Soupeřem domažlických volejbalistů byl tým TJ Sokol Plzeň Letná. Domažličtí nastoupili do prvního utkání v pozměněné sestavě oproti zápasům se Spáleným Poříčím. Kvůli studijním povinnostem chyběl kapitán týmu Zdeněk Nagy a spolu s ním nemohl do utkání zasáhnout ani blokař Miroslav Veselý, který sice s týmem do Plzně přijel, ale z administrativních důvodů nemohl zasáhnout do zápasu, neboť registrační průkazy hráčů do Plzně nedorazily.

Volejbalisté vstoupili do zápasu výborně, navázali tak na povedený výkon z domácí palubovky a první sada byla jejich jasnou záležitostí. V koncovce druhého setu začali domažličtí kupit větší množství chyb, což pomohlo soupeři, který nebezpečně dotahoval. I přesto skončil set výhrou Jiskry. Bohužel rozpačitost ve výkonu domažlických pokračovala i ve třetí sadě. Letná se dostala do bodového trháku a hosté po celou dobu pouze dotahovali. Sice se jim podařilo zdramatizovat koncovku, když ze stavu 18:24 stáhli na rozdíl jediného bodu, ale to bylo z jejich strany vše. Ovšem ve čtvrté sadě se volejbalisté Domažlic dokázali dostatečně vyburcovat, což se projevilo i zlepšeným výkonem na hřišti. Zvítězili a připsali si tak první výhru

Do druhého zápasu se Jiskře zdaleka tak nedařilo jako v prvním utkání. Chyběl hlavně důraz v zakončení a přestalo se dařit i na bloku. První set vyzněl jasně pro volejbalisty Letné. Jiskra se tak vrátila k osvědčené sestavě z prvního zápasu (na nahrávku nastoupil Kupilík, smeč Kubal a Niedermayer, univerzál Pham, blok Roman a Milisderfer) a karta se ve druhém setu obrátila. Znovu měli navrch Domažličtí a srovnali stav utkání. Třetí sada byla rozhodující, kdy se oba celky neustále střídaly ve vedení. V koncovce volejbalisté Domažlic několika nekompromisními útoky a bloky zlomili odpor domácího týmu a zvítězili. V posledním setu už soupeře k ničemu nepustili a podruhé slavili výhru. Po čtyřech utkáních jsou tak Domažlice na prvním místě soutěže s bilancí čtyř výher.

V dalším kole muži přivítají na domácí palubovce družstvo Klatov. Utkání se hrají v sobotu 7. listopadu od 11 a 15 hod.
Méně se dařilo horšovskotýnskému Dynamu, které na domácí půdě dvakrát podlehlo rezervě USK Slavia Plzeň v poměrech 2:3 a 0:3. V následujícím kole zajíždí do Plzně, kde je bude čekat C–tým Slavie.

Ženské družstvo Jiskry Domažlice si na své konto připsalo dvě prohry 3:1 na půdě Bílé Hory. Po dvou kolech jsou na sedmé příčce, což budou chtít napravit už tuto sobotu, kdy je na domácí palubovce čekají poslední Klatovy. Boj o body svedou od 9 a 13 hodin v tělocvičně ZŠ Komenského 17.