Ale v parafrázi na majora Terazkyho z kultovních Černých baronů lze konstatovat, že „Čo bolo, to bolo, terazky sa už pripravíme na novú!“ Posledními akcemi ročníku 2019/20 bylo v domažlické sportovní hale víkendové tradiční sportovní zakončení basketbalové sezony se členy, rodiči a fanoušky klubu a týden před tím turnaj nejmladších přípravek šesti týmů.

„Všem moc děkuji za účast a předvedené sportovní výkony. Sešlo se nás opravdu hodně. Děkuji všem za spolupráci v této sezoně,“ zatáhl za úspěšným, leč koronavirem citelně zkráceným, ročníkem oponu šéftrenér mládeže Josef Prettl.

Účastnící basketbalového turnaje nejmladších přípravek v Domažlicích.Zdroj: BK Jiskra Domažlice

Krátce se také ještě vrátil k tradičnímu turnaji přípravek, který pořádá Jiskra vždy na sklonku školního roku, aby si nejmladší hráči ještě před prázdninami okusili atmosféru basketbalového zápasu se vším všudy. Tentokrát se bojů ve dvou tělocvičnách domažlické základní školy Msgre B.Staška zúčastnilo šest týmů.

„Tentokrát nás může těšit velký zájem o tento turnaj. Zúčastnily se Klatovy, Mariánské Lázně, Přeštice, Domažlice, Rokycany a Plzeň. I když se primárně v této věkové kategorii nejedná o výsledky, tak přesně v tomto pořadí se i týmy umístily. Chtěl bych poděkovat všem zúčastněným hráčkám a hráčům za bojovný přístup a za předvedené basketbalové umění, trenérům za perfektní vedení a rodičům za podporu. Zároveň bych chtěl poděkovat všem rozhodčím a pořadatelům tohoto turnaje a těším se se všemi příští sezonu opět pod bezednými koši na viděnou,“ uvedl Prettl.

Vernisáž výstavy K muzice i na pole aneb chodské kroje očima umělců.
PODÍVEJTE SE: Výstava ukazuje chodské kroje okem umělce