Pravidla turnaje byla modifikována na možnosti haly. Hlavní změna byla v tom, že se směna nehrála na tři auty, ale na časový limit čtyř minut. Tato úprava Domažličanům dělala největší problém. Na rozdíl od ostatních si dávali na čas s přípravou na pálku a se samotným pálením. Soupeři měli oproti nim díky rychlému přístupu k pálce mnohem více startů. V průběhu turnaje se sice Wolfs na pálce zlepšovali, ale přesto za ostatními stále zaostávali. Prohráli všechny zápasy, byť ten poslední o jediný bod, a obsadili poslední místo.

Za zmínku stojí výkon Filipa Petráka a Matese Černého. Velký dík patří i Honzovi Kabourkovi mladšímu, který po nemoci nemohl hrát, ale pomáhal prací na střídačce.

Wolfs Domažlice reprezentovali Adrian Hrbáček, Matyáš Švajner, Mates Černý, Tomáš Micka, David Kolář, Pavel Zelenka, Tomáš Barna, Filip Petrák a nováček v týmu Mates Schrödr.

Výsledky: Kotlářka – Wolfs 25:7, Wolfs – Eagles green 11:17, Loko Louny – Wolfs 18:4, Wolfs – Překvapení turnaje 20:21.

Konečné pořadí: 1. Eagles Praha white, 2. Kotlářka Praha, 3. Lokomotiva Louny, 4. Eagles Praha green, 5. Překvapení turnaje, 6. Wolfs Domažlice.

Další prověrkou vlků měl být turnaj v Českých Budějovicích. Tento turnaj je bohužel zrušen z důvodů porušení nafukovací haly. ⋌(psk)