Proti Nuclears nastupovali Wolfs po čtyřhodinové cestě. V úvodu drželi domácí na uzdě, přesto Nuclears získávali body a skóre postupně navyšovali. Za stavu 12:6 pro domácí v sedmé směně se začalo Chodům dařit na pálce a podařilo se jim vyrovnat – 12:12. V předposlední osmé směně ale po chybách v obraně soupeř navýšil skóre o bod, naplnil mety a vše zakončil čtyřbodovým homerunem – 17:12.

Zpočátku druhého duelu se Domažličanům vedlo na pálce a v obraně nechybovali. Avšak v dalších směnách soupeř začal znovu bodově utíkat. I druhý zápas nakonec skončil výhrou Nuclears – 17:7.

Ve čtvrtek Wolfs nastoupili na hřišti Arrows Ostrava proti Frýdku-Místku. Kvůli práci a maturitě oslabený tým vyrazil už ve středu večer, aby byli hráči na zápas odpočatí. V obou utkáních Klasik nasadil nadhazovače z Arrows, kteří hrají Extraligu. V závěru už tak úzká sestava Wolfs vinou zranění ještě prořídla. Ke konci domácí na kopec nasadili nového nadhazovače, na jehož nadhozy mnozí z hostů stačili, avšak na vyrovnání už to nestačilo – 14:4.

Ve druhém utkání trenéři Klasiku vsadili na jistotu a znovu povolali extraligou ostřílené pálkaře, s nimiž si domažličtí pálkaři neuměli poradit. Zápas skončil výhrou Klasiku – 12:2. ⋌(jsch)