Deset let odolával čas sprintera pražské Dukly Radka Zachovala dosažený při tradičním atletickém mítinku „Chodská 1500“ na domažlické Střelnici všem pokusům o překonání. Jamajský blesk Lerone Clarke, mistr světa ve štafetě na 4 x 100 m z Berlína a vítěz běhu na 100 m na hrách Commonwealthu to při sobotním Memoriálu Ivana Kitzbergera dokázal už v rozběhu. Stovku zaběhl za 10.26 a ve finále čas ještě vylepšil na 10.20 s!

Jamajčan, jenž chce do desítky elitních sprinterů světa, však nebyl jediným, kdo při šestačtyřicátém ročníku atletického mítinku vylepšil rekord stadionu. Statistiky přepsal i výškař pražského Olympu David Kovalský. Ten při jedné ze tří technických disciplín překonal laťku ve výšce 210 cm. Rekord mítinku pak pokořila ještě Lucie Sekanová v běhu na 1500 m časem 4:27.86 minuty.

Poslední dva roky je součástí „Chodské 1500“ také Memoriál Jana Mazance v běhu na 300 m. V něm při neúčasti loňského vítěze Jiřího Vojtíka zvítězil Vojtěch Šulc ze Spartaku Praha 4. Památku tragicky zesnulého kamaráda a nadějného atleta z Nové Vsi u Kdyně přijel do Domažlic uctít i plzeňský rodák Jiří Mužík. Bývalý člen pořádajícího AC Domažlice, halový mistr světa z roku 2000 ve štafetě na 4×400 m a stříbrný z běhu na 400 m překážek na Mistrovství Evropy v Mnichově útočil na Střelnici ve strhující čtvrtce na limit pro olympiádu v Londýně, ale čas 51,65 na vítězství nestačil. O sedm setin vteřiny dříve než závodník AK Kroměříž byl v cíli Radek Fischer ze Spartaku Praha 4.

V hlavním závodu mítinku, běhu na 1500 m, se po loňském rekordním výkonu 3:42.81 Keňana Ndiwy obdobně skvělý čas očekávat nedal. Diváci ale přesto nelitovali. Potleskem a povzbuzováním vyhecovali ´domácího´ Martina Chladu k skvělému finiši, takže reprezentant oddílu Mílaři Domažlice přes velkou přesilu šesti borců z ASK Slavia Praha ve startovním poli na posledních sto metrech rozhodl o svém vítězství v čase 4:04.39.

Kompletní výsledky:

Chodská patnáctistovka, memoriál Ivana Kitzbergera a cena Jana Mazance

--------------------------------------------------------------------------------
Datum konání: 20.8.2011
Místo konání: Domažlice
Pořadatel: AC Domažlice
Výsledky zpracoval:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Technický delegát:
Poznámka:

--------------------------------------------------------------------------------
60 m/Žákyně Rozběh1 w+0.4
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Školová Andrea 965820 AK ŠKODA Plzeň 08.18
2 Brožková Simona 975215 AK ŠKODA Plzeň 08.45
3 Danihelková Jana 985409 SKP Union Cheb 08.77
4 Přástková Kristýna 976005 AK ŠKODA Plzeň 08.92
5 Konopová Marie 966114 TJ Neratovice 08.98
6 Sabadinová Šárka 985209 SKP Union Cheb 09.10
7 Kuželíková Anna 975917 AC Domažlice 09.21

60 m/Žákyně Rozběh2 w-0.1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Prokopová Lucie 965814 TRIATLET Karlovy Vary 08.22
2 Petrikovičová Markéta 985512 SKP Union Cheb 08.54
3 Novotná Jana 995126 JAC Brno 08.86
4 Fišrová Barbora 965324 AC Domažlice 09.05
5 Nová Kateřina 966029 TJ MDDM Ostrov 09.43
6 Ledvinová Šárka 996230 AC Domažlice 09.57
7 Borsiková Eliška 020710 AC Mariánské Lázně, o.s. 10.55*

60 m/Žákyně Rozběh3 w+1.2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Janušková Sára 975802 SKP Union Cheb 08.39
2 Rubášová Nikola 985620 AC Domažlice 08.46
3 Zítová Tereza 975520 TJ Dukla Praha 08.59
4 Vávrová Denisa 985115 TJ Baník Stříbro 08.82
5 Váchalová Amálie 975527 AC Domažlice 09.12
6 Přibylová Vendula 005502 AC Domažlice 09.32
7 Chlapcová Lucie 971208 AC Mariánské Lázně, o.s. 10.00*

60 m/Žákyně Rozběh4 w+0.5
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Paťková Dominika 975704 TJ Dukla Praha 08.25
2 Kratochvílová Alžběta 965913 TJ Dukla Praha 08.40
3 Hřebenářová Lucie 975510 AK ŠKODA Plzeň 08.66
4 Petrová Zuzana 966208 AK ŠKODA Plzeň 08.83
5 Novosadová Tereza 965926 TJ Neratovice 09.30
6 Lehocká Nikola 986204 SKP Union Cheb 09.54

60 m/Žákyně Finále w+1.0
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Školová Andrea 965820 AK ŠKODA Plzeň 08.15
2 Prokopová Lucie 965814 TRIATLET Karlovy Vary 08.20
3 Paťková Dominika 975704 TJ Dukla Praha 08.25
4 Janušková Sára 975802 SKP Union Cheb 08.40
5 Kratochvílová Alžběta 965913 TJ Dukla Praha 08.44
6 Petrikovičová Markéta 985512 SKP Union Cheb 08.55
7 Rubášová Nikola 985620 AC Domažlice 08.64
8 Brožková Simona 975215 AK ŠKODA Plzeň 08.80

60 m/Žáci Rozběh1 w-0.1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Burlák Jakub 960626 Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.60
2 Uhlíř Jakub 960203 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.07
3 Richter David 981120 SKP Union Cheb 08.12
4 Janeček David 980607 AC Domažlice 09.02
5 Červeňák František 990720 AC Domažlice 10.97*
Suchý Jan 010105 AC Domažlice DNP

60 m/Žáci Rozběh2 w+0.3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Stránský Petr 970810 AK ŠKODA Plzeň 08.05
2 Pivoňka Martin 960422 AC Domažlice 08.14
3 Blacký Tomáš 960920 AC Domažlice 08.36
4 Psůtka Jindřich 970402 AC Domažlice 08.69
5 Novotný David 991011 TRIATLET Karlovy Vary 09.12
6 Vrba Jakub 010906 AC Domažlice 11.96

60 m/Žáci Finále w+0.3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Burlák Jakub 960626 Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.57
2 Stránský Petr 970810 AK ŠKODA Plzeň 07.99
3 Pivoňka Martin 960422 AC Domažlice 08.01
4 Richter David 981120 SKP Union Cheb 08.13
5 Uhlíř Jakub 960203 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.19
6 Blacký Tomáš 960920 AC Domažlice 08.36
7 Psůtka Jindřich 970402 AC Domažlice 08.73
8 Janeček David 980607 AC Domažlice 09.32

100 m/Ženy Rozběh1 w+1.9
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Bažatová Kristina 845105 USK Praha 12.15
2 Borsiková Veronika 956231 AC Mariánské Lázně, o.s. 13.11
3 Klailová Kateřina 955830 AK ŠKODA Plzeň 13.48
4 Svobodová Eliška 945913 AK ŠKODA Plzeň 13.82
5 Danihelková Jana 985409 SKP Union Cheb 14.05
6 Bozděchová Martina 946222 AC Domažlice 14.07
7 Holubová Šárka 955525 TJ MDDM Ostrov 14.68
8 Lehocká Nikola 986204 SKP Union Cheb 15.70

100 m/Ženy Rozběh2 w+0.9
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Koppová Monika 925918 Atletika Klatovy 12.59
2 Kobiánová Kristýna 956210 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.66
3 Zekuciová Anna 956021 TJ MDDM Ostrov 13.10
4 Rudolfová Jana 905508 AK ŠKODA Plzeň 14.10
5 Matulková Veronika 955807 TJ Baník Stříbro 14.10
6 Pilařová Eliška 955204 TJ Spartak Vlašim 14.15
7 Řezníčková Štěpánka 955109 AC Domažlice 14.38

100 m/Ženy Finále w-0.9
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Bažatová Kristina 845105 USK Praha 12.12
2 Kobiánová Kristýna 956210 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.57
3 Koppová Monika 925918 Atletika Klatovy 12.65
4 Borsiková Veronika 956231 AC Mariánské Lázně, o.s. 13.12
5 Zekuciová Anna 956021 TJ MDDM Ostrov 13.13
6 Klailová Kateřina 955830 AK ŠKODA Plzeň 13.50
7 Svobodová Eliška 945913 AK ŠKODA Plzeň 13.76
8 Danihelková Jana 985409 SKP Union Cheb 14.06

100 m/Dorostenci Rozběh1 w+1.1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sabadin Miroslav 940907 SKP Union Cheb 11.23
2 Maruštík Daniel 940916 AK ŠKODA Plzeň 11.78
3 Šnajdr Jan 940512 ATLETCLUB Nýřany 12.02
4 Do Viet Anh 940408 TJ MDDM Ostrov 12.93

100 m/Dorostenci Rozběh2 w+1.2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Ledvina Jakub 950926 AC Domažlice 11.70
2 Sova Jeremy 940827 TJ Dukla Praha 11.94
3 Tirala Petr 940331 SKP Union Cheb 11.98
4 Jákl Štěpán 950307 TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.41
5 Fau Štěpán 950320 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.53

100 m/Dorostenci Finále w-1.0
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sabadin Miroslav 940907 SKP Union Cheb 11.29
2 Ledvina Jakub 950926 AC Domažlice 11.79
3 Maruštík Daniel 940916 AK ŠKODA Plzeň 11.90
4 Sova Jeremy 940827 TJ Dukla Praha 12.01
5 Tirala Petr 940331 SKP Union Cheb 12.02
6 Šnajdr Jan 940512 ATLETCLUB Nýřany 12.16
7 Jákl Štěpán 950307 TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.49
8 Fau Štěpán 950320 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.61

100 m/Muži Rozběh1 w-0.1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Leron Clarke 810707 JAMAICA 10.26*
2 Šulc Rostislav 810202 Spartak Praha 4 10.86
3 Kučera Robert 880519 Spartak Praha 4 11.34
4 Brož Michal 920616 TJ Dukla Praha 11.45
5 Pavlíček Matěj 921002 TJ Dukla Praha 11.86
6 Antoš Miloslav 910316 AC Domažlice 12.13

100 m/Muži Rozběh2 w+0.8
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šulc Vojtěch 861012 Spartak Praha 4 10.75
2 Zich Václav 900904 TJ Dukla Praha 10.76
3 Němeček Daniel 910811 TJ Dukla Praha 11.02
4 Šťastný Michal 920517 TJ Dukla Praha 11.67
5 Beck Tomáš 880528 AC Mariánské Lázně, o.s. 11.67
6 Jahn Michal 900414 AC Domažlice 12.33
7 Pavelka Petr 610429 TJ MDDM Ostrov 13.27

100 m/Muži Finále w-1.0
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Leron Clarke 810707 JAMAICA 10.20*
2 Šulc Vojtěch 861012 Spartak Praha 4 10.69
3 Zich Václav 900904 TJ Dukla Praha 10.74
4 Šulc Rostislav 810202 Spartak Praha 4 10.75
5 Němeček Daniel 910811 TJ Dukla Praha 11.08
6 Kučera Robert 880519 Spartak Praha 4 11.25
7 Šťastný Michal 920517 TJ Dukla Praha 11.76
8 Beck Tomáš 880528 AC Mariánské Lázně, o.s. 11.78

300 m/Žákyně Finále1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Janušková Sára 975802 SKP Union Cheb 42.70
2 Kratochvílová Alžběta 965913 TJ Dukla Praha 42.98
3 Prokopová Lucie 965814 TRIATLET Karlovy Vary 43.36
4 Petrikovičová Markéta 985512 SKP Union Cheb 45.16
5 Zítová Tereza 975520 TJ Dukla Praha 45.46
6 Konopová Marie 966114 TJ Neratovice 46.70

300 m/Žákyně Finále2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Rubášová Nikola 985620 AC Domažlice 45.51
2 Vejražková Soňa 985811 SKP Union Cheb 48.78
3 Sabadinová Šárka 985209 SKP Union Cheb 50.46
4 Novosadová Tereza 965926 TJ Neratovice 50.89
5 Chlapcová Lucie 971208 AC Mariánské Lázně, o.s. 53.62*
6 Kuželíková Anna 975917 AC Domažlice 55.86

300 m/Ženy Finále1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Bažatová Kristina 845105 USK Praha 40.58
2 Hrudková Anna 936124 ASK Slavia Praha 41.17
3 Turková Kateřina 916102 ASK Slavia Praha 41.85
Volfová Kristina 885516 ASK Slavia Praha DNP
Jelenová Nikola 946008 ASK Slavia Praha DNP

300 m/Ženy Finále2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Koppová Monika 925918 Atletika Klatovy 42.24
2 Borsiková Veronika 956231 AC Mariánské Lázně, o.s. 43.53
3 Rajtmajerová Anna 955422 AK ŠKODA Plzeň 45.19
4 Holubová Marcela 956122 Atletika Klatovy 45.71
5 Bozděchová Martina 946222 AC Domažlice 45.84
6 Pilařová Eliška 955204 TJ Spartak Vlašim 48.72

300 m/Žáci Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Hes Martin 970410 AK ŠKODA Plzeň 39.13
2 Pivoňka Martin 960422 AC Domažlice 39.59
3 Richter David 981120 SKP Union Cheb 41.84
4 Gregor Dominik 980523 SKP Union Cheb 42.00
5 Martínek Lukáš 961031 TJ MDDM Ostrov 45.43
6 Novotný David 991011 TRIATLET Karlovy Vary 50.52

300 m/Žáci Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Traore Lamin 970101 NĚMECKO 40.25*
2 Uhlíř Jakub 960203 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 43.32
3 Sochůrek Filip 980521 TRIATLET Karlovy Vary 43.36
4 Psůtka Jindřich 970402 AC Domažlice 46.36
5 Loufek Jiří 990406 TRIATLET Karlovy Vary 47.75
6 Panemans Stef 990101 BELGIE 52.53*

300 m/Muži Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šulc Vojtěch 861012 Spartak Praha 4 33.59
2 Zich Václav 900904 TJ Dukla Praha 34.51
3 Hedvičák Jaroslav 901213 TJ Dukla Praha 34.94
4 Barák Václav 901022 ASK Slavia Praha 35.21
5 Grüner Tomáš 891020 AK ŠKODA Plzeň 36.40
Vrba Jan 850304 TJ Dukla Praha DNP

300 m/Muži Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Němeček Daniel 910811 TJ Dukla Praha 33.98
2 Gerlický Ondřej 930811 AC Domažlice 35.25
3 Brož Michal 920616 TJ Dukla Praha 35.26
4 Pavlíček Matěj 921002 TJ Dukla Praha 35.43
5 Blahůt Matěj 890720 TJ Dukla Praha 35.54
6 Černý Pavel 911105 ASK Slavia Praha 36.08

300 m/Muži Běh3
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sabadin Miroslav 940907 SKP Union Cheb 36.42
2 Vrba Michal 890718 TJ Slavoj Tachov, o.s. 37.20*
3 Brichta Jakub 930313 AC Domažlice 37.96
4 Cipullo Antimo 900101 BELGIE 38.06*
5 Rádl Jakub 910204 ASK Slavia Praha 38.07

300 m/Muži Běh4
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Šleis Tomáš 850603 AC Domažlice 37.28
2 Tirala Petr 940331 SKP Union Cheb 37.39
3 Beck Tomáš 880528 AC Mariánské Lázně, o.s. 37.66
4 Weber Martin 871015 AC Domažlice 37.67
5 Šnajdr Jan 940512 ATLETCLUB Nýřany 37.78
6 Sova Jeremy 940827 TJ Dukla Praha 40.85

300 m/Muži Běh5
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Altman Miroslav 930608 AK ŠKODA Plzeň 36.25
2 Berg Jan 941011 AK Sokolov 36.92
3 Janeček Jakub 870519 AK ŠKODA Plzeň 37.19
4 Ledvina Jakub 950926 AC Domažlice 37.33
5 Beran Václav 910910 AK ŠKODA Plzeň 37.41
Vrba Matěj 930327 TRIATLET Karlovy Vary DNP

300 m/Muži Běh6
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Puš Martin 950804 TJ LIAZ Jablonec n/N. 39.20
2 Glazer Miroslav 881213 T. J. Sokol České Budějovice 39.55
3 Pavelka Petr 610429 TJ MDDM Ostrov 44.25
4 Janeček David 980607 AC Domažlice 49.28
5 Suchý Jan 010105 AC Domažlice 51.73
Fau Štěpán 950320 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP

800 m/Žákyně Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Gounakis Vasilia 970101 BELGIE 2:28.36*
2 Kreidlová Barbora 965513 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:30.18
3 Krajčíková Helena 945822 AK ŠKODA Plzeň 2:30.71
4 Braná Zuzana 965129 ASK Slavia Praha 2:31.68
5 Boldt Manju 960101 NĚMECKO 2:32.23*
6 Pehaničová Lucie 955126 AK ŠKODA Plzeň 2:34.71
7 Kožíšková Kristýna 965210 T. J. Sokol České Budějovice 2:38.00
8 Pribičinová Barbora 986229 TRIATLET Karlovy Vary 2:38.87
9 Mann Ann-Marie 970101 NĚMECKO 2:48.91*
10 Ledvinová Šárka 996230 AC Domažlice 2:53.20

1500 m/Ženy Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Sekanová Lucie 895805 USK Praha 4:27.86
2 Welkenruizen Kimberly 920101 BELGIE 4:48.05*
3 Leventon Julia 825228 AK ŠKODA Plzeň 4:48.15
4 Koubková Anežka 905604 Spartak Praha 4 4:50.62
5 Korjenková Aneta 875803 AK ŠKODA Plzeň 4:58.14
6 Šimečková Lucie 945801 TJ Sušice 5:07.96
7 Hrubá Karolína 935706 TJ Baník Stříbro 5:08.03
8 Führerová Eva 925724 T. J. Sokol České Budějovice 5:08.83
9 Šindelářová Kateřina 965318 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:25.10
10 Brantlová Jana 955718 MÍLAŘI Domažlice 5:29.75
11 Müllerová Denisa 956201 MÍLAŘI Domažlice 5:29.85
12 Šlechtová Štěpánka 925509 Atletika Klatovy 5:35.48
13 Andreasová Iveta 956221 TRIATLET Karlovy Vary 5:41.65
14 Valečková Monika 935111 MÍLAŘI Domažlice 5:53.19
15 Chladová Eva 935708 MÍLAŘI Domažlice 6:03.85
Šatrová Dana 866212 USK Praha DNP

1500 m/Muži Finále1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Chlada Martin 930708 MÍLAŘI Domažlice 4:04.39
2 Edlman Martin 900926 ASK Slavia Praha 4:05.56
3 Tassler Lukáš 820104 TJ LIAZ Jablonec n/N. 4:08.01
4 Edlman Tomáš 900926 ASK Slavia Praha 4:08.29
5 Šíp Ondřej 900414 ASK Slavia Praha 4:09.97
6 Litva Dušan 89 SLOVENSKO 4:10.19*
7 Ježek Jan 851025 ASK Slavia Praha 4:11.48
8 Petrák Jiří 910318 ASK Slavia Praha 4:11.66
9 Voják Martin 930522 MÍLAŘI Domažlice 4:11.84
10 Šplíchal Josef 930326 Spartak Praha 4 4:13.55
11 Procházka Pavel 790102 AK Sokolov 4:15.98
12 Serafin Milan 650320 SK Aritma Praha 4:16.79
13 Štěpáník Pavel 920908 TJ Sušice 4:17.02
14 Hajný Ondřej 870112 T. J. Sokol České Budějovice 4:19.88
15 Šplíchal Martin 930326 Spartak Praha 4 4:20.97
16 Panáček Adam 930327 ASK Slavia Praha 4:22.52
17 Žabenský Miroslav 781005 AC Mariánské Lázně, o.s. 5:18.45

1500 m/Muži Finále2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Havlíček Josef 940328 T. J. Sokol České Budějovice 4:10.27
2 Špindler David 941007 AC Mariánské Lázně, o.s. 4:10.34
3 Šimsa Josef 960830 AC Falcon Rokycany 4:12.55
4 Olič Pavel 941025 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:13.06
5 Kušta Jan 940623 TJ Dukla Praha 4:16.92
6 Váchal Ondřej 940424 MÍLAŘI Domažlice 4:19.70
7 Cenefels Filip 940905 MÍLAŘI Domažlice 4:22.26
8 Čiviš Jan 950101 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:22.91
9 Hotový Lukáš 960324 USK Praha 4:23.09
10 Svatoš Lukáš 960227 AC Domažlice 4:24.75
11 Bílý Vít 950926 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:25.69
12 Sperl Maximilian 940101 NĚMECKO 4:29.46*
13 Ekl Šimon 960518 AC Falcon Rokycany 4:33.37
14 Kotek David 971117 T. J. Sokol České Budějovice 4:33.68
15 Knopf Robin 970519 MÍLAŘI Domažlice 4:39.22
16 Mann Maximilian 950101 NĚMECKO 4:54.25*
17 Danemans Tomas 970101 BELGIE 5:00.71*
Traore Lamin 970101 NĚMECKO DNP
Pivoňka Martin 960422 AC Domažlice DNP

400 m překážek/Ženy Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Volfová Kristina 885516 ASK Slavia Praha 60.97
2 Petrušová Kateřina 925921 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 67.33
Winklerová Andrea 946214 T. J. Sokol České Budějovice DNP

400 m překážek/Muži Běh1
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Fischer Radek 910609 Spartak Praha 4 51.58
2 Mužík Jiří 760901 AK Kroměříž 51.65
3 Barák Václav 901022 ASK Slavia Praha 52.61
4 Helcelet Adam Sebastian 911027 TJ Dukla Praha 55.47

400 m překážek/Muži Běh2
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Grüner Tomáš 891020 AK ŠKODA Plzeň 54.90
2 Nešpor Jan 881217 Spartak Praha 4 55.26
3 Kašpar Petr 910906 Spartak Praha 4 57.13
Šleis Tomáš 850603 AC Domažlice DNP

skok vysoký/Muži Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Kovalský David 870527 PSK Olymp Praha 2.10
2 Seidl Jakub 920225 AK Sokolov 1.96
3 Antoš Miloslav 910316 AC Domažlice 1.93
4 Hedvičák Jaroslav 901213 TJ Dukla Praha 1.90
5 Bendl Martin 880905 Atletika Klatovy 1.80
6 Dlouhý Marek 940913 TJ Slavoj Tachov, o.s. 1.70*
7 Vrba Michal 890718 TJ Slavoj Tachov, o.s. 1.65*
8 Vrba Richard 950829 TJ Slavoj Tachov, o.s. 1.55*

skok daleký/Žákyně Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Paťková Dominika 975704 TJ Dukla Praha 4.98
2= Vávrová Denisa 985115 TJ Baník Stříbro 4.45
2= Novotná Jana 995126 JAC Brno 4.45
4 Přástková Kristýna 976005 AK ŠKODA Plzeň 4.43
5 Svobodová Eliška 945913 AK ŠKODA Plzeň 4.37
6 Meczlová Veronika 965107 AK ŠKODA Plzeň 4.36
7 Hřebenářová Lucie 975510 AK ŠKODA Plzeň 4.09
8 Váchalová Amálie 975527 AC Domažlice 4.08
9 Brožková Simona 975215 AK ŠKODA Plzeň 4.00
10 Fišrová Barbora 965324 AC Domažlice 3.24
Sloupová Helena 986213 MÍLAŘI Domažlice DNP
Přibylová Vendula 005502 AC Domažlice DNP

skok daleký/Žáci Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Uhlíř Jakub 960203 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5.10
2 Blacký Tomáš 960920 AC Domažlice 4.76
3 Gregor Dominik 980523 SKP Union Cheb 4.72
4 Sochůrek Filip 980521 TRIATLET Karlovy Vary 4.52
5 Novotný David 991011 TRIATLET Karlovy Vary 4.07
6 Anderle Jakub 000714 AC Domažlice 3.85
7 Loufek Jiří 990406 TRIATLET Karlovy Vary 3.70

hod oštěpem 600g/Ženy Finále
poř. jméno roč. oddíl/stát výkon vítr reg.výkon vítr body
1 Chodorová Aneta 945118 AK ŠKODA Plzeň 40.80
2 Vozárová Pavla 915410 AC Domažlice 39.48
3 Klailová Kateřina 955830 AK ŠKODA Plzeň 35.95
4 Hambergerová Radka 966212 TJ Sušice 29.54
5 Matulková Veronika 955807 TJ Baník Stříbro 29.14
6 Mihálová Lucie 945228 AC Domažlice 26.26
7 Fialová Veronika 965424 Atletika Klatovy 26.12
8 Holubová Šárka 955525 TJ MDDM Ostrov 18.74