„Při první lekci energy dance zaručeně zapomenete na všechny starosti spojené s vánočním shonem. Nemusíte se bát, že byste lekce nezvládly, nejde o to předvést vrcholný sportovní výkon, ale upustit páru, vypnout hlavu a užít si legraci, dočerpat energii a udělat také něco pro své tělo před náročnými vánočními svátky. Druhá lekce bude patřit bodystylingu a poslední půlhodinku věnujeme zklidnění ve formě Port de bras. Během chvilky mezi lekcemi však nebudeme zahálet," sdělila trenérka AC Diamonds Domažlice Eva Jurková.

Čekat na tanečníky bude občerstvení od kavárny L-Caffé Horšovský Týn, kde budou mít k dispozici kávu, cheesecake, raw bábovku, dortíky a další pochutiny. Mezi přestávkami se bude také losovat tombola, kde může vyhrát každý, kdo si pořídí lístek.

„Druhý Adventní aerobic je spojen opět s pomocí Lukášovi, který má pro vás připravené vlastnoručně vyrobené přívěšky, při kterých si trénuje svoji jemnou motoriku. Na „Lukyho" už se nám podařilo díky vaší pomoci vybrat cca 12 000 Kč a věřím tomu, že nejsme u konce," prohlásila za pořádající oddíl Jurková.

Lístky máte možnost zakoupit v Horšovském Týně v L-Caffé, kde si můžete dát rovnou nějaký ten zákusek, a nebo ve Sportovním centru Domažlice (Radek Hojda). Cena za lístek je 250 Kč. (jur, ova)