VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Obrazem: Kobes vyhrál časovku na Čerchov

Capartice /FOTOREPORTÁŽ/ – Rekordních šestadevadesát bikerů se v neděli 23. září sešlo v Caparticích, aby při časovce jednotlivců pokořilo nejvyšší horu Českého lesa. Pro běžného smrtelníka je Čerchov (1042 m n. m.) půldenním výletem, absolutní vítěz a první mezi ´čtyřicátníky´ Miroslav Kobes z pořádajícího Velosportu Domažlice dokázal 7,4 km dlouhou trať s převýšením 342 m zdolat za 19 minut a 43 vteřiny. Přestože si vylepšil svůj čas z loňska o 11 vteřin, o pouhých devět vteřin zaostal za rekordem Petra Soukupa z Nissanu Dolák z roku 2011.

4.10.2012
SDÍLEJ:

Z časovky na Čerchov 2012 pořádané Velosportem Domažlice.Foto: Deník/ Václav Tauer

Kategorii mužů ve věku od 19 do 29 let ovládli bikeři z pořádajícího oddílu. Vyhrál Jiří Baier (2010 – 0:21:15, 2011 – 0:20:09, 2012 – 0:21:00), druhý skončil Martin Bešta a třetí dojel Lukáš Kalous. Druhý v absolutním pořadí byl vítěz kategorie ´třicátníků´, specialista na čtyřiadvacetihodinovky, Tomáš Kozák z Focus Rapiro Racing (0:20:13).

Mezi jezdci ve věku nad 50 let zvítězil Miroslav Benda z oddílu Mílaři Domažlice, který byl na vrcholu za 22:44, takřka o minutu dříve, než druhý v kategorii, o pět let starší Karel Duchek z Jabkoty Kdyně. V juniorech zvítězil chodovský Luděk Šeller z CS MTB Specialized, kadety vyhrál Lukáš Kobes z Velosportu. Mezi ženami obhájila loňské prvenství Jana Brantlová z Mílařů.

Časovka na Čerchov byla finálem letošního P.A.L. Becker cupu, jehož výsledky budou slavnostně vyhlášeny 28. října v Malesickém dvoře v Plzni – Malesicích. ⋌(tau)

BECKER CUP 2012 Čerchov 2012 - časovka
Kategorie: bez rozdílu kategorií
celkové v kategorii st.č. jméno oddíl/obec rok narození čas
1. 1. 170 Miroslav Kobes Velosport Domažlice 1970 0:19:43
2. 1. 187 Tomáš Kozák Focus RAPIROracing 1971 0:20:13
3. 2. 191 Pavel Strnad Velosport Domažlice 1972 0:20:20
4. 1. 171 Lukáš Kobes Velosport Domažlice 1996 0:20:23
5. 3. 184 Petr Kubíček Velosport Domažlice 1971 0:20:47
6. 1. 238 Luděk Šeller CS MTB Specialized 1985 0:20:59
7. 1. 181 Jiří Baier Velosport Domažlice 1984 0:21:00
8. 2. 210 Martin Bešta Velosport Domažlice 1989 0:21:16
9. 2. 216 Petr Stehlík BEESPEE.CZ 1977 0:21:24
10. 3. 183 Jan Edelmann Veloservis Stod 1980 0:21:59
11. 3. 154 Lukáš Kalous Velosport Domažlice 1984 0:22:12
12. 4. 189 Ondřej Krejčík BeeSpee.cz 1972 0:22:16
13. 5. 176 Martin Moucha MTB Nežichov 1971 0:22:30
14. 4. 169 Radek Plas Domažlice 1984 0:22:37
15. 1. 199 Miroslav Benda Mílaři Domažlice 1962 0:22:44
16. 4. 237 Ruda Šturm SK Chodsko 1978 0:22:47
17. 6. 222 Ivan David Cyklodrak Stříbro 1964 0:22:50
18. 5. 151 František Šubrt Velosport Domažlice 1989 0:22:57
19. 7. 185 Jan Kadlec Rotor Bike Plzeň 1966 0:22:57
20. 2. 161 Martin Špiroch Kaznějov 1995 0:23:03
21. 5. 190 Jan Vízek Klatovy 1978 0:23:09
22. 8. 234 Radek Karban Horšovský Týn 197 0:23:12
23. 2. 254 Martin Beber Velosport Domažlice 1996 0:23:16
24. 6. 230 Petr Kuneš Klenčí pod Čerchovem 1973 0:23:29
25. 9. 200 Norbert Švarz HISPORT Team 1972 0:23:30
26. 10. 229 Jan Henig SK Špičák 1967 0:23:33
27. 1. 249 Tomáš Kalivoda Ski klub Vimperk 1998 0:23:42
28. 2. 215 Karel Duchuk Jabkoty 1957 0:23:43
29. 11. 223 Jiří Leško Cyklodrak Stříbro 1963 0:23:55
30. 3. 168 Jan Bartůněk CYKLOSERVEX Chotěšov 1994 0:24:01
31. 12. 243 Petr Musil Rotor bike team 1972 0:24:06
32. 6. 208 Miroslav Sekyra cyklosport PIT-STOP 1985 0:24:16
33. 4. 162 Jakub Hrdina Chotiměř 1995 0:24:32
34. 7. 232 Radek Veselý LK Tatran Chodov 1992 0:24:33
35. 8. 163 Martin Hříbal Velosport Domažlice 1989 0:24:39
36. 3. 197 Pavel Beroušek Postřekov 1962 0:24:39
37. 5. 212 Michal Povolný cyklosport PIT-STOP 1994 0:24:52
38. 4. 206 Pavel Bouda Plzeň 1957 0:24:53
39. 5. 220 Josef Vlček Tasnovice 1956 0:25:02
40. 7. 240 Tomáš Franc Jabkoty Kdyně 1975 0:25:04
41. 13. 182 Petr Kolář Domažlice 1972 0:25:08
42. 9. 207 Ctibor Včala Plzeň 1988 0:25:21
43. 6. 253 Vladimír Šmejkal Velosport Domažlice 1959 0:25:26
44. 14. 235 Pavel Höll Velosport Domažlice 1968 0:25:30
45. 10. 202 Petr Toms Pub bike Team Sokolov 1985 0:25:46
46. 15. 175 Pavel Beber Velosport Domažlice 1963 0:25:55
47. 8. 167 Jiří Konop Sokol Stachy 1973 0:25:57
48. 16. 186 Petr Hammerle Domažlice 1972 0:25:58
49. 11. 178 Václav Opat Velosport Domažlice 1984 0:26:03
50. 7. 213 Bohumil Poslední Němčice 1961 0:26:08
51. 17. 239 Jan Zelenka Jabkoty Kdyně 1967 0:26:12
52. 3. 172 Jan Jelínek Duratec Team 1996 0:26:15
53. 8. 218 Radek Mrňák Klatovy 1960 0:26:24
54. 9. 228 Lukáš Jasan Kondor Team 198 0:26:27
55. 4. 251 Václav Kosnar cyklosport PIT-STOP 1996 0:26:31
56. 10. 177 Jaroslav Husník Velosport Domažlice 1977 0:26:54
57. 2. 174 Matěj Janda Sněhaři Domažlice 1998 0:26:55
58. 12. 227 Jan Dyrczyk BEESPEE.CZ 1989 0:27:01
59. 11. 193 Miroslav Švejnoch Bike Team Havlovice 1977 0:27:07
60. 13. 211 Jakub Kolář cyklosport PIT-STOP 1992 0:28:06
61. 9. 256 Jiří Královec Mílaři Domažlice 1951 0:28:06
62. 18. 153 Vojtěch Jarolím Actionbike 1969 0:28:17
63. 1. 205 Robert Svítil Author Team Stupno 2000 0:28:30
64. 12. 201 Radek Anderle SK Jabkoty Kdyně 1981 0:28:30
65. 2. 179 Adam Horník Sport Club Plzeň 2001 0:28:36
66. 10. 219 Petr Beroušek Postřekov 1962 0:28:38
67. 3. 157 Ondra Zuna Stupno 2002 0:28:44
68. 5. 231 Jan Strnad LK Tatran Chodov 1997 0:28:46
69. 11. 214 Jiří Kadlec Hluboká 1960 0:28:47
70. 1. 194 Jana Brantlová Mílaři Domažlice 1995 0:29:09
71. 14. 152 Jan Kunštár Poběžovice 1983 0:29:52
72. 12. 166 Jiří Konop SK Chodsko 1949 0:29:56
73. 13. 198 Jan Bartoš SK Heskov 1942 0:29:57
74. 13. 173 Václav Chmelík Sněhaři Domažlice 1978 0:30:15
75. 14. 195 Jan Šmíd Sport Beran Chrást 1976 0:30:26
76. 15. 203 Vojtěch Burda Pub bike team Sokolov 1986 0:30:39
77. 4. 204 Michal Svítil Author Team Stupno 2002 0:31:25
78. 5. 192 Matyáš Fiala Cyklosport PitStop.cz 2003 0:31:41
79. 15. 233 Martin Šůs Klatovy 1979 0:31:43
80. 6. 160 Jaroslav Vondráček ČS Specialized junior MTB team 2000 0:31:59
81. 1. 244 Tereza Mundlová cyklosport PIT-STOP 1998 0:32:15
82. 2. 155 Jana Vojáková cyklosport PIT-STOP 1968 0:32:22
83. 3. 221 Edita Nesvedová Velosport Domažlice 1987 0:32:24
84. 7. 159 Štěpán Zuna Stupno 2004 0:32:35
85. 19. 156 Erich Franko cyklosport PIT-STOP 1964 0:33:16
86. 1. 165 Katka Chadimová Velosport Domažlice 2001 0:33:46
87. 8. 245 Václav Mundl cyklosport PIT-STOP 2001 0:34:42
88. 2. 224 Sára Kloučková Ašští bajkeři 2000 0:35:54
89. 6. 225 Martin Klouček Ašští bajkeři 1996 0:36:03
90. 3. 196 Barbora Beroušková Postřekov 2000 0:36:30
91. 9. 226 Lukáš Kalivoda SKI Klub Vimperk 2001 0:38:10
92. 4. 246 Anna Mundlová cyklosport PIT-STOP 2003 0:38:15
93. 14. 252 Jozef Holub Domažlice 1961 0:38:40
94. 10. 250 Aleš Kosnar cyklosport PIT-STOP 2003 0:40:02
95. 15. 164 Jiří Mrázek Horšovský Týn 1950 0:43:07
96. 11. 236 Martin Makovec cyklosport PIT-STOP 2003 0:46:10

Kategorie: žákyně mladší 2000-2001 (11-12 let)
pořadí st.č. jméno oddíl/obec rok narození čas body
1. 165 Katka Chadimová Velosport Domažlice 2001 0:33:46 34
2. 224 Sára Kloučková Ašští bajkeři 2000 0:35:54 31
3. 196 Barbora Beroušková Postřekov 2000 0:36:30 28
4. 246 Anna Mundlová cyklosport PIT-STOP 2003 0:38:15 25

Kategorie: žáci mladší 2000-2001 (11-12 let)
pořadí st.č. jméno oddíl/obec rok narození čas body
1. 205 Robert Svítil Author Team Stupno 2000 0:28:30 34
2. 179 Adam Horník Sport Club Plzeň 2001 0:28:36 31
3. 157 Ondra Zuna Stupno 2002 0:28:44 28
4. 204 Michal Svítil Author Team Stupno 2002 0:31:25 25
5. 192 Matyáš Fiala Cyklosport PitStop.cz 2003 0:31:41 23
6. 160 Jaroslav Vondráček ČS Specialized junior MTB team 2000 0:31:59 21
7. 159 Štěpán Zuna Stupno 2004 0:32:35 19
8. 245 Václav Mundl cyklosport PIT-STOP 2001 0:34:42 18
9. 226 Lukáš Kalivoda SKI Klub Vimperk 2001 0:38:10 17
10. 250 Aleš Kosnar cyklosport PIT-STOP 2003 0:40:02 16
11. 236 Martin Makovec cyklosport PIT-STOP 2003 0:46:10 15

Kategorie: žákyně starší 1998-1999 (13-14 let)
pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození čas body
1. 244 Tereza Mundlová cyklosport PIT-STOP 1998 0:32:15 34

Kategorie: žáci starší 1998-1999 (13-14 let)
pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození čas body
1. 249 Tomáš Kalivoda Ski klub Vimperk 1998 0:23:42 34
2. 174 Matěj Janda Sněhaři Domažlice 1998 0:26:55 31

Kategorie: kadeti 1996-1997 (15-16 let)
pořadí st.č. jméno oddíl/obec rok narození čas body
1. 171 Lukáš Kobes Velosport Domažlice 1996 0:20:23 34
2. 254 Martin Beber Velosport Domažlice 1996 0:23:16 31
3. 172 Jan Jelínek Duratec Team 1996 0:26:15 28
4. 251 Václav Kosnar cyklosport PIT-STOP 1996 0:26:31 25
5. 231 Jan Strnad LK Tatran Chodov 1997 0:28:46 23
6. 225 Martin Klouček Ašští bajkeři 1996 0:36:03 21

Kategorie: junioři 1994-1995 (17-18 let)
pořadí st.č. jméno oddíl/obec rok narození čas body
1. 238 Luděk Šeller CS MTB Specialized 1985 0:20:59 34
2. 161 Martin Špiroch Kaznějov 1995 0:23:03 31
3. 168 Jan Bartůněk CYKLOSERVEX Chotěšov 1994 0:24:01 28
4. 162 Jakub Hrdina Chotiměř 1995 0:24:32 25
5. 212 Michal Povolný cyklosport PIT-STOP 1994 0:24:52 23

Kategorie: ženy 1995 a starší (17 let a starší)
pořadí st.č. jméno oddíl/obec rok narození čas body
1. 194 Jana Brantlová Mílaři Domažlice 1995 0:29:09 34
2. 155 Jana Vojáková cyklosport PIT-STOP 1968 0:32:22 31
3. 221 Edita Nesvedová Velosport Domažlice 1987 0:32:24 28

Kategorie: muži A 1993-1983 (19-29 let)
pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození čas body
1. 181 Jiří Baier Velosport Domažlice 1984 0:21:00 34
2. 210 Martin Bešta Velosport Domažlice 1989 0:21:16 31
3. 154 Lukáš Kalous Velosport Domažlice 1984 0:22:12 28
4. 169 Radek Plas Domažlice 1984 0:22:37 25
5. 151 František Šubrt Velosport Domažlice 1989 0:22:57 23
6. 208 Miroslav Sekyra cyklosport PIT-STOP 1985 0:24:16 21
7. 232 Radek Veselý LK Tatran Chodov 1992 0:24:33 19
8. 163 Martin Hříbal Velosport Domažlice 1989 0:24:39 18
9. 207 Ctibor Včala Plzeň 1988 0:25:21 17
10. 202 Petr Toms Pub bike Team Sokolov 1985 0:25:46 16
11. 178 Václav Opat Velosport Domažlice 1984 0:26:03 15
12. 227 Jan Dyrczyk BEESPEE.CZ 1989 0:27:01 14
13. 211 Jakub Kolář cyklosport PIT-STOP 1992 0:28:06 13
14. 152 Jan Kunštár Poběžovice 1983 0:29:52 12
15. 203 Vojtěch Burda Pub bike team Sokolov 1986 0:30:39 11

Kategorie: muži B 1982-1973 (30-39 let)
pořadí st.č. jméno oddíl/obec rok narození čas body
1. 187 Tomáš Kozák Focus RAPIROracing 1971 0:20:13 34
2. 216 Petr Stehlík BEESPEE.CZ 1977 0:21:24 31
3. 183 Jan Edelmann Veloservis Stod 1980 0:21:59 28
4. 237 Ruda Šturm SK Chodsko 1978 0:22:47 25
5. 190 Jan Vízek Klatovy 1978 0:23:09 23
6. 230 Petr Kuneš Klenčí pod Čerchovem 1973 0:23:29 21
7. 240 Tomáš Franc Jabkoty Kdyně 1975 0:25:04 19
8. 167 Jiří Konop Sokol Stachy 1973 0:25:57 18
9. 228 Lukáš Jasan Kondor Team 198 0:26:27 17
10. 177 Jaroslav Husník Velosport Domažlice 1977 0:26:54 16
11. 193 Miroslav Švejnoch Bike Team Havlovice 1977 0:27:07 15
12. 201 Radek Anderle SK Jabkoty Kdyně 1981 0:28:30 14
13. 173 Václav Chmelík Sněhaři Domažlice 1978 0:30:15 13
14. 195 Jan Šmíd Sport Beran Chrást 1976 0:30:26 12
15. 233 Martin Šůs Klatovy 1979 0:31:43 11

Kategorie: veteráni A 1972-1963 (40-49 let)
pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození čas body
1. 170 Miroslav Kobes Velosport Domažlice 1970 0:19:43 34
2. 191 Pavel Strnad Velosport Domažlice 1972 0:20:20 31
3. 184 Petr Kubíček Velosport Domažlice 1971 0:20:47 28
4. 189 Ondřej Krejčík BeeSpee.cz 1972 0:22:16 25
5. 176 Martin Moucha MTB Nežichov 1971 0:22:30 23
6. 222 Ivan David Cyklodrak Stříbro 1964 0:22:50 21
7. 185 Jan Kadlec Rotor Bike Plzeň 1966 0:22:57 19
8. 234 Radek Karban Horšovský Týn 197 0:23:12 18
9. 200 Norbert Švarz HISPORT Team 1972 0:23:30 17
10. 229 Jan Henig SK Špičák 1967 0:23:33 16
11. 223 Jiří Leško Cyklodrak Stříbro 1963 0:23:55 15
12. 243 Petr Musil Rotor bike team 1972 0:24:06 14
13. 182 Petr Kolář Domažlice 1972 0:25:08 13
14. 235 Pavel Höll Velosport Domažlice 1968 0:25:30 12
15. 175 Pavel Beber Velosport Domažlice 1963 0:25:55 11
16. 186 Petr Hammerle Domažlice 1972 0:25:58 10
17. 239 Jan Zelenka Jabkoty Kdyně 1967 0:26:12 9
18. 153 Vojtěch Jarolím Actionbike 1969 0:28:17 8
19. 156 Erich Franko cyklosport PIT-STOP 1964 0:33:16 7

Kategorie: veteráni B 1961 a starší (50 let a starší)
pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození čas body
1. 199 Miroslav Benda Mílaři Domažlice 1962 0:22:44 34
2. 215 Karel Duchuk Jabkoty 1957 0:23:43 31
3. 197 Pavel Beroušek Postřekov 1962 0:24:39 28
4. 206 Pavel Bouda Plzeň 1957 0:24:53 25
5. 220 Josef Vlček Tasnovice 1956 0:25:02 23
6. 253 Vladimír Šmejkal Velosport Domažlice 1959 0:25:26 21
7. 213 Bohumil Poslední Němčice 1961 0:26:08 19
8. 218 Radek Mrňák Klatovy 1960 0:26:24 18
9. 256 Jiří Královec Mílaři Domažlice 1951 0:28:06 17
10. 219 Petr Beroušek Postřekov 1962 0:28:38 16
11. 214 Jiří Kadlec Hluboká 1960 0:28:47 15
12. 166 Jiří Konop SK Chodsko 1949 0:29:56 14
13. 198 Jan Bartoš SK Heskov 1942 0:29:57 13
14. 252 Jozef Holub Domažlice 1961 0:38:40 12
15. 164 Jiří Mrázek Horšovský Týn 1950 0:43:07 11

Autor: Václav Tauer

4.10.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Výroba - Výroba Montážní dělník 17 887 Kč Montážní dělníci výrobků z kovů výrobní dělník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17887 kč. Volných pracovních míst: 30. Poznámka: Agenturní zprostředkování - MAHLE Behr Holýšov s.r.o., Jedná se o nenáročnou práci ve stoje nebo vsedě, je potřeba manuální zručnost a dobrý zrak, spolehlivost, pečlivost a zodpovědný přístup k práci., Nabízíme zabezpečené ubytování a dopravu a služby koordinátora.. Pracoviště: Agency worker company s.r.o.- mahle behr holýšov, Politických vězňů, č.p. 676, 345 62 Holýšov. Informace: Marek Matej, +420 732 483 997. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 15 000 Kč Prodavači potravinářského zboží prodavač/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Vyučení v oboru nebo praxe, pro cizince komunikace v češtině nutná., Nabízíme: zaměstnanecké pečivo, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění., Osobní kontakt v sídle společnosti, telefonický (pracovní dny do 14 hod.) nebo e-mailový kontakt.. Pracoviště: Pekárny a cukrárny klatovy, a.s. od kaufland domažlice, Pivovarská, č.p. 700, 344 01 Domažlice 1. Informace: Vladimír Obr, +420 376 344 257. Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 24 000 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Kuchař/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 24000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadavky: vyučen v oboru nebo praxe, 12-ti hodinnové směny, základní plat + příplatek na dopravu, věrnostní příplatek již po 1 roce práce. Možno i na DPČ.. Pracoviště: Paradise casino admiral,a.s. - paradise casino eldorado, 345 32 Česká Kubice. Informace: Nikola Kinzlerová, +420 725 975 125. Technika a elektrotechnika - Technika a elektrotechnika Technický pracovník 22 000 Kč Ostatní pracovníci na zpracování plechu. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 6. Poznámka: Agenturní zprostředkování - Wecubex Systemtechnik s.r.o., Bezplatná linka: 800 222 999, E-mailový nebo osobní (Palackého nám. 27, Plzeň 301 00) kontakt.. Pracoviště: Local work s.r.o.- ag. zpr. wecubex systemtechnik s.r.o., MUDr. Šlejmara, č.p. 609, 345 62 Holýšov. Informace: Volodymyr Laba, +420 773 687 956.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Šedesátý ročník tenisového turnaje Přebor Chodska – Memoriál Svatopluka Böhma

Ilustrační foto.

Atleti zakončí venkovní sezonu na mítinku Hvězdné házení na Chodsku

Plzeň byla lepší, ale se Spartou bere jen bod

Plzeň - Vyhrocený, vyhecovaný od začátku do konce byl páteční zápas mezi hokejovou Škodovkou a Spartou v Plzni.

Hvězdné házení ovládly největší hvězdy

Domažlice - Městský stadion Střelnice byl dějištěm atletického mítinku Hvězdné házení na Chodsku. Roli hlavní hvězdy jedenáctého ročníku naplno splnil koulař Tomáš Staněk, který překonal rekord mítinku.

FOTO: Jubilejní ročník Přeboru Chodska v tenise se stal kořistí obhájce Michala

Domažlice - Přijel se podívat i vítěz prvního ročníku z roku 1959 Emanuel Böhm.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT