Trenér Karel Štípek měl pro oba venkovní duely poprvé k dispozici zkušeného Erika Eismanna. První zápas odehráli Chodové v Mladé Boleslavi a už tam mohli slavit premiérovou výhru v sezoně na hřišti soupeře. Ačkoli vedli po celé utkání dokonce i o 13 bodů, nezvládli závěr poslední čtvrtiny, kterou prohráli 8:26 a nakonec podlehli domácím 67:74.

O den později svěřenci Karla Štípka v pražských Kbelích po většinu zápasu vedli, na rozdíl od utkání v Mladé Boleslavi ale zápas dovedli do vítězného konce. Nic na tom neměnil fakt, že v úvodu závěrečné čtvrtiny prohrávali o bod 70:71. Za tohoto stavu změnili Chodové obranu z osobní na zónovou a nakonec se radovali z vítězství 83:75.

Mladá Boleslav – Domažlice 74:67 (10:21, 34:40, 48:59)
Mladoboleslavským letos nevychází vstupy do zápasů. To se potvrdilo i proti Domažlicím. Za stavu 5:2 přišel nevídaný výpadek domácích, kteří se nedokázali prosadit v útoku a Chodové se šňůrou 17 bodů dostali do výrazného vedení. Domácí pak sice manko trochu snížili, přesto první čtvrtinu nakonec vyhráli hosté o 11 bodů. Na začátku druhého poločasu byla Jiskra zase lepší a třetí herní období znovu vyhrála. Před poslední čtvrtinou byl rozdíl ve skóre 11 bodů a vzhledem k vývoji utkání nic nenasvědčovalo tomu, že by mohlo dojít k obratu. „Do 35. minuty jsme vedli, poté jsme nabrali hodně ztrát, navíc brzy jsme měli čtyři fauly. Nedali jsme jednoduché koše, soupeři tam naopak padly dvě těžké střely. Dostal se tak ´na koně´ a zápas dovedl do vítězného konce. I přes naši porážku to byl velmi kvalitní zápas," popsal rozhodující okamžiky porážky Erik Eismann. Klíčovou trojku domácích zaznamenal Radek Procházka.

Statistika: Trojky 3:3, fauly 19:27, TH 31/19 : 17/8 Body Jiskra: Bauer 22, Eisman 12(2), Zeman 12(1), Rolínek 6, J.Štípek 5, Jiřinec 4, Jan Blacký, Vondrovic a Hrudka po 2, V.Kozina, A.Lejsek

Kbely – Domažlice 75:83 (20:16, 34:45, 59:62)
Úvodní čtvrtinu na palubovce nováčka soutěže sice Chodové prohráli o čtyři body, ale do poločasu už vedli o 11 bodů 45:34. Kbely, které mají v soutěžích čtyři mužská družstva, se nevzdávaly, během třetí čtvrtiny snížily na rozdíl tří bodů a v závěrečné minutě se dokonce dostaly do těsného vedení 71:70. „V tomto momentu jsme změnili osobní obranu na zónovou. Navíc se nám začaly dařit rychlé protiútoky a na rozdíl od Mladé Boleslavi jsme zápas dovedli do vítězného konce," řekl trenér domažlických basketbalistů Karel Štípek a dodal: „Nejtěžší zápasy máme za sebou, nyní potřebujeme udržet domácí neporazitelnost. Věříme, že první prosincový víkend nás naši věrní fanoušci přijdou podpořit v hojném počtu, a dopomohou k nám dvěma důležitým vítězstvím."

Statistika: Trojky 5:8, fauly 23:22, TH 22/18 : 28/17 Body Jiskra: Bauer 21, Eisman 15(2), J.Štípek 9(2), Jan Blacký 8(2), Vondrovic 8(2), Jiřinec 7, Rolínek 7, Hrudka 5, Zeman 2, V.Kozina 1, A.Lejsek

V dalších utkáních Domažličany nečeká nic snadného. V sobotu 5. prosince vyzvou druhý tým průběžné tabulky Kladno, o den později hostí dalšího soupeře ze středu Čech, Slaný. Ten je na pátém místě tabulky.