Pořadatelé očekávají vyšší účast než na předchozím klání, které se uskutečnilo před dvěma týdny. „V úporných vedrech se sjelo pouhých patnáct závodníků. Takto malá účast byla zřejmě důsledkem obrovských veder a z velké části také doby, kdy jsou v plném proudu dovolené,“ říká předseda AMK Domažlice Tomáš Lehmann.

Mezi juniory je zatím v čele průběžného pořadí Filip Kašpírek, jenž také vyhrál poslední závod. Stejná situace nastala i v divizi do 1600 ccm, kde vítěz minulého závodu Jiří Terš vede i průběžnou klasifikaci. Pořadí divize nad 1600 ccm zatím vévodí František Šefčík, který v minulém závodě obsadil 3. místo.
Příznivci hodně akční podívané si již mohou do svých kalendářů poznamenat neděli 1. srpna, kdy se v domažlickém rallyekrosovém areálu pojedou další velké závody bavorského šampionátu stock - car.