V kategorii do 74 kg se představil Jan More, ve dřepu zvládl 180 kg, na lavici ´zatlačil´ 127,5 kg a mrtvým tahem, který je jeho silná disciplína, dosáhl celkových 537,5 kg. Tím vyhrál svoji kategorii, stal se celkově nejlepším juniorem soutěže a vytvořil rekord České republiky juniorů.

Luboš Rada si poprvé vyzkoušel atmosféru v kategorii do 83 kg. V dřepu předvedl výkon 170 kg, v tlaku na lavici trochu ztratil výkonem 105 kg. V pozvedu ale zabojoval a zakulatil trojboj na 500 kg, což stačilo na čtvrté místo.

Nejmladší zástupce Fitness clubu Staňkov, teprve sedmnáctiletý Michael Novotný, se neztratil ani mezi muži. V kategorii do 105 kg vybojoval bronzovou medaili. Dřepem 207,5 kg vytvořil republikový rekord dorostenců, v benči se zlepšil na 130 kg, v mrtvém tahu ´dal´ 230 kg a v útoku na druhé místo nechybělo mnoho k úspěšnému pokusu na 260 kg. Novotný dohromady nazvedal 557,5 kg a stal se nejlepším dorostencem soutěže.

Mladší trojbojaři staňkovského Fitness clubu navázali na úspěchy Karla Rady a Tomáše Tauera, kteří je koučovali, a spolu se připravují na další soutěže. Tou nejbližší bude 22. listopadu Mistrovství západních Čech v silovém trojboji v Sokolově. ⋌(jši)