel Velosport Domažlice Domažlice 1963 0:24:42
28. 19 Karban Radek Horšovský Týn 1972 0:24:45
29. 56 Křen Pavel Domažlice 1962 0:24:49
30. 35 Kadlec Martin Hluboká 1988 0:25:04
31. 44 Plas Radek Domažlice 1984 0:25:06
32. 32 Konop Jiří Sokol Stachy Stachy 1973 0:25:22
33. 2 Hůrka Antonín Velosport Domažlice Klenčí pod Čerchovem 1993 0:25:32
34. 40 Mrňák Karel Klatovy 1960 0:25:33
35. 43 Kubaň Václav Domažlice 1980 0:25:33
36. 48 Höll Petr Velosport Domažlice Chodov 1968 0:26:02
37. 33 Höll Pavel Velosport Domažlice Dobříkov 1968 0:26:06
38. 63 Kůst Pavel Luženičky 1982 0:26:11
39. 41 Poslední Bohumil Němčice 1961 0:26:42
40. 58 Jasan Lukáš Kondor-biketeam Postřekov Postřekov 1980 0:26:44
41. 70 Dufek Václav Domažlice 1958 0:26:48
42. 69 Královec Jiří Mílaři Domažlice Domažlice 1951 0:27:06
43. 3 Opat Václav Velosport Domažlice Domažlice 1984 0:27:24
44. 24 Švejnoch Miroslav Domažlice 1977 0:27:27
45. 18 Macán Miloslav KOMA MTB Team Kvíčovice 1974 0:27:29
46. 36 Kadlec Jiří SHP Hluboká Hluboká 1958 0:27:31
47. 37 Kulhánek Jakub Tlumačov 1994 0:27:42
48. 45 Kučerová Božena Velosport Domažlice Domažlice 1988 0:27:48
49. 7 Bartoš Josef SK Heskov Hýskov 1942 0:28:12
50. 11 Kokta Miroslav ACK Sycherák Bělá nad Radbuzou 1966 0:28:19
51. 16 Mrázek Jiří Horšovský Týn 1973 0:28:31
52. 21 Andrle Radek Pec 1981 0:28:43
53. 25 Zuzanek Pavel Lindenweg 1956 0:28:44
54. 10 Vachuda Roman ACK Sycherák Bělá nad Radbuzou 1970 0:28:48
55. 28 Hammerle Petr Domažlice 1972 0:28:57
56. 23 Chmelík Václav Domažlice 1978 0:29:18
57. 29 Adamovský Vlastimil Domažlice 1964 0:29:25
58. 61 Nesvedová Edita Velosport Domažlice Klatovy 1987 0:29:51
59. 8 Kunštár Jan Postřekov 1983 0:30:36
60. 39 Brantlová Jana Mílaři Domažlice Domažlice 1995 0:31:13
61. 51 Matulka Adam Stříbro 2001 0:32:14
62. 31 Beberová Pavlína Velosport Domažlice Domažlice 1997 0:32:35
63. 5 Vojáková Jana Klatovy 1968 0:32:49
64. 6 Franko Erik Klatovy 1964 0:32:49
65. 22 Janda Matěj Domažlice 1998 0:33:22
66. 68 Kadlecová Hana Hluboká 1987 0:33:35
67. 60 Mašková Ilona Velosport Domažlice Kout na Šumavě 1962 0:34:10
68. 30 Beberová Martina Velosport Domažlice Domažlice 1970 0:36:05
69. 12 Nesvedová Hana Klatovy 1954 0:40:31
70. 13 Baierová Jiřina Domažlice 1954 0:46:38

Kategorie: mladší žáci /1999 a mladší/
Pořadí Číslo Soutěžící Oddíl Bydliště Narození Čas
1. 51 Matulka Adam Stříbro 2001 0:32:14

Kategorie: žákyně starší /1997-1998/
Pořadí Číslo Soutěžící Oddíl Bydliště Narození Čas
1. 31 Beberová Pavlína Velosport Domažlice Domažlice 1997 0:32:35

Kategorie: žáci starší /1997-1998/
Pořadí Číslo Soutěžící Oddíl Bydliště Narození Čas
1. 22 Janda Matěj Domažlice 1998 0:33:22

Kategorie: kadetky /1995-1996/
Pořadí Číslo Soutěžící Oddíl Bydliště Narození Čas
1. 39 Brantlová Jana Mílaři Domažlice Domažlice 1995 0:31:13

Kategorie: kadeti /1995-1996/
Pořadí Číslo Soutěžící Oddíl Bydliště Narození Čas
1. 55 Šeller Luděk CS Specialized JR Chodov 1995 0:21:05

Kategorie: ženy I. /1982 - 1994/
Pořadí Číslo Soutěžící Oddíl Bydliště Narození Čas
1. 45 Kučerová Božena Velosport Domažlice Domažlice 1988 0:27:48
2. 61 Nesvedová Edita Velosport Domažlice Klatovy 1987 0:29:51
3. 68 Kadlecová Hana Hluboká 1987 0:33:35

Kategorie: muži I. /1982 - 1994/
Pořadí Číslo Soutěžící Oddíl Bydliště Narození Čas
1. 64 Šindelář Petr Velosport Domažlice Domažlice 1984 0:19:47
2. 54 Baier Jiří Velosport Domažlice Domažlice 1984 0:20:09
3. 1 Šubrt František Velosport Domažlice Domažlice 1989 0:21:06
4. 14 Bešta Martin Horšovský Týn 1989 0:22:21
5. 9 Cihla Jakub Domažlice 1989 0:22:21
6. 65 Bor Daniel Milavče 1989 0:23:00
7. 26 Kalous Lukáš Domažlice 1984 0:23:37
8. 59 Hříbal Martin Velosport Domažlice Domažlice 1989 0:23:40
9. 62 Ledvina Václav Stráž 1982 0:23:41
10. 42 Zábranský Pavel BEESPEE Plzeň 1983 0:23:50
11. 35 Kadlec Martin Hluboká 1988 0:25:04
12. 44 Plas Radek Domažlice 1984 0:25:06
13. 2 Hůrka Antonín Velosport Domažlice Klenčí pod Čerchovem 1993 0:25:32
14. 63 Kůst Pavel Luženičky 1982 0:26:11
15. 3 Opat Václav Velosport Domažlice Domažlice 1984 0:27:24
16. 37 Kulhánek Jakub Tlumačov 1994 0:27:42
17. 8 Kunštár Jan Postřekov 1983 0:30:36

Kategorie: muži II. /1972 - 1981/
Pořadí Číslo Soutěžící Oddíl Bydliště Narození Čas
1. 17 Strnad Pavel Velosport Domažlice Domažlice 1972 0:20:10
2. 52 Edelmann Jan Veloservis Stod Stod 1980 0:22:04
3. 57 Švarc Norbert Mílaři Domažlice Domažlice 1972 0:22:38
4. 53 Šturm Ruda SK Chodsko Domažlice 1978 0:22:54
5. 49 Kuneš Petr Klenčí pod Čerchovem 1973 0:23:54
6. 67 Roman Milan Domažlice 1981 0:24:27
7. 19 Karban Radek Horšovský Týn 1972 0:24:45
8. 32 Konop Jiří Sokol Stachy Stachy 1973 0:25:22
9. 43 Kubaň Václav Domažlice 1980 0:25:33
10. 58 Jasan Lukáš Kondor-biketeam Postřekov Postřekov 1980 0:26:44
11. 24 Švejnoch Miroslav Domažlice 1977 0:27:27
12. 18 Macán Miloslav KOMA MTB Team Kvíčovice 1974 0:27:29
13. 16 Mrázek Jiří Horšovský Týn 1973 0:28:31
14. 21 Andrle Radek Pec 1981 0:28:43
15. 28 Hammerle Petr Domažlice 1972 0:28:57
16. 23 Chmelík Václav Domažlice 1978 0:29:18

Kategorie: veteránky I. /1962 - 1971/
Pořadí Číslo Soutěžící Oddíl Bydliště Narození Čas
1. 5 Vojáková Jana Klatovy 1968 0:32:49
2. 60 Mašková Ilona Velosport Domažlice Kout na Šumavě 1962 0:34:10
3. 30 Beberová Martina Velosport Domažlice Domažlice 1970 0:36:05

Kategorie: veteráni I. /1962 - 1971/
Pořadí Číslo Soutěžící Oddíl Bydliště Narození Čas
1. 66 Soukup Petr Nissan Dolák 1970 0:19:34
2. 15 Kubíček Petr Velosport Domažlice Horšovský Týn 1971 0:20:52
3. 47 Benda Miroslav Mílaři Domažlice Domažlice 1962 0:23:07
4. 27 Vojta Radek Koloveč 1970 0:23:24
5. 20 Strnad Zdeněk Velosport Domažlice Domažlice 1969 0:23:29
6. 38 Beroušek Pavel Postřekov 1962 0:24:23
7. 46 Beber Pavel Velosport Domažlice Domažlice 1963 0:24:42
8. 56 Křen Pavel Domažlice 1962 0:24:49
9. 48 Höll Petr Velosport Domažlice Chodov 1968 0:26:02
10. 11 Kokta Miroslav ACK Sycherák Bělá nad Radbuzou 1966 0:28:19
11. 10 Vachuda Roman ACK Sycherák Bělá nad Radbuzou 1970 0:28:48
12. 29 Adamovský Vlastimil Domažlice 1964 0:29:25
13. 6 Franko Erik Klatovy 1964 0:32:49

Kategorie: veteránky II. /1961 a starší/
Pořadí Číslo Soutěžící Oddíl Bydliště Narození Čas
1. 12 Nesvedová Hana Klatovy 1954 0:40:31
2. 13 Baierová Jiřina Domažlice 1954 0:46:38

Kategorie: veteráni II. /1961 a starší/
Pořadí Číslo Soutěžící Oddíl Bydliště Narození Čas
1. 34 Duchek Karel Jabkoty Kdyně Hluboká 1957 0:22:12
2. 50 Vlček Josef Tasnovice 1956 0:23:33
3. 4 Bouda Pavel Šilhavý Plzeň 1957 0:23:59
4. 40 Mrňák Karel Klatovy 1960 0:25:33
5. 33 Höll Pavel Velosport Domažlice Dobříkov 1968 0:26:06
6. 41 Poslední Bohumil Němčice 1961 0:26:42
7. 70 Dufek Václav SK Chodsko Domažlice 1958 0:26:48
8. 69 Královec Jiří Mílaři Domažlice Domažlice 1951 0:27:06
9. 36 Kadlec Jiří SHP Hluboká Hluboká 1958 0:27:31
10. 7 Bartoš Josef SK Heskov Hýskov 1942 0:28:12
11. 25 Zuzanek Pavel Lindenweg 1956 0:28:44