Do dna Plzeň - Ajax Staňkov
9:0 (6:0)

Staňkovští díky pomalému začátku už v první minutě po nepokrytí soupeřovy kombinace inkasovali. Pak ale měli velmi nadějné šance Lukáš a Cerha, bohužel z toho nic nebylo. Hráči do dna byli efektivní, když zaútočili, bylo to nebezpečné a většinou gólové. Rozhodnuto už bylo v poločase, kdy na světelné tabuli svítil stav 6:0 pro plzeňský celek. Po změně stran soupeř Ajax jen dorazil.

Lochotín - Ajax Staňkov
10:1 (3:0)

„V prvním poločase jsme zredukovali sestavu, úporně bránili a díky tomu přestáli bez úhony počáteční tlak domácích. Pak jsme asi na sedm minut vystrčili růžky a ukázali, že občas futsal taky trochu umíme. Díky bojovnosti a soustředěnosti se nám podařilo vytvořit si několik velice slibných šancí, ale Lukáš, Vacík ani Hodaň je neproměnili,“ prozradil k utkání prezident staňkovského Ajaxu Viktor Steinbach a pokračoval: „V závěru poločasu se Lochotín prosadil i gólově, my jsme naprosto nezachytili začátek druhé půle a během dvou minut jsme dostali další tři branky. A do naší sítě padaly další a další míče, bohužel někteří naši hráči podlehli nepříznivému vývoji utkání a bojovnost z nich zcela vyprchala.“

Až v poslední minutě zmírnil prohru Viktor Steinbach, když zblízka dorazil do branky přesnou přihrávku nové akvizice Zbyška Hodaně.

Sestava Ajaxu Staňkov: Smolka (2. zápas nehrál), Konvalinka - Cerha, J. Šimka, D. Gust, P. Gust - Lukáš, Hodaň, Vacík, Muchna, Cejthamr. Hrající trenér: Viktor Steinbach.