Sobotní duel domažlických basketbalistů proti lídru z Rokycan, který přijel k utkání v plné sestavě, tedy i s ´pendly´ z vyšších soutěží (mezi nimiž nechyběli Jakub Mandík a Vladimír Junek, kteří ještě nedávno hráli českou extraligu), nabídl dramatický souboj. Domácí vyhráli první čtvrtinu o tři body, aby poté po poločase prohrávali o čtyři body. Ve druhé půli ještě náskok zvýšili, ale domácí bojovností a nasazením nejenže vyrovnali, ale necelé tři sekundy před závěrečným klaksonem košem Pavla Bauera otočili na 78:76 a dvoubodový náskok i přes závěrečný tlak soupeře uhlídali. Rokycanům tak přichystali teprve čtvrtou porážku v soutěži.

Nedělní zápas proti Berounu byl jednoznačnou záležitostí domácích a bylo jen otázkou, jakým rozdílem skóre utkání skončí. Domácí předváděli pohledné kombinace zakončené košem, Jiří Blacký trefil koš z poloviny hřiště. Podrobnější komentář včetně statistik přineseme tradičně ve středečním vydání. (fai)