Mezi muži si nejlépe vedly dvojice Rudolf Kortus a Jan Niedermayer, druzí skončili Václav Milisderfer s Václavem Kalíškem, třetí skončila dvojice Pavel Plachý a Miroslav Král. Další kolo Chodské beachové ligy mužů se bude konat 1. srpna od 9.00 hodin.


V pravé poledne čistě mužské dvojice vystřídaly mixy. Ty už bylo nutné rozdělit do čtyř skupin, protože se do turnaje zapsalo i díky účasti několika legend domažlického basketbalu rekordních šestnáct smíšených dvojic. Vítězové jednotlivých skupin utvořili po základní části skupinu, v níž se hrálo o první až čtvrté místo, druzí po základní části se utkali o páté až osmé místo a obdobně se postupovalo v bojích o konečné pořadí i u týmů na třetích a čtvrtých příčkách v základních skupinách. Zatímco úvodní zápasy se hrály na dva sety do patnácti bodů, finálové boje se už hrály jen do deseti bodů.

Sobotní klání nakonec nejlépe zvládli Marie Kadeřábková s Miroslavem Králem, druzí skončili Tereza Benczová s Janem Niedermayerem, třetí byli Katka Ledvinová a Rudolf Kortus. Další kolo mixů se hraje 24. července od 10.00 hodin.