J. Domažlice B – BK Holýšov 91:71 (28:9, 19:20, 22:23, 22:19)
O vítězi derby rozhodla první čtvrtina, zejména úvodních sedm minut. Ještě na konci třetí minuty hosté drželi s domácími krok – 6:5, jenže pak se hosté přestali prosazovat přes zónovou obranu Jiskry a body začaly přibývat hlavně na konto domácích. Špaček byl přesný při trestných hodech, Konicar podnikal bleskové nájezdy, Prettl vládl pod oběma koši a Císařovi se opět dařila střelba za tři body. Po deseti minutách tak svítilo na ukazateli skóre 28:9. To hosty nakonec muselo mrzet, protože v dalších čtvrtinách drželi s domácími krok. Po Papežově úspěšném nájezdu na koš za stavu 32:14 hosté zabrali a ukázali, co lze za dvě minuty v basketu dokázat, jenže Císař jejich pokus udělat z derby drama přibrzdil další trojkou. V dalších minutách se diváci dočkali pěkných akcí. Zejména při kouscích Prettla, na jeho věk už možná i hodně odvážných, se leckomu z přítomných zastesklo, že Josef není o deset až dvacet let mladší, ´skladnější´, protože s ním stejně jako s bratry Blackými a dalšími zkušenými hráči by ´áčko´ finále poháru ve Valašském Meziříčí vyhrálo.

V závěrečné čtvrtině se domácím ošklivě srazili Hendrich s Podestátem, takže Jiskra dohrávala bez ´Podyho´, ale na výsledku se už nic nezměnilo. Domácí v závěrečné čtvrtce férově přiznali dva auty hostům, kteří stáhli rozdíl na 77:61. Pak ale zazářil Konicar, nejprve pěknou akcí vymyšlenou pro Prettla, vzápětí trojkou. Zdálky se trefil i Papež a když Prettl minutu před koncem další parádou zvýšil na 88:67 bylo jasno. Poslední slovo měly ´jedenáctky´. Za Jiskru Papež, za Holýšov korigoval Zezulka na konečných 91:71.

J. Domažlice B: Prettl 24/1, Papež 20/2, Podestát 11/1, Vondrovic 11, Císař 9/2, Konicar 8/1, Hendrich 5, Špaček 3.
BK Holýšov: Činovec 17, Zobl 13 (1), Ruský 11 (3), Přikryl 10 (2), Straka 9 (1), Honner 8, Koc 3 (1), Zezulka 0, Scholtz 0.
Trojky: 7/8. TH: 18/12 – 12/11