V sobotu tradičně v 18.00 hodin se na palubovce sportovní haly postaví Jiskře nepříjemný a zkušený protivník z Berouna, který je silný především na domácí půdě. Na podzim Jiskru porazil 70:53, takže domácí mají svému soupeři co vracet.

Naproti tomu v neděli se v Domažlicích také tradičně od 10.00 hodin vůbec poprvé v Domažlicích představí nováček soutěže, velmi silný tým ČZU Praha. Jeho kádr je tvořen především mladými rychlými hráči. V prvním vzájemném duelu v Praze však překvapivě dominovala Jiskra 76:69. ČZU je v tabulce třetí se shodnou bilancí jako Jiskra, takže vzájemná utkání mají velkou důležitost.

Kádr Jiskry je stále oslaben nemocemi a zraněními. Nejcitelnější bude ztráta Pavla Bauera, který ostrý duel s Kladnem před čtrnácti dny odnesl zlomeninou loketní kosti, přesto ještě zápas dohrál (!), nemocen je Michal Vaněk, stále v rekonvalescenci Jakub Tauer a nejisté jsou starty Baxy a Hendricha. Do sestavy se naproti tomu vracejí Jirka Blacký, Prettl a Jiřinec. Družstvo bylo před 14 dny velmi mile potěšeno početnou diváckou kulisou, a věří, že příznivci dorazí v hojném počtu i o tomto víkendu. ⋌⋌(tbs)