Ajax Staňkov - Herd Cheb
0:4 (0:2)

O porážce staňkovského týmu se rozhodovalo již v úvodních minutách utkání, kdy si v počátečním náporu vytvořil dvě nadějné šance, ale ani jedna z nich neskončila gólem. Zkušení hosté se poté dostali do vedení, když využili nedůsledného bránění obrany Ajaxu, a pak již mohli vsadit na pevnou obranu a protiútoky. Chebská defenziva byla skutečně téměř neprostupná, a když už se Staňkovští dostali do koncovky, nedařilo se jim. Naopak hosté byli při svých útočných akcích velmi efektivní, a tak své vedení ještě zvýšili.

Ajax Staňkov - FT Františkovy Lázně
4:2 (3:0)

V druhém zápase se Ajax pustil do útočení, které tentokrát již bylo úspěšnější. Po několika „zastřelovacích“ pokusech dal vedoucí gól Procházka, pak se dvakrát trefil Vachtl. Ve druhé půli Ajax promarnil několik možností zvýšit vedení, takže hosté měli stále naději na zvrat.
Nejprve snížili na 3:1 a sedm minut před koncem to bylo už jen o jeden gól. Nervózní koncovku ale domácí tým zvládl dobře, v poslední minutě nasměroval dlouhou přihrávku Bozděcha do brankyVachtl a bylo rozhodnuto.

„Z premiérového dvojzápasu jsme možná čekali trochu víc, ale nakonec i tři body jsou dobré. Cheb se ukázal jako velmi kvalitní protivník, který právem obsadil v minulé sezoně místo v popředí tabulky. Naše mužstvo bojovalo, trochu na jeho hře byla znát nesehranost, takže nás čeká ještě dost práce. Je třeba zlepšit koncovku a organizaci obranné hry, ale myslím, že jsme na dobré cestě,“ řekl k utkání trenér divizního Ajaxu Viktor Steinbach.
Sestava Ajax Staňkov: M. Steinbach - P. Gust, Bozděch, Duchek, Hrach - J. Kmetík, Cejthamr, Procházka, Vachtl, Lukáš. Trenér: Steinbach.