Motáček Plzeň – Ajax Staňkov
8:5 (4:4)

Úvod utkání přitom Staňkovským vyšel skvěle. Brankami P. Gusta a Cejthamra se ujali dvougólového vedení a pozornou obranou se snažili eliminovat útočné snažení Motáčku, jehož akce táhli především Bahleda s Mužíkem.

Domácí postupně našli střelecký recept, dvěma polovlastními brankami vyrovnali a poté zvýšili až na 4:2.

Ajax se ovšem nevzdával, přitlačil a zabojoval, výsledkem čehož bylo vyrovnání na 4:4, když míč do sítě dopravili Vachtl a R. Šimka.

Ve druhé půli se hosté zaměřili na defenzivu a každé příležitosti využívali k brejkům. Motáček dal sice pátou branku, ale zanedlouho se po ideální přihrávce Cejthamra prosadil Vachtl a bylo opět vyrovnáno. Plzeňští se potom snažili dobývat branku Ajaxu, ale gólman Konvalinka dlouho odolával, pomohlo mu dvakrát i břevno.

Na druhé straně velmi nadějné brejky neproměnili Vachtl a Cejthamr. Sedm minut před koncem vstřelil Motáček šestý gól, který zápas rozhodl. Ajax už sílu na zvrat neměl a v závěru ještě dvakrát inkasoval.

„Proti velmi kvalitnímu soupeři, který měl v sestavě řadu divizních fotbalistů, jsme odehráli solidní zápas,“ prohlásil trenér a prezident týmu Viktor Steinbach a pokračoval: „Na našich výsledcích se projevuje absence dlouhodobě zraněných hráčů Honzy Procházky a Josefa Kmetíka, jiní, s nimiž jsme počítali, mají zase problémy s docházkou. To nás samozřejmě mrzí, ale co se dá dělat. Hrát budou ti, kteří jsou ochotni pro tým něco obětovat a futsal je baví.“

Sestava Ajaxu Staňkov: Konvalinka – P. Gust, M. Gust, R. Šimka, V. Steinbach – Vachtl, Cejthamr, Bozděch, D. Gust, Cerha. Trenér: Viktor Steinbach.