Domažlice – Sokol Pražský 101:91 (20:18, 49:47, 74:68)
Pražský tým dorazil kompletní a měl výraznou výškovou převahu. Tento handicap nahradili mladí hráči Jiskry bojovností a navíc se jim dařilo proměňování trestných hodů. Z 32 jich proměnili 27, což znamená téměř 85% úspěšnosti! „Kluci potvrdili, na co mají a o co se snažíme v tréninku. O to víc mě těší, že to ´prodali´ v duelu s tak silným soupeřem, který přijel v plné ´palbě´. Výhra je o to cennější, že v kádru máme pouze tři hráče ve věku devatenáct let, zbytek je o hodně mladší,“ hodnotil utkání asistent trenéra domažlických basketbalistů Václav Forst a pokračoval: „Chci pochválit za předvedený výkon nejen kluky, kteří hráli na palubovce, ale i jejich spoluhráče na lavičce. Byli šestým hráčem týmu. Povzbuzovali se všichni navzájem a to se cení. Dnes se nám navíc dařilo proměňování šestek. Úspěšnost 85%, to je úroveň evropských klubových soutěží.“

Nejlepším střelcem zápasu byl Jan Kozina, který zaznamenal 36 bodů, přičemž dal tři trojky a z 15 trestných hodů jich 14 proměnil. Zdárně mu sekundoval Jan Štípek, autor 31 bodů, rovněž tří trojek a při šestkách se z možných devíti pokusů mýlil jen jednou.

Jiskra Domažlice: Jan Kozina 36/3, Jan Štípek 31/3, Martin Krůta 16/2, Tomáš Drozda 13/1, Karel Ibehej 2, Filip Kupilík 2, Jan Velek 1, Tomáš Primus, Václav Královec, Jan Vlček, Rudof Kortus, Jan Anderle a Matěj Klukan. Trenér: Jan Chvátal. Asistent trenéra: Václav Forst.

Domažlice – Kladno 65:47 (14:14, 35:23, 51: 36)
V úvodní čtvrtině se Domažličané střelecky trápili, a soupeř se dostal do pětibodového vedení, které však hráči Jiskry výbornou obranou, presingem a bojovností vymazali. Na začátku druhé čtvrtiny šli hosté naposledy do vedení 16:14. Poté k obratu zavelel kapitán domácích Jan Štípek, který od třetí do páté minuty zaznamenal 9 bodů, z toho jednu trojku. Mezitím se za tři body trefil Martin Krůta a Jiskra rázem vedla o deset bodů. Svěřenci Jana Chvátala náskok ve třetí desetiminutovce ještě navýšili, a tak se po zbytek zápasu dostali na hřiště všichni hráči.

Jiskra Domažlice: Jan Štípek 20/1, Jan Kozina 17/1, Tomáš Drozda 9, Martin Krůta 8/2, Filip Kupilík 6, Václav Královec 3, Karel Ibehej 2, Tomáš Primus, Jan Velek, Rudolf Kortus, Jan Anderle a Matěj Klukan. Trenér: Jan Chvátal. Asistent trenéra: Václav Forst.

„Sokol Pražský jsme přehráli bojovností, nasazením a rychlostí. Navíc se nám dařilo proměňování trestných hodů. Proti Kladnu jsme se střelecky trápili, ale nahradili vše dobrou obranou a doskoky, a to jak v obraně, tak i v útoku. Hráli jsme jako tým a to je důležité,“ zhodnotil oba víkendové zápasy kapitán Jiskry Štípek, který o víkendu zaznamenal 51 bodů.