Jeho členové se nedávno sešli v sálonku Chodského hradu, aby se nejen poohlédli za výsledky v letošním roce, ale rozdali si mezi sebou potřebné cyklistické vybavení, jenž obdrželi od sponzorů.

„Klub jsme založili na jaře a naším cílem bylo a je dostat cyklistiku do povědomí lidí. Vzhledem k tomu, že nefungujeme ani rok, můžeme být s dosaženými letošními výsledky spokojeni. Radost máme i z toho, že v oddíle máme zastoupeny všechny věkové kategorie,“ ohlíží se za letošní úspěšnou sezonou domažlického cyklistického oddílu jeho hlavní zakladatelé Pavel Beber, Petr Šindelář a Pavel Vlček, současný předseda.

Cyklisté Velosportu se zásluhou Jiřího Baiera se představili rovněž na cyklistických etapových závodech v Rakousku a ve Slovinsku.

Vynikajícího výsledku dosáhl rovněž v Českém poháru cross-country Petr Höll, který skončil v kategorii masters druhý. Jezdci Velosportu rovněž nechyběli na několika triatlonových či orientačních závodech.

„Rádi bychom rovněž podchytili mládežnické kategorie. Vše potřebné se případní zájemci mohou dozvědět na našich internetových stránkách www.velosportdomazlice.cz,“ prozrazují dále domažličtí cyklisté a dodávají: „Pokud by měl někdo zájem projet se s námi dvě až tři hodinky, může dorazit každou sobotu ve 14 hodin na čerpací stanici v Domažlicích směrem na Havlovice. Odsud se vydáváme v rámci společně vyjížďky lesem.“

V současné době hájí barvy cyklistů domažlického Velosportu jedenatřicet jezdců.
Nejstarším jezdcem je Vlastimil Kubíček, nejmladším naopak Petr Eibisch.