Staronovým předsedou domažlických atletů zůstává třiačtyřicetiletý Zdeněk Forster, sekretářem je nadále Petr Konop a pokladníkem Radek Bílý. Co se však změnilo, je počet členů výboru. Ten je nyní nově osmičlenný, když jeho počet rozšířil horšovskotýnský Zdeněk Šilhánek, učitel ze ZŠ Komenského 17 v Domažlicích.

Nejlepší atletkou AC Domažlice v kategorii mladších žáků byla vyhlášena Štěpánka Martínková. Ta byla nejlépe bodující v rámci soutěže družstev. Úspěšná byla i v individuálních startech. V kategorii starších žáků byla výkonným výborem vyhlášena „kladivářka" Lucie Staňková. Ta se během svojí krátké sportovní kariéry již stačila prosadit a v uplynulém roce dokonce reprezentovala Českou republiku na mezistátním utkání. Mezi dorostenci se nejlépe umístil Jan Čiviš, který přivezl bronz z ´republiky´, a to za běh na 800 m. Z juniorů byl v tabulkách nejvíce vidět Jakub Brichta – 400 m př. Ten skončil ve svojí nabité kategorii na MČR těsně pod stupněm medailí. Kromě toho byl také úspěšně nominován do reprezentace.

Mezi dospělými byla oceněna oštěpařka Pavla Vozárová. Ta si v roce 2012 výrazně posunula svoje osobní maximum a ve značné konkurenci mezi dospělými skončila na MČR celkově sedmá!

Kromě vyhlášení byla předmětem debaty také plánovaná rekonstrukce dráhy atletického oválu. Pokud se najdou peníze v rozpočtu, měla by být uskutečněna již v letošním roce. ⋌(hal, tau)