Jak hodnotíte sezonu?
„Sezona byla pro tým velice náročná, odehráli jsme spoustu zápasů, které byly velice náročné fyzicky i psychicky, ale získali jsme také spoustu nových zkušeností."

Co, či koho byste vyzdvihl, a naopak v čem má tým rezervy?
„Vyzdvihl bych nasazení části týmu, tedy té části, která odehrála většinu zápasů, a hlavně byla na téměř každém tréninku. Negativa vidím v tom, že na soupisce máme 27 hráčů a poslední zápas jsme odehráli v deseti lidech. Hlavní problém vidím v polevení v tréninkovém nasazení, které opadlo v den, kdy začaly prázdniny ."

Tým Wolfs coby nováček získal v soutěži za sezonu tři výhry a skončil poslední. Co bude následovat? Baráž, sestup?
„Bohužel jsme skončili v lize poslední, ale nehodnotil bych sezonu jako úplně špatnou. Získané zkušenosti a konfrontace s ostatními týmy z celé České republiky jsou k nezaplacení. Mnohdy konečné skóre zápasu neodpovídalo průběhu hry. Mnohokrát se nám stalo, že jsme si zápas prohráli jednou směnou, v níž jsme nadělali zbytečné chyby, a to převážně na začátku sezony. V průběhu soutěže šla naše hra nahoru. Je to samozřejmě tím, že už kluci byli ostřílenější a vyhranější. Co se týče baráže a případného sestupu z ligy, tak momentálně musíme čekat, jak dopadnou oblastní soutěže, a pak se uvidí, ale pevně věříme, že se v lize udržíme!"

Plánujete nějaké posily pro tým?
„Posily jsou v jednání, ale vzhledem k tomu, kolik má náš tým hráčů, doufám, že na další sezonu dostanou všichni chuť do hry a náš tým bude silný a konkurenceschopný."

Jaká bude zimní příprava?
„Zimní příprava bude určitě tvrdá a fyzicky náročnější než minulý rok, protože i když na výsledcích to není vidět, tak tento rok se nám určitě vyplatila ."

Jaké jsou vaše další cíle v Domažlicích?
„Mým hlavním cílem je rozvíjet baseball v Domažlicích a udržet ho v lize. Příští sezonu bych chtěl s týmem zasáhnout do bojů v play-off." ⋌(paze)