BK Karpem Holýšov - Slavoj Tachov 117:102 (23:20, 29:20, 32:28, 33:34)
Holýšov na palubovce svého sobotního soupeře prohrál o 22 bodů, proto k odvetě nastupoval s respektem, ale zároveň s vědomím, že Tachov je hratelný. Ten navíc přijel jen s pěti hráči. Domácím se od úvodních minut dařilo, v 7. minutě byl stav 20:6 a zdálo se, že dobrý nástup bude v zápase rozhodující. Jenže hostům se podařilo do konce čtvrtiny snížit na 23:20. Druhá čtvrtina byla až do 8. minuty zcela vyrovnaná. Poté Holýšovští zaznamenali delší bodovou šňůru a soupeři odskočili na poločasových 52:40. Druhý poločas byl opět vyrovnaný a hosté na každý koš Karpemu dokázali odpovědět. Třetí čtvrtina skončila rozdílem 32:28 a poslední 33:34. Zápas, v němž nebyla nouze o body, vyhrál Holýšov vcelku netradičním skóre 117:102. Padlo celkem 24 trojek, domácí jich hlavně zásluhou sedmi tref z osmi pokusů Michala Majera proměnili třináct. Za zmínku stojí i výkon hostujícího Davida Bejlovce, jehož rychlé protiútoky se domácím nedařilo ubránit. Ten svůj bodový účet zastavil na 41 bodech!

BK Karpem Holýšov - Sokol Bor 129:47 (38:4, 28:19, 22:19, 41:5)
I Bor dorazil do Holýšova jen s pěti hráči. Domácí se v utkání hodlali opřít o sílu kolektivu a neopakovat individualistický výkon jako třeba v zápase se Stříbrem. To se jim dařilo plnit. První čtvrtinu vyhráli 38:4. Na tento dobrý výkon se však Holýšovanům v následujících dvou čtvrtinách navázat nepodařilo. Už se jim tak dobře nedařilo bránit rozehrávku soupeře, sebírat mu míče a dávat z rychlých protiútoků jednoduché koše. Naopak to byl soupeř, kterému se dařilo skórovat. Tyto čtvrtiny skončily 28:19 a 22:19. Jelikož většina košů soupeře padla po nájezdu do koše, rozhodli se domácí pro závěrečnou čtvrtinu změnit obranný systém na zónový. To se ukázalo jako dobrý tah, protože opět začali soupeři při rozehrávce sbírat míče a z protiútoků zaznamenali jednoduché koše. Čtvrtina skončila 41:5, celé utkání poměrem 129:47 pro Holýšov.

BK Karpem Holýšov: O. Straka, Zobl, M. Straka, Koc, Majer, Přikryl, Honner.