V neděli nebyli daleko od bodového zisku s největším favoritem na postup Indossem Plzeň B.

Ajax Staňkov – Indoss Plzeň B
3:4 (1:3)
Staňkovští byli nuceni znovu nastoupit ve spíše „béčkové“ sestavě, neboť někteří hráči obvyklého základního kádru dali přednost fotbalovým přátelákům.
Ovšem ti, co dres Ajaxu oblékli, zaslouží absolutorium, protože s velkým favoritem drželi krok a nebyli daleko od úspěchu. Indoss začal podle očekávání a po pěti minutách vedl 2:0.
Několik dalších velkých šancí poté Plzeňané nedali, naopak na druhé straně se po přihrávce Žáčka trefil Bozděch. Vyrovnávací gól Ajaxu poté nebyl uznán pro hraní rukou. Když dal Indoss na 3:1, zdálo se, že ve druhé půli již nebude o co hrát.
Hráči staňkovského týmu se však po obrátce nečekaně vzchopili. Nejprve se individuálně prosadil J. Kmetík a snížil, následovaly dvě velké šance Ajaxu a poté i vyrovnání Žáčka. Krátce poté propásl vyloženou šanci Bozděch.
Indoss ve druhé půli už neukazoval takovou kvalitu a byl hrou soupeře zaskočen, přesto se mu podařilo dát čtvrtý gól, když se míč do sítě nešťastně odrazil od nohy obránce Paula.
Ajax se v závěru ještě pokoušel o vyrovnání, ale přes několik nadějných akcí už gól nepadl.
Sestava Ajax Staňkov: M. Steinbach – B. Kmetík, J. Šimka, Paul ml. – Žáček, Bozděch, J. Kmetík
Další dva divizní zápasy odehraje staňkovský futsalový tým v neděli 8. března, kdy v Plzni hostí mužstva Chebu a Františkových Lázní.