VÝSLEDKOVÁ LISTINA  - Běh Škarmanem v Domažlicích
XIV. Memoriálu V. Reta a M. Kubalíka
Celkový počet zapsaných závodníků: 135
1. předškoláci ročník 2009 a mladší - dívky ...................... 100 m
MÍSTO v ZÁVODĚ St. číslo jméno, příjmení rok nar. bydliště KLUB čas běhu
1 13 Zuzana Rýdlová 2009 Díly TJ Sokol Díly xxx
2 15 Žaneta Jankovcová 2009 Domažlice xxx
3 59 Barbora Wiesnerová 2010 Domažlice xxx

2. předškoláci ročník 2009 a mladší - chlapci ...................... 100 m
MÍSTO v ZÁVODĚ St. číslo jméno, příjmení rok nar. bydliště KLUB čas běhu
1 67 Sebastian Svider 2009 Domažlice xxx
2 2 Ondřej Paitl 2010 Chodov 33 xxx
3 63 Hynek Hanačík 2010 Domažlice xxx

3. nejmladší žactvo roč. 2006 - 2008 - dívky ...................... 300 m
MÍSTO v ZÁVODĚ St. číslo jméno, příjmení rok nar. bydliště KLUB čas běhu
1 70 Eliška Marková 2007 Domažlice Mílaři Domažlice 01:18,0
2 71 Vanesa Sedláčková 2006 Újezd Mílaři Domažlice 01:20,0
3 41 Veronika Rýdlová 2006 Díly TJ Sokol Díly 01:22,0

4. nejmladší žactvo roč. 2006 - 2008 - chlapci ...................... 300 m
MÍSTO v ZÁVODĚ St. číslo jméno, příjmení rok nar. bydliště KLUB čas běhu
1 42 Štěpán Kortus 2006 Babylon 01:11,0
2 85 David Tauer 2006 Domažlice 01:12,0
3 98 Matouš Herlík 2006 Domažlice 01:12,5

5. nejmladší žactvo roč. 2004 - 2005 - dívky ...................... 800 m
MÍSTO v ZÁVODĚ St. číslo jméno, příjmení rok nar. bydliště KLUB čas běhu
1 72 Claudia-Julia Konicarová 2004 Sokol Kout na Šumavě 02:44,0
2 43 Stela Provalilová 2005 Nová Ves TJ Sokol Kout 02:44,0
3 39 Nathalie Mildnerová 2004 Újezd AC Domažlice 02:53,0

6. nejmladší žactvo roč. 2004- 2005- chlapci ...................... 800 m
MÍSTO v ZÁVODĚ St. číslo jméno, příjmení rok nar. bydliště KLUB čas běhu
1 87 Ondřej Hůrka 2004 Domažlice Mílaři Domažlice 01:59,0
2 47 Daniel Klimeš 2005 Mrákov ZŠ Mrákov 02:03,0
3 92 Lukáš Zvolánek 2004 Mrákov Mílaři Domažlice 02:03,3

7. mladší žactvo roč. 2002 - 2003 - dívky ...................... 1.700 m
MÍSTO v ZÁVODĚ St. číslo jméno, příjmení rok nar. bydliště KLUB čas běhu
1 31 Kateřina Čapská 2003 Domažlice AC Domažlice 03:58,0
2 81 Lucie Vorlíčková 2003 Bělá ZŠ Bělá 04:10,0
3 94 Lucie Zvolánková 2002 Mrákov Mílaři Domažlice 04:24,0

8. mladší žactvo roč. 2002 - 2003 - chlapci ...................... 1.700 m
MÍSTO v ZÁVODĚ St. číslo jméno, příjmení rok nar. bydliště KLUB čas běhu
1 90 Karel Jahn 2003 Újezd AC Domažlice 03:55,0
2 76 Marek Císler 2003 Domažlice Mílaři Domažlice 04:58,0
3

9. starší žactvo roč. 2000 - 2001 - dívky ...................... 1.700 m
MÍSTO v ZÁVODĚ St. číslo jméno, příjmení rok nar. bydliště KLUB čas běhu
1 77 Barbora Beroušková 2000 Postřekov LK Tatran Chodov 07:58,0
2 89 Eliška Märzová 2000 Filipova Hora Mílaři Domažlice 08:57,0
3

10. starší žactvo roč. 2000 - 2001 - chlapci ...................... 1.700 m
MÍSTO v ZÁVODĚ St. číslo jméno, příjmení rok nar. bydliště KLUB čas běhu
1 neobsazeno
2 neobsazeno
3 neobsazeno

11. dorostenky 1998-1999 ...................... 1.700 m
MÍSTO v ZÁVODĚ St. číslo jméno, příjmení rok nar. bydliště KLUB čas běhu
1 1 Sabina Součková 1998 Draženov Mílaři Domažlice 10:18,0
2 61 Barbora Ludvíková 1999 Havlovice Mílaři Domažlice 10:18,2
3 65 Alexandra De Sousa 1999 Třebnice Mílaři Domažlice 10:18,5

12. ženy 1981 až 1997 ...................... 3.400 m
MÍSTO v ZÁVODĚ St. číslo jméno, příjmení rok nar. bydliště KLUB čas běhu
1 62 Vendula Fronková 1984 Křenovy AC Domažlice 15:56,0
2 77 Alexandra De Sousa 1997 Třebnice Mílaři Domažlice 16:13,0
3 8 Patricia Procházková 1984 Úlice SKPŠ Praha 17:17,0

13. ženy 1980 a starší ...................... 3.400 m
MÍSTO v ZÁVODĚ St. číslo jméno, příjmení rok nar. bydliště KLUB čas běhu
1 40 Stanislava Forsterová 1978 Domažlice SC Marathon Plzeň 16:27,0
1 60 Veronika Poláková 1966 Postřekov Sokol Postřekov 18:07,0
3 52 Hedvika Mifková 1976 Klenčí Spartak Klenčí 18:56,0

14. dorostenci roč. 1998 - 1999 ...................... 3.400 m
MÍSTO v ZÁVODĚ St. číslo jméno, příjmení rok nar. bydliště KLUB čas běhu
1 59 David Štefek 1999 Němčice Mílaři Domažlice 14:02,0
2 28 Vít Podestát 1998 Draženov AC Domažlice 14:32,0
3

15. muži roč. 1976 - 1997 ...................... 5.100 m
MÍSTO v ZÁVODĚ St. číslo jméno, příjmení rok nar. bydliště KLUB čas běhu
1 53 Jiří Voják 1988 Kout na Šumavě Mílaři Domažlice 19:02,0
2 64 Vojtěch Vychopeň 1997 Domažlice AC Domažlice 20:17,0
3 43 Ondřej Váchal 1994 Horšovský Týn Mílaři Domažlice 20:39,0

16. muži veteráni roč. 1966 - 1975 ...................... 5.100 m
MÍSTO v ZÁVODĚ St. číslo jméno, příjmení rok nar. bydliště KLUB čas běhu
1 32 Norbert Švarc 1972 Domažlice Mílaři Domažlice 21:31,0
2 1 Vítězslav Fronk 1974 Domažlice Mílaři Domažlice 21:42,0
3 74 Zdeněk Forster 1969 Kdyně AC Domažlice 22:43,0

17. muži veteráni roč. 1956 - 1966 ...................... 5.100 m
MÍSTO v ZÁVODĚ St. číslo jméno, příjmení rok nar. bydliště KLUB čas běhu
1 17 Pavel Beroušek 1962 Postřekov LK Tatran Chodov 22:51,0
2 45 Karel Voráček 1963 Klatovy Sokol Dolany 24:14,0
3 49 Vladimír Sýkora 1956 Tachov SV Stříbro 30:57,0

18. muži veteráni roč. 1955 a starší ...................... 5.100 m
MÍSTO v ZÁVODĚ St. číslo jméno, příjmení rok nar. bydliště KLUB čas běhu
1 39 Karel Fait 1950 Domažlice Agropodnik Domažlice 26:00,0
2 99 Vlastimil Kubal 1950 Stod 27:43,0
3 63 Bohumil Valtr 1941 Kdyně Dům seniorů Kdyně 31:56,0