Domažlice B – BK Holýšov 83:77 (23:16, 42:31,61:52)
Úvod utkání patřil střednímu rozehrávači Jiskry Jakubovi Tauerovi, který rovněž nastupuje za A - tým. Ten zaznamenal v prvních dvou minutách pět bodů, v první čtvrtině třináct a nakonec se jeho střelecký účet zastavil na čísle 17. Ještě více se ale v tomto duelu střelecky dařilo Milanu Pinkrovi, který zatížil konto soupeře 29 body! Holýšov začátek zápasu zaspal. A když už se začal v útoku zvedat, odpověděli domácí třemi trojkami.

Zatímco Domažličanům se dařila střelba ze střední i z větší vzdálenosti, hosté se v první půli střelecky trápili a zaznamenali pouhých 31 bodů. Proto si vzali oddechový čas, po kterém zahájili úspěšnou trojkou. Jiskra se do konce čtvrtiny prosadila jen jednou, kdežto hosté korigovali na poločasových 42:31. Ve druhém poločasu hráči Holýšova zlepšili obranu a zvláště v závěrečné čtvrtině smazali téměř dvacetibodový náskok na přijatelných šest bodů do nedělní odvety.

„V prvním poločasu se nám nedařila střelba, dát 31 bodů to je bída. Domácím to tam padalo ze všech pozic a po zásluze vedli. Ve druhé půli jsme zlepšili obranu a chytli se střelecky. Nakonec jsme prohráli o pouhých šest bodů, což je přijatelné,“ okomentoval porážku v derby nejstarší hráč na hřišti Bohouš Štván z Holýšova, který letos v lednu oslavil dvaapadesáté narozeniny. I přesto tento basketbalový nestor ukázal, že to s míčem na palubovce pořád umí a soupeři nedá nic zadarmo.

Jiskra Domažlice B: Milan Pinkr 29/1, Jakub Tauer 17/3, Tomáš Drozda 11, Michal Huml 9/1, Petr Špaček 8/1, Jan Říha 4, Marek Konicar 3/1, Tomáš Vondrovic 2, Jan Mitáček, Jiří Štangl a Lubomír Šmelko. Trenér: Jiří Štangl.

BK Holýšov: Petr Přikryl 26/2, Ondřej Straka 17/1, Ladislav Čínovec 11, Lukáš Wacker 8, Bohumil Štván 6, Michal Majer 3/1, Martin Zobl, Jaroslav Koc a Milan Honer po 2. Trenér: Bohumil Štván.

BK Holýšov – Domažlice B 51:65 (15:13, 23:33, 35:52)
Oproti sobotnímu duelu postrádali basketbalisté holýšovského Karpemu v nedělní odvetě dva klíčové hráče, a to Petra Přikryla a Lukáše Wackera, kteří v prvním utkání nastříleli dohromady téměř polovinu bodů celého týmu. Domažličtí přijeli naopak kompletní. Úvodní čtvrtina vyzněla pro domácí, kteří se tentokrát vyvarovali chyb. Dlouho se hrálo koš za koš, ale poté se přece jen začala projevovat větší zkušenost hostů. Ti do poločasu získali desetibodový náskok, který ve třetí desetiminutovce po herním propadu Karpemu ještě zvýšili na dvojnásobek a i když se domácím do konce třetí čtvrtiny podařilo výsledek korigovat, zbytek utkání si hráči Jiskry pohlídali.