Rabbit Plzeň - Ajax Staňkov
6:3 (3:3)

Staňkovští v tomto utkání začali výborně a už ve třetí minutě se prosadili kombinací na jeden dotek a po přihrávce Miroslava Vachtla otevřel skóre Viktor Steinbach. Střelec úvodního gólu zastavil v šesté minutě útok soupeře, poslal do brejku debutanta v dresu Ajaxu Laka a Staňkov vedl 2:0. Domácí snížili, ale pak unikal Vachtl, před pokutovým územím soupeře byl sražen a nařízený přímý kop proměnil Gust. „Bohužel jsme o slibný náskok ještě do konce poločasu přišli, při třetím inkasovaném gólu se navíc zranil Gust a musel odstoupit ze hry,“ dodal hrající trenér Viktor Steinbach.

Ve druhém poločase se dlouho hrálo nerozhodně, až sedm minut před koncem soupeř využil dvou staňkovských chyb krátce po sobě a zajistil si vedení 5:3. „Při naší šanci o zkorigování výsledku jsme dostali šestý gól. Ten dal kanonýr Rabbitu Bezdička, kterého jsme jinak celý zápas prakticky nepustili do šance,“ dodal k utkání Steinbach.

Pumidas Plzeň - Ajax Staňkov
5:1 (0:1)

„Přestože nás dost poznamenala únava, dokázali jsme první poločas vyhrát, když po přihrávce Gusta napálil Hodaň míč do šibenice,“ řekl Steinbach a pokračoval: „Pumidas měl již v první části hry dost šancí a po změně stran si je vytvářel znovu. Po rohovém kopu naše obranná tvrz padla a soupeř nám dal ještě další čtyři góly. Ve druhé půli nám již chyběly síly na to, abychom se poprali o lepší výsledek.“

Sestava Ajaxu Staňkov: Smolka - Cerha, V. Steinbach, P. Gust, D. Gust, M. Gust - Vachtl, Hodaň, Lakó, Cejthamr.