Ta je k dostání v Domažlicích, Specialized Concept Storu v Plzni a na webu www.mojekolo.cz za cenu 300 Kč bez poštovného. A to není vše. Pro nadšence je tu i limitovaná edice s podpisy od všech dívek! Nahlížejte každý měsíc do zákulisí života závodnice a podpořte ženskou cyklistiku nebo někoho potěšte originálním vánočním dárkem. Díky prostředkům získaným z prodeje letošního kalendáře se holky vydaly na etapové závody do zahraničí. Nasbíraly cenné zkušenosti, pódiová umístění a do příští sezóny mají ještě větší ambice.

Velké poděkování patří firmám, které podpořily nafocení kalendáře a všem sponzorům, kteří tým podporovali během sezóny 2013. V neposlední řadě děkujeme Vám, kteří jste si kalendář pořídili, a doufáme, že si zakoupíte i ten letošní, který je zase o něco lepší. Dále poděkováni patří i Českému svazu cyklistiky, který také podporoval ženskou silniční cyklistiku.

Kalendáře je možné objednávat na e-mailové adrese bozka.kucerova@seznam.cz nebo na telefonu 721 829 795. V Domažlicích budou doručeny osobně, tedy bez poštovného. ⋌(bk)