TJ Baník Stříbro B – Kuželky Holýšov B
12:4 (2549:2435)

O síle domácího Stříbra hovořila i výhra Romana Lipchavského, který o 48 kuželek porazil Bohumila Jirku. Aby hosté zabránili porážce, vystřídali a na druhou dráhu nastoupil Janouch, který na druhé dráze byl s Lipchavským vyrovnán 210:210.

Ve druhé dvojici vyhrál první dráhu Blasbalg Milan o čtyři kuželky kvůli lepší hře do plných. Na druhé dráze bylo vše vyrovnané a ještě v 95. hodu nebyl znám vítěz. V posledních třech hodech se Blasbalgovi nedařilo, navíc Laksar hodil při stém hodě 9 a vše bylo jasné.

Ve druhém kole získali pro změnu body hosté. Mezisoučet 2:2 a 36 pro domácí. Třetí dvojice opět přála domácím, kdy na první dráze vyhrál Basl pouze o jednu kuželku (219:218). Na druhé půli se Baslovi vedly plné (162:128) a díky skvělému přídavku v dorážce (79:66) přinesl další dva body pro domácí. Mezisoučet 4:2 a pro domácí 84 kuželek.

V následující dvojici nastoupila Lucie Šnebergrová, která hned v první půli vedla o 32 (219:187). Na druhé půli se sice Myslík snažil, ovšem Šnebergrová se nevzdala a holýšovského hráče porazila v poměru 435:391. Stav hry už byl 6:2 pro domácí, kteří v této fázi utkání měli náskok celých 128 kuželek. V dalším kole se o body pro domácí zasloužila Daniela Pochylová, která vyhrála nad Hablovcem o těsných 9 kuželek (445:436) a zvýšila náskok na 8:2 pro Stříbro.

V poslední dvojici zabodoval Josef Vdovec nad Pavlem Trochem v plných, ale i v dorážce získal dva body pro Holýšov (394:417).