V kategorii U14 měly Domažlice vlivem zranění a nemocí k dispozici značně okleštěnou sestavu. Už první duel s domácí Lokomotivou ukázal, že bez pěti hráčů základní rotace bude pro Jiskru turnaj velice těžký. Domácí si od první chvíle šli za vítězstvím a svůj náskok navyšovali až na konečné vítězství 65 :14.
Body Domažlic: Zvolánek a Ticháček po 4, Kalíšek, Škarda, Prettl po 2.

Ve druhém utkání čekal na domažlické basketbalisty německý tým Basket Vilisbiburg. Vyrovnaný zápas s pohlednými akcemi na obou dvou stranách rozhodla lepší střelecká potence zahraničního účastníka v poslední čtvrtině. Tuto čtvrtinu Jiskra prohrála 6:17, a tím pádem i celý zápas 34:47.
Body Domažlic: Kalíšek 14, Prettl, Škarda, Zvolánek, Ticháček, Altynski 4.

Druhý den turnaje narazili Chodové na Sokol Kbely. Od samého začátku se nedokázali prosadit přes veliké hráče hostujícího týmu a první čtvrtinu prohráli 4:16. Poté se hra vyrovnala, ale ve třetí čtvrtině Jiskra nezaznamenala ani bod a to rozhodlo o tom, že si Kbely dokráčely k pohodlnému vítězství 47:14.
Body Domažlic: Zvolánek 6, Kalíšek 4, Škarda 2, Kratochvíl 2.

Dalším soupeřem Domažlic byla basketbalová akademie Norimberku Tornados Franken. Pozdější vítěz turnaje, který v Plzni neprohrál ani jednou, deklasoval Jiskru výsledkem 106:12.
Body Domažlic: Zvolánek 8, Prettl, Ticháček 2.

Třetí den turnaje nastoupili domažličtí basketbalisté proti Sokolu Vyšehrad. V tomto utkání byla velká možnost připsat si alespoň jedno vítězství na turnaji, ale hráči Domažlic přistoupili k utkání laxně a i přes nepříliš kvalitní výkon soupeře z tohoto utkání odešli poraženi – 8:35.
Body Domažlic: Prettl 4, Ticháček, Zvolánek 2.

Hráči v kategorii U12 se na úvod střetli s kvalitním německým týmem Niners Chemnitz. Po celé utkání si udržovali mírné vedení, a když během 3. čtvrtiny odrazili soupeřův nápor, kterým dokázal na krátkou chvíli stav otočit, připsali si po dobrém výkonu první vítězství – 52:49.
Body Domažlic: Macht 16, Záhoř 10, Vojta Mach, Paidar a Vondraš 6, Váchal 4, Konop a Holý 2.

Ve druhém utkání Chodové porazili vysokým rozdílem 121:8 tým Liberce, který byl složený z nepříliš zkušených hráčů.
Body Domažlic: Paidar 31, Macht a Vondraš 24, Záhoř 16, Váchal 10, Holý 6, Vojta Mach 4, Prokop Mach, Shilling a Škarda 2.

Druhý hrací den čekali hráči Jiskry na jediný zápas až do čtvrt na šest večer. Proto využili prodlevy k hraní bowlingu a dalších společenských her. V utkání samém pak v nasazení, rychlosti, bojovnosti a tvrdosti v soubojích nestačili na domácí Lokomotivu a prohráli 34:61.
Body Domažlic: Macht 14, Vondraš 8, Záhoř a Holý 4, Škarda a Mach Vojta 2.

Poslední hrací den sehráli domažličtí basketbalisté vyrovnané utkání s Norimberkem. Opět byli od začátku v lehkém vedení, ale soupeř v poslední čtvrtině výsledek otočil ve svůj prospěch – 41:35.

V utkání o konečné 7. místo Chodové narazili opět na německý Chemnitz. Opět se jednalo o vyrovnaný zápas, kdy byla Jiskra zase od začátku o malý kousek ve vedení, které na rozdíl od ranního utkání udržela a v poslední čtvrtině navýšila na konečných 55:26.
Body Domažlic: Macht 13, Paidar 12, Záhoř 8, Holý 6, Vondraš 4, Váchal a Škarda 2.

Konečné 7. místo v kategorii U12 a 6. místo v kategorii U14 nemohou uspokojit.