Po předchozích dvou turnajích ve čtyřhře (Novák Cup a Šumava Cup) se bude hrát poprvé dvouhra i čtyřhra a poprvé bude také turnaj mimo okresní město. Začátek je naplánován na sobotní devátou hodinu na kurtech místní TJ.

Vzhledem k delší přestávce v seriálu těchto turnajů zapříčiněné víkendovými zápasy Davisova pohárů amatérů stojí za zmínku připomenutí dosavadních výsledků a termínů. Celkovému pořadí vévodí dvojice Hruška – Hájek z Kolovče následovaná Beránkem a Flieglem ze Šumavy. Na třetím místě se shodnými počty bodů jsou dvě dvojice vítězů již výše zmiňovaných turnajů Novák – Duba a Dvorský - Šindelář.

Holýšovským turnajem se rozběhne ČPTT 2009 na plné obrátky a o každém víkendu následují turnaje dle okresní termínové listiny vyhlášené okresním tenisovým svazem: 8. srpna dvouhra a 9. srpna čtyřhra - Šumava Domažlice, 22. srpna Poběžovice, 29. srpna „Dr. Jekyll & Hyde cup“, 5. září Babylon, 12. září Koloveč, 19. září Šumava a 26. září Svatováclavský turnaj na Jiskře. Jedinou pauzou je termín v době konání Chodských slavností.

Veškeré informace o termínech a výsledcích, stejně jako uveřejněné články a pravidla se dozvíte na internetové adrese: http://cp-tenistour.webnode.cz.