Třináct párů se zúčastnilo nedávného turnaje ve čtyřhře v německém Waldmünchenu, který v místní tenisové hale Waldmünchen pod názvem Berry Cup uspořádal dlouholetý tenisový hráč Vladimír Beránek. Turnaj byl rovněž zařazen do dlouhodobého seriálu Česká pojišťovna cup.

Zúčastnilo se ho celkem 13 párů, které byly rozděleny do tří skupin, a poté postoupilo prvních osm párů do čtvrtfinále . Toto již bylo hráno vyřazovacím systémem (KO systém). Zbylých pět párů hrálo o umístění ve skupině o deváté až třinácté místo.

Z celkového vítězství se radoval pár Hynek Šindelář a Václav Dvorský, který za celý turnaj neprohrál ani jeden set. Ve finálovém boji porazili pár z Kolovče Hájek-Hruška. Na třetím místě skončil pár TKB Šumava Domažlice Duba-Beránek, který porazil v boji o bronz Tomáše Čapka a Lukáše Mendla.
Další umístění: na 5. až 8. místě byly páry Novák st.-Novák ml., strakonický pár Fiala st.-Fiala ml., kdyňský pár Šustek-Schneider st. a pár Hutta ml.-Raška.

Umístění od 9. do l3. místa bylo následující : 9. místo pár Václav Kabourek a Tomáš Drozda, 10. místo kombinovaný pár a stále lepšící se manželé Gožďálovi, 11. po perfektním výkonu vybojoval nestárnoucí pár TK Jiskra Domažlice Václav Bufka a Jan Šturma. 12. místo obsadil staňkovský pár Jiří Varta a Zdeněk Nový a 13. místo vybojoval kolovečský pár Zoubek st.-Zoubek ml.

Vítěz získal putovní pohár a první tři páry získaly poháry a věcné ceny od firmy Topspin. „Touto cestou bych chtěl poděkovat Nataše Faschingbauerové, která sponzorsky zajistila uvedené ceny. Celý den bylo zajištěno občerstvení pro hráče a diváky, které vzorně zajistila paní Beránková a paní Salvová, kterým patří velké díky,“ neskrýval radost z vydařeného turnaje hlavní organizátor Vladimír Beránek s tím, že další tenisový turnaj ve čtyřhře se uskuteční v hale Waldmünchen za týden, v sobotu 13. února.