Značnou škodu bohužel zaznamenali i pořadatelé, kterým neznámý vandal rozřezal velký stan.

Výsledková listina:

Startovní číslo Jméno Příjmení Čas 3 členné týmy Pořadí v kategorii Celkové pořadí Kategorie Oddíl
120 Jiří Reeh 2:03:54 1. 1. Muži 30-39 let
30 Pavel Strnad 2:05:13 Velosport 1. 2. Muži 40-49 let Velosport Domažlice
61 Martin Strieženec 2:09:14 Explosiw Bike Team 1. 3. Muži 18-29 let Explosiw Bike Team
22 Petr Kubíček 2:12:33 Velosport 2. 4. Muži 40-49 let Velosport Domažlice
79 Jan Duchek 2:13:31 Jabkoty 2. 5. Muži 30-39 let Kola Šilhavý
13 Stanislav Vosáhlo 2:13:39 3. 6. Muži 30-39 let
4 František Novotný 2:14:42 4. 7. Muži 30-39 let
14 Roman Kejzlar 2:15:58 5. 8. Muži 30-39 let www.vikingfootwear.cz
67 Rudolf Šturm 2:17:51 6. 9. Muži 30-39 let
65 Jan Tříska 2:18:02 Explosiw Bike Team 2. 10. Muži 18-29 let
12 Martin Vít 2:18:08 Radyně Bike Team 7. 11. Muži 30-39 let Radynebike.cz
19 Michal Hrabý 2:18:33 Čácha Sušice 3. 12. Muži 40-49 let
62 Martin Šesták 2:19:00 4. 13. Muži 40-49 let
17 Lukáš Kalous 2:19:51 3. 14. Muži 18-29 let
20 Karel Suchý 2:22:15 Čácha Sušice 8. 15. Muži 30-39 let
49 Michal Štětina 2:23:04 Explosiw Bike Team 4. 16. Muži 18-29 let
27 Zdeněk Fiebinger 2:23:18 5. 17. Muži 40-49 let
18 Michal Janeček 2:23:18 Čácha Sušice 9. 18. Muži 30-39 let
53 Karel Duchek 2:23:47 1. 19. Muži 50-59 let
76 Roman Nováček 2:24:21 10. 20. Muži 30-39 let
51 Martin Bešta 2:25:23 Velosport 5. 21. Muži 18-29 let Velosport Domažlice
92 Ivan David 2:25:25 Cyklo Drak I 6. 22. Muži 40-49 let Cyklodrak Stříbro
66 Radek Plas 2:25:32 6. 23. Muži 18-29 let
10 Petr Šedivec 2:27:43 Radyně Bike Team 11. 24. Muži 30-39 let RadyneBike.cz
89 Jiří Leško 2:27:45 Cyklo Drak I 7. 25. Muži 40-49 let Cyklodrak Stříbro
45 Ondřej Krejčík 2:29:22 Radyně Bike Team 12. 26. Muži 30-39 let
64 Petr Kuneš 2:29:23 13. 27. Muži 30-39 let
21 Jaroslav Žižka 2:30:25 14. 28. Muži 30-39 let
73 Roman Zíbr 2:30:42 8. 29. Muži 40-49 let
2 Jan Henig 2:30:43 Ski Bike 9. 30. Muži 40-49 let
75 František Lojín, ml. 2:30:45 7. 31. Muži 18-29 let
58 Radek Karban 2:31:40 10. 32. Muži 40-49 let
41 Milan Roman 2:34:28 15. 33. Muži 30-39 let
39 Patrik Ingriš 2:34:34 16. 34. Muži 30-39 let
1 Vladimír Šmejkal 2:34:52 Ski Bike 2. 35. Muži 50-59 let Velosport Domažlice
80 Josef Strieženec 2:34:54 3. 36. Muži 50-59 let
8 Jakub Hrdina 2:34:57 1. 37. Junioři
44 Antonín Lacina 2:37:36 Cyklo Drak II 4. 38. Muži 50-59 let
74 Jaroslav Husník 2:37:40 Velosport Domažlice I 17. 39. Muži 30-39 let
77 Petr Bugyík 2:38:37 8. 40. Muži 18-29 let
51 Miloslav Sazima 2:38:59 5. 41. Muži 50-59 let CK SPORT BLAŽEK
83 Vladimír Bouška 2:39:13 18. 42. Muži 30-39 let
15 Martin Lojík 2:41:27 11. 43. Muži 40-49 let
25 Matěj Janda 2:42:02 2. 44. Junioři
28 Bohumil Poslední 2:42:47 6. 45. Muži 50-59 let
57 Miroslav Kříž 2:43:40 9. 46. Muži 18-29 let
84 Patrik Jung 2:44:23 3. 47. Junioři MTB Loučim
59 Petr Kuželka 2:44:52 12. 48. Muži 40-49 let
33 Pišta Kučík 2:45:26 Cyklo Drak I 13. 49. Muži 40-49 let cyklodrak Stříbro
99 Petr Lacina 2:47:56 19. 50. Muži 30-39 let
3 Aleš Barth 2:48:27 14. 51. Muži 40-49 let
94 Ladislav Ouřada 2:48:44 Magor Bike Team 15. 52. Muži 40-49 let
47 Miloslav Macán 2:49:49 20. 53. Muži 30-39 let KOMA MTB Team
70 Miroslav Švejnoh 2:49:52 21. 54. Muži 30-39 let
40 Petr Hammerle 2:49:56 22. 55. Muži 30-39 let
68 Jaroslav Samek 2:50:21 23. 56. Muži 30-39 let
81 Martin Beber 2:52:25 Ski Bike 4. 57. Junioři Velosport Domažlice
82 Pavel Beber 2:52:54 Jabkoty 16. 58. Muži 40-49 let Velosport Domažlice
29 Jan Kunštát 2:55:35 10. 59. Muži 18-29 let
106 Štefan Sadlovský 2:55:37 17. 60. Muži 40-49 let
37 Slavomír Štrobl 2:55:39 7. 61. Muži 50-59 let
50 Václav Opat 2:56:21 Velosport Domažlice I 11. 62. Muži 18-29 let Velosport Domažlice
104 Höl Pavel 2:56:50 18. 63. Muži 40-49 let
72 František Lojín, st. 2:56:58 8. 64. Muži 50-59 let
42 Jiří Mužík 2:57:12 12. 65. Muži 18-29 let
101 Michal Peták 2:57:16 13. 66. Muži 18-29 let Bořice
54 Jiří Kadlec 3:00:40 9. 67. Muži 50-59 let
108 Marta Kohoutová 3:00:49 Jabkoty 1. 68. Ženy do 18-39 let
109 Pavel Kohout 3:00:52 10. 69. Muži 50-59 let
23 Jiří Mrázek 3:00:56 24. 70. Muži 30-39 let
63 Jiří Čeček 3:02:34 Cyklo Drak II 1. 71. Muži 60 a více
113 Barbora Cifrová 3:03:05 2. 72. Ženy do 18-39 let
112 Josef Suda 3:03:05 25. 73. Muži 30-39 let
88 Jiří Kazda 3:04:33 Prapořiště Tým 26. 74. Muži 30-39 let
9 Josef Nový 3:06:21 19. 75. Muži 40-49 let
107 Lucie Svobodová 3:07:41 3. 76. Ženy do 18-39 let
86 Josef Rabušic 3:08:45 11. 77. Muži 50-59 let
48 Václav Červený 3:09:23 20. 78. Muži 40-49 let Bike MTB Újezd
102 David Kříž 3:09:26 27. 79. Muži 30-39 let
35 Jiří Huml 3:09:33 12. 80. Muži 50-59 let VELOSPORT Domažlice
5 Erich Franko 3:11:44 21. 81. Muži 40-49 let Cyklosport PIT-STOP
56 Miloslav März 3:12:14 Magor Bike Team 22. 82. Muži 40-49 let Magor Bike Team Kdyně
87 Michal Marcel 3:13:00 Prapořiště Tým 14. 83. Muži 18-29 let
43 Stanislav Götz 3:14:01 15. 84. Muži 18-29 let
69 Jiří Foist 3:15:36 16. 85. Muži 18-29 let
46 Lukáš Grosl 3:17:03 28. 86. Muži 30-39 let
16 Dája Ostrčilová 3:17:13 1. 87. Ženy 40 a více let
60 Karel Gajdoš 3:19:22 23. 88. Muži 40-49 let
26 Rostislav Vlk 3:19:22 29. 89. Muži 30-39 let
93 Karel Skůra 3:24:31 Magor Bike Team 30. 90. Muži 30-39 let
156 Miroslav Skála 3:24:43 5. 91. Junioři Bike Ranch Team Kellys
91 Jiří Patka 3:25:55 24. 92. Muži 40-49 let koupaliště Hájovna
85 Václav Konop 3:26:52 13. 93. Muži 50-59 let
11 Jana Vosáková 3:27:45 2. 94. Ženy 40 a více let
6 Stanislav Koudela 3:28:05 25. 95. Muži 40-49 let
34 Tereza Benczová 3:32:10 4. 96. Ženy do 18-39 let
32 Milan Forster 3:34:00 26. 97. Muži 40-49 let
78 Miroslav Štrejn 3:37:49 2. 98. Muži 60 a více
110 Radek Volena 3:40:30 Cyklo Drak II 27. 99. Muži 40-49 let
7 Ladislav Hudlát 3:46:16 28. 100. Muži 40-49 let
55 Martin Stodola 3:51:15 17. 101. Muži 18-29 let
52 Petr Stodola 3:51:18 18. 102. Muži 18-29 let
24 Václav Chmelík 3:59:40 31. 103. Muži 30-39 let
111 Jaroslav Votruba 4:18:32 29. 104. Muži 40-49 let
100 Ivan Vrána 4:31:56 14. 105. Muži 50-59 let
96 Jiří Žáček 4:32:00 30. 106. Muži 40-49 let
121 Ludmila Čermáková 4:33:42 3. 107. Ženy 40 a více let
123 Fredy Schober 4:39:04 15. 108. Muži 50-59 let
98 Jan Arnet 4:51:16 32. 109. Muži 30-39 let
97 Marek Otava 4:51:18 33. 110. Muži 30-39 let EVROPA Bike
38 Adéla Altmanová 5:07:05 5. 111. Ženy do 18-39 let
90 Alena Fenclová 5:07:08 Prapořiště Tým 6. 112. Ženy do 18-39 let
118 Jan Šmíd 5:11:24 34. 113. Muži 30-39 let
119 Jiří Holubec 5:11:27 16. 114. Muži 50-59 let
95 Josef Halada 5:02:09 DNF 115. Muži 30-39 let
31 Kateřina Hutníková Nedojela Nedojela 116. Ženy do 18-39 let
36 Petr Šindelář Nedojel Velosport Domažlice I Nedojel 117. Muži 18-29 let
71 Anna Bečvářová Nevyjela Nevyjela 118. Ženy do 18-39 let