II. liga, muži, 4. kolo: BK Jiskra Domažlice – Tigers České Budějovice 67:82 (21:23, 38:37, 54:57).

Soupeř z jihočeské metropole díky schopnostem svého lídra Krajcigra a také širší rotaci dokázal Jiskru ve čtvrté čtvrtině fyzicky udolat a odvezl si z Chodska patnáctibodovou výhru. Domácí se drželi tři čtvrtiny zápasu, poté se projevila únava základní pětky a Budějovice během čtyř minut odskočily na třináctibodový rozdíl a rozhodly tím o výsledku utkání. Domácí trenér Štípek dal v poslední čtvrtině prostor i mladým hráčům z lavičky a ti naznačili potenciál.

Statistiky: Trojky: 3 : 7, fauly: 21 : 22, technické chyby: 1 : 1, trestné hody: 18/10 : 26/17. Body Jiskra: Bauer 16, Jiřinec 14, J. Štípek 11 (1), Mat.Císař 11 (1), Zvolánek 5 (1), Baxa a Tauer po 4, Mat. Prettl 2, Höll, Novák.

5. kolo: BK Jiskra Domažlice – Sršni Sokol Písek B 94:55 (17:18, 49:35, 69:48).

V první čtvrtině se zdálo, že se ani jeden tým nemůže dostat do tempa a domácí udržely na vyrovnaném stavu tři úspěšné trojky. Od poloviny druhé čtvrtiny bylo na palubovce však už jen jedno družstvo, a to domácí. Nápaditý útok, přesná obrana i střelba a výsledkem bylo čtrnáctibodové vedení o poločase. Hosté především v poslední čtvrtině výkonnostně odpadli, a proto se zrodila vysoká výhra Jiskry. Body z tohoto zápasu jsou důležité pro další pokračování základní části druhé ligy mužů. Ukázalo se, že Písku hodně chyběl nejlepší hráč Radek Duda.