Jiskře se opět postaví do cesty její nejčastější soupeř v posledních ročnících, suverén A skupiny II. ligy, tým BK Teplice. Souboj s vítězem základní části bude jako zápas Davida s Goliášem. Severočeši vedení trenérem Tomášem Eisnerem totiž z dvaadvaceti zápasů v sezoně prohráli jen třikrát, s Mostem, Kladnem a Pískem. Domažličané s nimi prohráli obě střetnutí, 69:83 a 69:86.

V soutěži byla pět týdnů dlouhá přestávka, a tak forma družstva Domažlic je záhadou, obzvláště když kádr vlivem zranění se stále nedaří úplně zkonsolidovat. Sestava bude proto až do posledního tréninku plná otazníků. Nicméně se naši hráči pojedou na sever Čech poprat o výsledek a překvapit domácího horkého favorita. V Teplicích se hraje v sobotu 6. dubna od 15.00 hodin tentokrát ve staré Sokolovně Na Letné, odveta je pak na pořadu v neděli 7. dubna od 13.00 hodin ve Sportovní hale TJ Jiskra v Domažlicích.

Věříme, že se naši fanoušci přijdou rozloučit s týmem v hojném počtu a povzbudit jej v boji o postup do prolínací soutěže.

Ve druhé dvojici play-off skupiny A už Rokycany B s přehledem vyřadily SKB Strakonice.  ⋌(tbs, tau)