VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Jaša na Bělské pětce porazil Freie

Bělá nad Radbuzou /FOTOGALERIE/ - Bělskou pětku ovládli běžci z okolí, vyhrál stříbrský Jaša a mezi ženami Beshirová ze Zdic!

21.4.2012
SDÍLEJ:

Chvilkový výpadek proudu vyřadil i kompresor a tak bylo potřeba cílový oblouk při závodě Bělská pětka podepřít...Foto: Deník/ Václav Tauer

Tomáš Jaša z Baníku Stříbro s půlminutovým náskokem na druhého Martina Freie z Adidas teamu zvítězil v hlavním závodě 14. ročníku Bělské pětky. I v ženách putovala první cena mimo okres, protože na tříkilometrové trati byla nejrychlejší Carmen Beshirová z SK Zdice. 

Jaša s Freiem patřili k favoritům čtyřiačtyřicetičlenného startovního pole hlavního závodu na pět kilometrů, které prověřila tradičně měkčí trať na obou březích Radbuzy. První dva okruhy se běželo v ostrém tempu. Vedle obou favoritů tvořili vedoucí skupinku Pavel Olič z AC Domažlice a junioři Mílařů Domažlice Martin Voják s Martinem Chladou. Že si Jaša přijel pro vítězství, bylo zřejmé od třetího kola, Frei s bolavým svalem z pražského půlmaratonu kontroloval druhou pozici a o třetí místo spolu bojovali Chlada s Vojákem, když úspěšnější byl nakonec prvně jmenovaný. Domácí Matěj Picka startující za Slavii VŠ Plzeň proťal cílovou pásku sedmý za již zmiňovaným Oličem a šestým Filipem Cenefelsem, dalším zástupcem Mílařů.

V mužích mužů od 40 do 50 let vyhrál otec vítězky závodu na 3000 m Ervin Beshir následován Martinem Váchalem z Tatranu Chodov. Z ´padesátníků´ byl v cíli první Miroslav Benda (20:34), po něm doběhl Pavel Beroušek. Oba startovali za Mílaře. Ze stejného oddílu byl i vítěz kategorie nad 60 let, Jiří Královec (22:29). Druhý Karel Fait z AGP Domažlice na něj ztratil 70 vteřin. Za zmínku stojí výkon třiasedmdesátiletého Josefa Růžičky. Tento železnorudský borec byl nejstarším účastníkem závodu a pět kilometrů zvládl za sedmadvacet minut a dvanáct vteřin k tomu.

Ženy čekaly tři kilometry. Mezi třinácti startujícími nechyběla nejúspěšnější sportovkyně Domažlicka za rok 2011 Vendula Peteříková z H. Týna startující za VSK FTVS Praha, Vendula Fronková z AC Domažlice i Stanislava Forsterová z SC Marathon Plzeň. Všechny se nakonec musely sklonit před rychlostí mladičké Beshirové, která zvítězila v čase 11:39. Kategorii nad 35 let s přehledem vyhrála Anna Fronková z Mílařů Domažlice.

Do prvního města po prameni Radbuzy si v rámci Bělské pětky, Mistrovství Plzeňského kraje a Přeboru Domažlicka přijelo zazávodit celkem 252 běžců, včetně těch nejmladších. Pro ně i pro další malé návštěvníky pořadatelé přichystali atletické soutěže, trampolínu, skákací hrad a tombolu. Dospělí mohli udělat dojem v hodu pivním sudem. Atletickou osobností, kterou moderátor a místopředseda Českého atletického svazu Jacek Přibáň letos vyzpovídal, byl Pavel Faschingbauer.

Výsledky Bělská pětka Bělá nad Radbuzou - 14.04.12 TJ START Běla nad Radbuzou a AC Domažlice www.results.cz

poř. stč jméno nar. kat. tým čas ztráta
1. 184 BURIANOVÁ Kateřina 2003 1. DĚD ŠAK Přeštice 00:53
2. 70 FÜRSTOVÁ Daniela 2003 2. DĚD TJ Baník Stříbro 00:54 00:01,23
3. 256 FASCHINGBAUEROVÁ Eva 2003 3. DĚD Sokol Pec 00:54 00:01,26
4. 230 ČAPSKÁ Kateřina 2003 4. DĚD AC Domažlice 00:54 00:01,94
5. 126 VORLÍČKOVÁ Lucie 2003 5. DĚD ZŠ Bělá n. R. 00:59 00:06,46
6. 62 DOUŠOVÁ Renata 2003 6. DĚD AC Domažlice 01:00 00:07,71
7. 74 SUCHÁNKOVÁ Eva 2003 7. DĚD TJ Baník Stříbro 01:01 00:08,89
8. 73 POLÁKOVÁ Nikola 2004 8. DĚD TJ Baník Stříbro 01:02 00:09,40
9. 229 MILTNEROVÁ Natálka 2004 9. DĚD AC Domažlice 01:02 00:09,63
10. 103 ŠTĚRBOVÁ Michaela 2003 10. DĚD TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 01:05 00:12,53
11. 71 HODKOVÁ Klára 2003 11. DĚD TJ Baník Stříbro 01:05 00:12,66
12. 72 KRAJČÍKOVÁ Daniela 2005 12. DĚD TJ Baník Stříbro 01:07 00:14,36
13. 252 HIKLOVÁ Barbora 2004 13. DĚD ZŠ Mrákov 01:07 00:14,60
14. 142 BALKOVÁ Viktorie 2004 14. DĚD ZŠ Bělá n. R. 01:09 00:16,67
15. 131 RUBEŠOVÁ Sabina 2003 15. DĚD ZŠ Bělá n. R. 01:09 00:16,74
16. 143 TOMŠŮ Ludmila 2004 16. DĚD ZŠ Bělá n. R. 01:10 00:17,44
17. 266 ŠIMKOVÁ Eva 2004 17. DĚD Srby 01:11 00:18,30
18. 141 NGUYENOVÁ Lucie 2003 18. DĚD ZŠ Bělá n. R. 01:11 00:18,36
19. 261 TOMANOVÁ Šárka 2004 19. DĚD MÍLAŘI Domažlice 01:11 00:18,68
20. 144 PHANOVÁ Marcela 2004 20. DĚD ZŠ Bělá n. R. 01:11 00:18,72
21. 102 PROKOPOVÁ Kristýna 2005 21. DĚD TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 01:12 00:19,45
22. 248 BALCAROVÁ Natálie 2003 22. DĚD Sokol Kout 01:13 00:20,05
23. 246 ZDEBOROVÁ Šárka 2005 23. DĚD ZŠ Hostouň 01:13 00:20,89
24. 137 BOČANOVÁ Radka 2005 24. DĚD ZŠ Bělá n. R. 01:15 00:22,06
25. 45 MICHÁLKOVÁ Eliška 2005 25. DĚD AC Nýřany 01:15 00:22,29
26. 128 VRÁNKOVÁ Mária 2003 26. DĚD ZŠ Bělá n. R. 01:15 00:22,29
27. 101 BÉMOVÁ Adéla 2005 27. DĚD TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 01:16 00:23,80
28. 145 TOMKOVÁ Terezie 2003 28. DĚD ZŠ Bělá n. R. 01:19 00:26,87
29. 138 SMOLÍKOVÁ Petra 2005 29. DĚD ZŠ Bělá n. R. 01:19 00:26,92
30. 90 FORSTEROVÁ Zuzana 2005 30. DĚD Domažlice 01:20 00:27,40
31. 225 KAZDOVÁ Adélka 2005 31. DĚD MÍLAŘI Domažlice 01:22 00:29,57
32. 259 KURANDOVÁ Anna 2005 32. DĚD ZŠ Bělá nad Radbuzou 01:53 01:00,80
VÝSLEDKOVÁ LISTINA
300m / DĚTI – DÍVKY (2003 - 2005) nett
o
Bělská pětka
Bělá nad Radbuzou - 14.04.12
TJ START Běla nad Radbuzou a AC Domažlice www.results.cz
poř. stč jméno nar. kat. tým čas ztráta
1. 69 KREJČÍ Maryáš 2003 1. DĚH TJ Baník Stříbro 01:37
2. 125 PSŮTKA Jakub 2003 2. DĚH ZŠ Bělá n. R. 01:47 00:09,12
3. 186 DUCHEK Michal 2003 3. DĚH ŠAK Přeštice 01:47 00:09,33
4. 114 MAŠTALÍŘSKÝ Martin 2003 4. DĚH ZŠ Bělá n.R. 01:47 00:09,41
5. 115 HRŮŠA Petr 2003 5. DĚH HC Tachov 01:48 00:10,78
6. 7 JAHN Karel 2003 6. DĚH AC Domažlice 01:50 00:12,80
7. 113 MAŠTALÍŘSKÝ Matěj 2005 7. DĚH ZŠ Bělá n.R. 01:52 00:14,54
8. 205 BAXA Kryštof 2004 8. DĚH TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 01:54 00:16,77
9. 117 ČERNÝ Václav 2003 9. DĚH HC Tachov 01:55 00:17,67
10. 119 DOROT Ondřej 2004 10. DĚH HC Tachov 01:56 00:18,95
11. 215 ČEPIČKA Ladislav 2003 11. DĚH Jednapadesátka Plzeň 01:57 00:19,24
12. 185 ŠILINGR Radek 2003 12. DĚH ŠAK Přeštice 01:57 00:19,45
13. 226 KOLÁŘ David 2003 13. DĚH Domažlice 01:58 00:20,06
14. 224 ŘEZNÍČEK Jonáš 2003 14. DĚH MÍLAŘI Domažlice 01:59 00:21,95
15. 68 ČECHURA Vojtěch 2004 15. DĚH TJ Baník Stříbro 02:03 00:25,26
16. 178 KNOPF Leoš 2003 16. DĚH Mílaři Domažlice 02:04 00:26,59
17. 206 SKALA Kryštof 2005 17. DĚH TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 02:05 00:27,06
18. 147 ŠLEIS Josef 2004 18. DĚH ZŠ Bělá n. R. 02:07 00:29,94
19. 64 ČERNOHORSKÝ Vladimír 2004 19. DĚH Praha 02:08 00:30,29
20. 116 KRASANOVSKÝ Matyáš 2004 20. DĚH HC Tachov 02:09 00:31,80
21. 222 HOLÝ Kryštof 2004 21. DĚH TJ Sokol Šťáhlavy 02:12 00:34,09
22. 154 ANTOŠ Jan 2005 22. DĚH ZŠ Bělá n. R. 02:13 00:35,03
23. 136 KINDL Václav 2004 23. DĚH ZŠ Bělá n. R. 02:17 00:39,06
24. 251 TAUER Ondřej 2005 24. DĚH ZŠ Domažlice 02:18 00:40,18
25. 221 VOTÝPKA Jan 2005 25. DĚH TJ Sokol Šťáhlavy 02:21 00:43,61
26. 67 BAČA David 2004 26. DĚH TJ Baník Stříbro 02:23 00:45,35
27. 139 PIVOŇKA David Jan 2005 27. DĚH ZŠ Bělá n. R. 02:24 00:46,35
28. 237 ZELENKA Martin 2005 28. DĚH Baník Tlučná 02:31 00:53,05
29. 118 MAŠEK Adam 2005 29. DĚH HC Tachov 02:31 00:53,48
30. 140 ŽÁK Vladimír 2004 30. DĚH ZŠ Bělá n. R. 02:37 00:59,42
31. 255 PANGRÁC Matěj 2005 31. DĚH MŠ Bělá nad Radbuzou 02:51 01:13,07
VÝSLEDKOVÁ LISTINA
500m / DĚTI – HOŠI (2003 – 2005) nett
o
Bělská pětka
Bělá nad Radbuzou - 14.04.12
TJ START Běla nad Radbuzou a AC Domažlice www.results.cz
poř. stč jméno nar. kat. tým čas ztráta
1. 95 SUCHÁ Linda 2001 1. ŽKN TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 01:36
2. 96 ADLEROVÁ Lucie 2001 2. ŽKN TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 01:37 00:00,81
3. 191 WIESNEROVÁ Lucie 2001 3. ŽKN ŠAK Přeštice 01:37 00:01,49
4. 120 HRŮŠOVÁ Barbora 2001 4. ŽKN HC Tachov 01:37 00:01,55
5. 192 PÍCHALOVÁ Barbara 2002 5. ŽKN ŠAK Přeštice 01:41 00:04,66
6. 236 GERBEROVÁ Anna 2001 6. ŽKN AC Domažlice 01:42 00:06,23
7. 234 HYNKOVÁ Tereza 2001 7. ŽKN AC Domažlice 01:49 00:12,60
8. 193 KŘENKOVÁ Kateřina 2002 8. ŽKN ŠAK Přeštice 01:49 00:12,77
9. 250 RACKOVÁ Lucie 2001 9. ŽKN 31. ZŠ Plzeň 01:50 00:13,71
10. 112 KRABCOVÁ Adéla 2001 10. ŽKN TJ Baník Stříbro 01:51 00:15,35
11. 188 DOBRÁ Veronika 2002 11. ŽKN ŠAK Přeštice 01:52 00:15,69
12. 76 HRAZDILOVÁ Kateřina 2001 12. ŽKN TJ Baník Stříbro 01:53 00:16,66
13. 208 MATOUŠKOVÁ Tereza 2002 13. ŽKN TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 01:53 00:17,40
14. 152 JANSOVÁ Veronika 2001 14. ŽKN TJ Baník Stříbro 01:54 00:18,34
15. 247 ZDEBOROVÁ Klára 2002 15. ŽKN ZŠ Hostouň 01:55 00:18,62
16. 79 KRIŠTOFOVIČOVÁ Alexandra 2001 16. ŽKN TJ Baník Stříbro 01:56 00:20,59
17. 190 CÍSAŘOVÁ Natálie 2001 17. ŽKN ŠAK Přeštice 01:58 00:21,70
18. 233 ŠOTOVÁ Markéta 2001 18. ŽKN AC Domažlice 01:58 00:22,19
19. 232 HYNKOVÁ Barbora 2001 19. ŽKN AC Domažlice 01:58 00:22,31
20. 78 KREJZLOVÁ Lenka 2002 20. ŽKN TJ Baník Stříbro 02:04 00:27,62
21. 194 KAMENOVÁ Martina 2002 21. ŽKN ŠAK Přeštice 02:04 00:28,33
22. 262 TOMANOVÁ Kateřina 2002 22. ŽKN MÍLAŘI Domažlice 02:05 00:28,94
23. 220 JARINOVÁ Jana 2001 23. ŽKN ZŠ Hostouň 02:05 00:29,54
24. 77 KRAJČÍKOVÁ Lucie 2002 24. ŽKN TJ Baník Stříbro 02:06 00:30,51
25. 81 RAJWOVÁ Aneta 2002 25. ŽKN TJ Baník Stříbro 02:13 00:37,22
26. 80 NEDBALOVÁ Kateřina 2002 26. ŽKN TJ Baník Stříbro 02:34 00:58,34
27. 122 KLEČKOVÁ Lada 2001 27. ŽKN ZŠ Bělá n. R. 02:37 01:01,42
VÝSLEDKOVÁ LISTINA
500m / NEJMLADŠÍ ŽÁKYNĚ (2001 – 2002) nett
o
Bělská pětka
Bělá nad Radbuzou - 14.04.12
TJ START Běla nad Radbuzou a AC Domažlice www.results.cz
poř. stč jméno nar. kat. tým čas ztráta
1. 33 BESHIR Robin 2001 1. ŽCN SK Zdice 02:25
2. 219 HORNÍK Adam 2001 2. ŽCN Sport Club Plzeň 02:38 00:13,02
3. 204 DE SOUSSA Max 2002 3. ŽCN Mílaři Domažlice 02:41 00:15,95
4. 58 VYŠÍN Marek 2001 4. ŽCN TJ Baník Stříbro 02:42 00:16,81
5. 56 KERTIS Ondřej 2001 5. ŽCN TJ Baník Stříbro 02:45 00:19,83
6. 161 ŠMRHA Jan 2002 6. ŽCN AK Škoda Plzeň 02:47 00:21,58
7. 75 DAVIDÍK Jakub 2002 7. ŽCN TJ Baník Stříbro 02:49 00:23,98
8. 195 ŠTYCH Jan 2001 8. ŽCN ŠAK Přeštice 02:55 00:29,96
9. 57 ANDRLE Radek 2002 9. ŽCN TJ Baník Stříbro 02:59 00:34,34
10. 123 HOANG Martin 2001 10. ŽCN ZŠ Bělá n. R. 03:02 00:37,09
11. 55 MATULKA Adam 2001 11. ŽCN TJ Baník Stříbro 03:03 00:38,31
12. 239 KOTRČ Vojtěch 2001 12. ŽCN TJ Sokol SG Plzeň Petřín 03:03 00:38,31
13. 166 AZSTALOŠ Denis 2002 13. ŽCN AK Škoda Plzeň 03:17 00:51,83
14. 149 VOŠICKÝ David 2001 14. ŽCN ZŠ Bělá n. R. 03:18 00:52,95
15. 196 HOUŠKA Jan 2001 15. ŽCN ŠAK Přeštice 03:20 00:54,63
16. 214 BÍLÝ Štěpám 2001 16. ŽCN Jednapadesátka Plzeň 03:23 00:58,09
17. 129 KONDRYS Jakub 2002 17. ŽCN ZŠ Bělá n. R. 03:57 01:31,75
18. 238 VOPÁTEK Lukáš 2001 18. ŽCN TJ Sokol SG Plzeň Petřín 04:00 01:35,33
19. 130 KÜHN Patrik 2002 19. ŽCN ZŠ Bělá n. R. 04:14 01:48,70
20. 127 VRÁNEK Kristián 2001 20. ŽCN ZŠ Bělá n. R. 04:50 02:24,94
VÝSLEDKOVÁ LISTINA
800m / NEJMLADŠÍ ŽÁCI (2001 – 2002) nett
o
Bělská pětka
Bělá nad Radbuzou - 14.04.12
TJ START Běla nad Radbuzou a AC Domažlice www.results.cz
poř. stč jméno nar. kat. kp tým čas ztráta
1. 172 DE SOUSSA Alexandra 1999 1. ŽKM KP Mílaři Domažlice 03:44
2. 97 SURÁKOVÁ Anna 2000 2. ŽKM KP TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 03:46 00:02,24
3. 98 ALEXNDROVÁ Aneta 1999 3. ŽKM KP TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 04:11 00:26,96
4. 160 ŠMRHOVÁ Anna 2000 4. ŽKM KP AK Škoda Plzeň 04:16 00:32,19
5. 197 BURIANOVÁ Andrea 1999 5. ŽKM KP ŠAK Přeštice 04:21 00:37,09
6. 263 VESELÁ Aneta 2000 6. ŽKM KP AC Domažlice 04:33 00:49,50
7. 223 ŘEZNÍČKOVÁ Barbora 2000 7. ŽKM KP MÍLAŘI Domažlice 04:36 00:52,15
8. 241 LOKAJÍČKOVÁ Klára 2000 8. ŽKM KP TJ Sokol SG Plzeň Petřín 04:38 00:54,56
9. 162 ZÍKOVÁ Kristina 1999 9. ŽKM KP AK Škoda Plzeň 04:39 00:55,28
10. 228 LEDVINOVÁ Šárka 1999 10. ŽKM KP AC Domažlice 04:41 00:57,28
11. 87 BENEŠOVÁ Kateřina 2000 11. ŽKM KP TJ Baník Stříbro 04:52 01:08,07
12. 88 ČEČKOVÁ Dominika 2000 12. ŽKM KP TJ Baník Stříbro 04:52 01:08,64
13. 155 BALÍKOVÁ Andrea 2000 13. ŽKM ZŠ Bělá n. R. 04:53 01:09,33
14. 240 KUBERKOVÁ Lenka 1999 14. ŽKM KP TJ Sokol SG Plzeň Petřín 04:55 01:11,48
15. 86 BLÁHOVÁ Aneta 2000 15. ŽKM KP TJ Baník Stříbro 04:56 01:12,02
16. 231 JAHNOVÁ Magdaléna 2000 16. ŽKM KP AC Domažlice 05:01 01:17,16
VÝSLEDKOVÁ LISTINA
1000m / MLADŠÍ ŽÁKYNĚ (1999 – 2000) nett
o
Bělská pětka
Bělá nad Radbuzou - 14.04.12
TJ START Běla nad Radbuzou a AC Domažlice www.results.cz
poř. stč jméno nar. kat. kp tým čas ztráta
1. 198 KRÝSL Lukáš 1999 1. ŽCM KP ŠAK Přeštice 04:44
2. 199 JANDA Matyáš 2000 2. ŽCM KP ŠAK Přeštice 04:48 00:04,13
3. 93 ŠTVERÁK Jakub 1999 3. ŽCM KP TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 05:01 00:16,56
4. 167 VĚTROVSKÝ Lukáš 1999 4. ŽCM KP AK Škoda Plzeň 05:08 00:23,62
5. 99 ŠILHAVÝ Martin 1999 5. ŽCM KP TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 05:09 00:25,40
6. 44 MICHÁLEK Tomáš 2000 6. ŽCM KP AC Nýřany 05:10 00:25,43
7. 243 KARLACH Jakub 2000 7. ŽCM KP TJ Sokol SG Plzeň Petřín 05:22 00:38,40
8. 165 ŠTAJER Vojtěch 1999 8. ŽCM KP AK Škoda Plzeň 05:24 00:40,05
9. 242 FAJFR Adrien 1999 9. ŽCM KP TJ Sokol SG Plzeň Petřín 05:24 00:40,19
10. 151 HÄUSLER Daniel 1999 10. ŽCM ZŠ Bělá n. R. 05:24 00:40,21
11. 235 BENEŠ Jan 2000 11. ŽCM KP AC Domažlice 05:27 00:43,02
12. 157 HES Marek 1999 12. ŽCM KP AK Škoda Plzeň 05:29 00:44,77
13. 94 VOSEJPKA Jan 1999 13. ŽCM KP TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 05:31 00:47,38
14. 9 VÁCHAL Jiiří 1999 14. ŽCM KP AC Domažlice 05:38 00:53,90
15. 84 MUNDIL Marek 2000 15. ŽCM KP TJ Baník Stříbro 05:46 01:02,09
16. 244 LAUBER Lukáš 2000 16. ŽCM KP TJ Sokol SG Plzeň Petřín 05:48 01:04,21
17. 210 WEBER Albert 2000 17. ŽCM KP TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 05:50 01:06,00
18. 211 MRÁZEK Tomáš 1999 18. ŽCM KP TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 05:52 01:08,35
19. 124 ČERNÝ Martin 2000 19. ŽCM ZŠ Bělá n. R. 06:00 01:16,03
20. 153 NOVÁK Tomáš 2000 20. ŽCM ZŠ Bělá n. R. 06:04 01:20,37
21. 100 MAŠEK Miroslav 2000 21. ŽCM KP TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 06:24 01:39,86
22. 104 KUNTSCHER Maxmilián 2000 22. ŽCM Plzeň 06:50 02:06,10
VÝSLEDKOVÁ LISTINA
1300m / MLADŠÍ ŽÁCI (1999 – 2000) nett
o
Bělská pětka
Bělá nad Radbuzou - 14.04.12
TJ START Běla nad Radbuzou a AC Domažlice www.results.cz
poř. stč jméno nar. kat. kp tým čas ztráta
1. 32 ŠAMBERGEROVÁ Barbora 1997 1. ŽKS PSK Olymp Praha 05:48
2. 46 JANUŠKOVÁ Sára 1997 2. ŽKS SKP Union Cheb 05:51 00:03,12
3. 92 HŘEBÍKOVÁ Lucie 1998 3. ŽKS KP TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 05:55 00:07,26
4. 52 HEROLDOVÁ Sára 1998 4. ŽKS KP AC Domažlice 05:57 00:08,36
5. 47 DESENSKÁ Nikola 1997 5. ŽKS SKP Union Cheb 06:17 00:28,65
6. 59 SOUČKOVÁ Sabina 1998 6. ŽKS KP Mílaři Domažlice 06:33 00:44,36
7. 164 KUGLEROVÁ Tereza 1998 7. ŽKS KP AK Škoda Plzeň 06:43 00:54,90
8. 61 CHYTILOVÁ Barbora 1997 8. ŽKS KP TJ Baník Stříbro 06:46 00:58,20
9. 43 VÁVROVÁ Denisa 1998 9. ŽKS KP TJ Baník Stříbro 06:47 00:58,30
VÝSLEDKOVÁ LISTINA
1500m / STARŠÍ ŽÁKYNĚ (1997 – 1998) nett
o
Bělská pětka
Bělá nad Radbuzou - 14.04.12
TJ START Běla nad Radbuzou a AC Domažlice www.results.cz
poř. stč jméno nar. kat. kp tým čas ztráta
1. 177 KNOPF Robin 1994 1. ŽCS KP Mílaři Domažlice 07:07
2. 106 NĚMEČEK Štěpán 1997 2. ŽCS KP TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07:28 00:20,44
3. 213 NOVÝ Dan 2004 3. ŽCS KP TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08:08 01:00,97
4. 35 GESL Martin 1998 4. ŽCS KP TJ Baník Stříbro 08:27 01:20,03
5. 272 MARTINOVSKÝ Ivo 1998 5. ŽCS KP AC Škoda Plzeň 08:36 01:28,66
6. 105 MAŠEK Zdeněk 1997 6. ŽCS KP TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09:05 01:57,38
7. 132 STRNAD Jan 1997 7. ŽCS KP LK Tatran Chodov 09:06 01:58,36
8. 150 HOANG Miloš 1998 8. ŽCS ZŠ Bělá n. R. 09:44 02:36,53
9. 148 NOVÁK Martin 1998 9. ŽCS ZŠ Bělá n. R. 10:42 03:34,40
VÝSLEDKOVÁ LISTINA
2000m / STARŠÍ ŽÁCI (1997 – 1998) nett
o
Bělská pětka
Bělá nad Radbuzou - 14.04.12
TJ START Běla nad Radbuzou a AC Domažlice www.results.cz
poř. stč jméno nar. kat. kp tým čas ztráta
1. 48 KREIDLOVÁ Barbora 1996 1. DKY KP TJ Sokol SG Plzeň Petřín 07:48
2. 83 ŠINDELÁŘOVÁ Kateřina 1995 2. DKY KP AK ŠKODA Plzeň 08:14 00:25,89
3. 212 BRANTLOVÁ Jana 1995 3. DKY KP Mílaři Domažlice 08:15 00:27,27
4. 51 MÜLLEROVÁ Denisa 1995 4. DKY KP AC Domažlice 08:28 00:39,99
5. 82 LOPATOVÁ Kateřina 1995 5. DKY KP AK ŠKODA Plzeň 08:38 00:50,02
6. 53 KANTNEROVÁ Michaela 1996 6. DKY KP AC Domažlice 09:23 01:35,29
7. 207 REIFOVÁ Jana 1996 7. DKY KP Mílaři Domažlice 09:49 02:00,94
VÝSLEDKOVÁ LISTINA
2000m / DOROSTENKY (1995 – 1996) nett
o
Bělská pětka
Bělá nad Radbuzou - 14.04.12
TJ START Běla nad Radbuzou a AC Domažlice www.results.cz
poř. stč jméno nar. kat. kp tým čas ztráta
1. 1 BÍLÝ Vít 1995 1. DCI KP TJ Sokol SG Plzeň Petřín 10:22
2. 21 ČIVIŠ Jan 1996 2. DCI KP AC Domažlice 10:33 00:10,50
3. 20 PIVOŇKA Martin 1996 3. DCI KP AC Domažlice 10:38 00:15,45
4. 49 BIELIK Jan 1996 4. DCI KP TJ Sokol SG Plzeň Petřín 11:47 01:24,58
5. 108 KUČERA Adam 1996 5. DCI KP TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14:12 03:49,62
6. 265 VONDRAŠ Lukáš 1996 6. DCI KP MÍLAŘI Domažlice 14:37 04:14,56
7. 170 ŠIVÁK Tomáš 1995 7. DCI VÚDDŠ Hostouň 14:54 04:31,46
8. 169 ZEMAN Patrik 1995 8. DCI VÚDDŠ Hostouň 16:59 06:37,08
9. 30 DUŠEK František 1995 9. DCI VÚDDŠ Hostouň 17:00 06:37,54
10. 26 KOTRC Jan 1996 10. DCI VÚDDŠ Hostouň 17:36 07:13,27
11. 27 NISTOR Karel 1996 11. DCI VÚDDŠ Hostouň 18:15 07:52,72
12. 25 SVOBODA Daniel 1995 12. DCI VÚDDŠ Hostouň 18:15 07:53,10
VÝSLEDKOVÁ LISTINA
3000m / DOROSTENCI (1995 – 1996) nett
o
Bělská pětka
Bělá nad Radbuzou - 14.04.12
TJ START Běla nad Radbuzou a AC Domažlice www.results.cz
poř. stč jméno nar. kat. kp tým #kol čas ztráta
1. 17 BESHIROVÁ Carmen 1998 1. Ž SK Zdice 3 11:40
2. 38 PETEŘÍKOVÁ Vendula 1989 2. Ž VSK FTVS Praha 3 12:07 00:27,22
3. 37 HRUBÁ Karolína 1993 3. Ž KP TJ Baník Stříbro 3 12:45 01:04,84
4. 3 FRONKOVÁ Vendula 1984 4. Ž KP AC Domažlice 3 12:46 01:06,74
5. 89 FORSTEROVÁ Stanislava 1978 5. Ž KP SC Marathon Plzeň 3 13:01 01:21,69
6. 180 DEREDIMOSOVÁ Pavla 1985 6. Ž KP SV Stříbro 3 13:37 01:56,98
7. 182 FRONKOVÁ Anna 1972 1. Ž35 KP Mílaři Domažlice 3 13:37 01:57,43
8. 181 CHLADOVÁ Eva 1993 7. Ž KP Mílaři Domažlice 3 14:50 03:10,50
9. 110 PROKOPOVÁ Karolína 1974 2. Ž35 KP TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 15:48 04:08,78
10. 91 LAUBEROVÁ Eva 1994 8. Ž KP TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 15:50 04:10,42
11. 42 VOLFOVÁ Magdaléna 1979 9. Ž Horní Kamenice 3 17:28 05:47,87
12. 273 KOLÁŘOVÁ Petra 1973 3. Ž35 Domažlice 3 17:49 06:09,26
13. 257 ŠMRHOVÁ Jaroslava 1977 4. Ž35 Plzeň 3 22:18 10:38,58
VÝSLEDKOVÁ LISTINA
3000m / ŽENY (1994 a st.) nett
o
Bělská pětka
Bělá nad Radbuzou - 14.04.12
TJ START Běla nad Radbuzou a AC Domažlice www.results.cz
poř. stč jméno nar. kat. kp tým čas ztráta
1. 36 JAŠA Tomáš 1992 1. M KPM TJ Baník Stříbro 16:24
2. 18 FREI Martin 1986 2. M Adidas team ČR 16:58 00:33,97
3. 173 CHLADA Martin 1993 3. M KPJ Mílaři Domažlice 17:05 00:41,11
4. 50 VOJÁK Martin 1993 4. M KPJ Mílaři Domažlice 17:26 01:02,54
5. 22 OLIČ Pavel 1994 5. M KPJ AC Domažlice 17:42 01:18,07
6. 174 CENEFELS Filip 1994 6. M KPJ Mílaři Domažlice 18:10 01:45,74
7. 203 PICKA Matěj 1989 7. M Slavia VŠ Plzeň 18:11 01:47,18
8. 200 GÖRNER Tomáš 1981 8. M KPM Atletika Klatovy 18:25 02:00,90
9. 65 KAMIC Petr 1982 9. M Bělá nad Radbuzou 18:34 02:09,82
10. 16 BESHIR Ervin 1967 1. M40 SK Zdice 18:56 02:31,74
11. 176 VÁCHAL Ondřej 1994 10. M KPJ Mílaři Domažlice 19:35 03:10,90
12. 201 JELÍNEK Jakub 1989 11. M KPM Atletika Klatovy 19:43 03:19,68
13. 175 ŠTRBA Šimon 1994 12. M KPJ Mílaři Domažlice 19:58 03:33,76
14. 183 CIHLÁŘ František 1980 13. M TJ Dynamo Horšovský Týn 19:58 03:33,76
15. 60 VÁCHAL Martin 1964 2. M40 LK Tatran Chodov 19:59 03:35,33
16. 135 KREIDL Miloš 1967 3. M40 KP Plzeň 20:07 03:43,07
17. 39 PETEŘÍK Tomáš 1980 14. M Horšovský Týn 20:30 04:05,76
18. 66 BENDA Miroslav 1962 1. M50 KPM Mílaři Domažlice 20:34 04:10,28
19. 202 ŠINDELÁŘ Radek 1981 15. M Sokol Díly 20:44 04:20,06
20. 13 HÖLL Petr 1968 4. M40 LK TATRAN CHODOV 20:47 04:22,85
21. 11 VESELÝ Radek 1992 16. M KP LK TATRAN CHODOV 20:48 04:24,57
22. 179 BEROUŠEK Pavel 1962 2. M50 KPM Mílaři Domažlice 21:04 04:40,05
23. 163 TRÁVNÍČEK Jiří 1972 5. M40 KP SV Stříbro 21:36 05:12,46
24. 34 BEROUŠEK Petr 1962 3. M50 KP Postřekov 21:42 05:17,93
25. 168 ŠRÉDL Pavel 1977 17. M Stříbro 21:58 05:34,55
26. 31 RŮŽIČKA Jiří 1994 18. M VÚDDŠ Hostouň 22:13 05:48,72
27. 171 KRÁLOVEC Jiří 1951 1. M60 KPM Mílaři Domažlice 22:29 06:04,97
28. 15 HAMMERLE Petr 1972 6. M40 HSC Capartice 22:33 06:08,91
29. 63 REIF Lubomír 1957 4. M50 KP Bělá nad Radbuzou 22:44 06:19,94
30. 227 KOLÁŘ Petr 1972 7. M40 KP Gerresheimer 22:48 06:23,80
31. 24 LEŠKO Jiří 1963 8. M40 Cyklodrak Stříbro 22:49 06:25,08
32. 14 HOJDA Petr 1957 5. M50 KP Klenčí pod Cerchovem 23:10 06:46,52
33. 133 FAIT Karel 1950 2. M60 AGP Domažlice 23:39 07:15,69
34. 158 DUFEK Václav 1958 6. M50 Velosport Domažlice 23:59 07:34,79
35. 6 ŠTEFEK Josef 1971 9. M40 KPM BAS Babylon 24:05 07:41,64
36. 40 DVORSKÝ Petr 1978 19. M Holýšov 24:32 08:08,57
37. 2 SÝKORA Vladimír 1956 7. M50 KPM TJ Baník Stříbro 24:47 08:23,23
38. 209 ČERNÝ Pavel 1965 10. M40 KP Jiskra Křelovice 25:25 09:01,06
39. 41 TOMAN František 1983 20. M Krchleby 26:09 09:45,14
40. 23 KALISTA Jiří 1965 11. M40 Cyklodrak Stříbro 26:12 09:47,91
41. 270 KORTUS František 1940 3. M60 KP OS Kašperské Hory 27:09 10:45,49
42. 217 RŮŽIČKA Josef 1939 4. M60 TJ Tatran Železná Ruda 27:12 10:48,38
43. 28 CÍNA Karel 1994 21. M VÚDDŠ Hostouň 28:35 12:11,26
44. 159 MARZ František 1943 5. M60 Sokol Kout 29:55 13:31,28
VÝSLEDKOVÁ LISTINA
5000m / MUŽI (1994 a st.) nett
o

Autor: Václav Tauer

21.4.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Výroba - Výroba Montážní dělník 17 887 Kč Montážní dělníci výrobků z kovů výrobní dělník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17887 kč. Volných pracovních míst: 30. Poznámka: Agenturní zprostředkování - MAHLE Behr Holýšov s.r.o., Jedná se o nenáročnou práci ve stoje nebo vsedě, je potřeba manuální zručnost a dobrý zrak, spolehlivost, pečlivost a zodpovědný přístup k práci., Nabízíme zabezpečené ubytování a dopravu a služby koordinátora.. Pracoviště: Agency worker company s.r.o.- mahle behr holýšov, Politických vězňů, č.p. 676, 345 62 Holýšov. Informace: Marek Matej, +420 732 483 997. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 15 000 Kč Prodavači potravinářského zboží prodavač/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Vyučení v oboru nebo praxe, pro cizince komunikace v češtině nutná., Nabízíme: zaměstnanecké pečivo, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění., Osobní kontakt v sídle společnosti, telefonický (pracovní dny do 14 hod.) nebo e-mailový kontakt.. Pracoviště: Pekárny a cukrárny klatovy, a.s. od kaufland domažlice, Pivovarská, č.p. 700, 344 01 Domažlice 1. Informace: Vladimír Obr, +420 376 344 257. Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 24 000 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Kuchař/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 24000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadavky: vyučen v oboru nebo praxe, 12-ti hodinnové směny, základní plat + příplatek na dopravu, věrnostní příplatek již po 1 roce práce. Možno i na DPČ.. Pracoviště: Paradise casino admiral,a.s. - paradise casino eldorado, 345 32 Česká Kubice. Informace: Nikola Kinzlerová, +420 725 975 125. Technika a elektrotechnika - Technika a elektrotechnika Technický pracovník 22 000 Kč Ostatní pracovníci na zpracování plechu. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 6. Poznámka: Agenturní zprostředkování - Wecubex Systemtechnik s.r.o., Bezplatná linka: 800 222 999, E-mailový nebo osobní (Palackého nám. 27, Plzeň 301 00) kontakt.. Pracoviště: Local work s.r.o.- ag. zpr. wecubex systemtechnik s.r.o., MUDr. Šlejmara, č.p. 609, 345 62 Holýšov. Informace: Volodymyr Laba, +420 773 687 956.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Šedesátý ročník tenisového turnaje Přebor Chodska – Memoriál Svatopluka Böhma

Ilustrační foto.

Atleti zakončí venkovní sezonu na mítinku Hvězdné házení na Chodsku

Plzeň byla lepší, ale se Spartou bere jen bod

Plzeň - Vyhrocený, vyhecovaný od začátku do konce byl páteční zápas mezi hokejovou Škodovkou a Spartou v Plzni.

Hvězdné házení ovládly největší hvězdy

Domažlice - Městský stadion Střelnice byl dějištěm atletického mítinku Hvězdné házení na Chodsku. Roli hlavní hvězdy jedenáctého ročníku naplno splnil koulař Tomáš Staněk, který překonal rekord mítinku.

FOTO: Jubilejní ročník Přeboru Chodska v tenise se stal kořistí obhájce Michala

Domažlice - Přijel se podívat i vítěz prvního ročníku z roku 1959 Emanuel Böhm.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT