VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

16.2.2018

Domažličtí volejbalisté i přes slibný začátek dvakrát podlehli Jirkovu

Domažlice – Dalším kolem pokračovala v sobotu 10. února druhá volejbalová liga mužů.

16.2.2018

Domažličtí atleti testovali formu ve Vídni

Vídeň – Poslední prověrkou před blížícími se republikovými šampionáty byl pro atlety oddílu AC Domažlice mítink ASVÖ Vienna Indoor Gala.

AKTUALIZOVÁNO
16.2.2018

Sáblíková získala šestou olympijskou medaili, na pětce vybojovala stříbro

/FOTOGALERIE/ Zlato z toho sice není, zato medaile ano. Rychlobruslařská legenda Martina Sáblíková si na své oblíbené olympijské trati pět kilometrů vybojovala skvělé stříbro!

16.2.2018

Parádní stíhací jízda a třetí medaile! Samková vyjela bronz

/FOTOGALERIE/ Česká výprava má další medaili. Možná se čekalo o něco více, ale bronz Evy Samkové ze snowboardcrossu je skvělým úspěchem a věčně usměvavá sportovkyně neskrývala v cíli nadšení a spokojenost.

14.2.2018

Beroušková zajela životní závod ve sprintu

Pchjongčchang – Postup. Třicítka nejlepších ve sprintu. Jediná česká reprezentantka ve vyřazovací části. Čtvrtfinále na olympiádě.

14.2.2018

Osmý ročník Ledového kafe vyhrál Kozák

Hora Sv. Václava – V sobotu 10. února bylo prostranství před penzionem Pohoda v Hoře Svatého Václava obklopeno cyklisty.

13.2.2018

Uzávěrka přihlášek do ankety se neúprosně blíží

Domažlicko – Již jen do čtvrtka 15. února máte možnost přihlásit svého oblíbence do ankety Sportovec Domažlicka za rok 2017, kterou pořádá Svazek obcí Domažlicko a Sportovní unie okresu Domažlice.

12.2.2018

Beroušková má za sebou premiérový olympijský start

Pchjongčchang – Sen se stal skutečností. Kateřina Beroušková z Postřekova už má za sebou premiérový start na zimních olympijských hrách v jihokorejském Pchjongčchangu!

10.2.2018

Atleti přivezli z haly dva tituly

Praha – Hala Otakara Jandery v Praze byla v sobotu 27. ledna dějištěm společného Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů a dorostenců v halové atletice.

9.2.2018

Pojďte na Olympijský festival! Kupte si sobotní Deník s volnou vstupenkou

V sobotu 10. února vyjde ve všech regionálních Denících po celém Česku tradiční oblíbená příloha Víkend, tentokrát věnovaná zimním olympijským hrám v jihokorejském Pchjongčchangu. V příloze najdete i dárek: voucher v hodnotě 50 korun pro vstup zdarma na Olympijské festivaly, které se během olympiády konají v Brně a v Ostravě.   

4.2.2018

Vstřebávám časový posun, vzkazuje z Pchjongčchangu lyžařka Beroušková

Zatímco česká reprezentantka je už v dějišti olympiády, trenér Vladislav Razým jí fandí na dálku.

3.2.2018

S Deníkem zdarma na Olympijské festivaly. Kupte si pondělní noviny s přílohou

V pondělí 5. února vyjde ve všech regionálních Denících po celém Česku speciální příloha věnovaná Olympijským festivalům, které v Brně a Ostravě umožní návštěvníkům během únorové zimní olympiády vyzkoušet si na vlastní kůži olympijské sporty. V unikátním průvodci najdete nejen program festivalů, ale i voucher v hodnotě 50 Kč pro vstup zdarma.  

1.2.2018

Deník přemístí redakci do své zóny na Olympijském festivalu. Přijďte na kávu!

Ostravar Aréna ve Vítkovicích a také areál brněnského výstaviště nabídnou během zimních olympijských her v Pchjongčchangu od 9. do 25. února návštěvníků bohaté vyžití na Olympijských festivalech – akcích, které byly dříve známé jako olympijské parky. Lidé na obou akcích dostanou speciální festivalovou přílohu. Navíc mohou v soutěži Najděte eskymačku Deníku vyhrát vstupenky na koncerty, festivaly a další skvělé letošní akce.   

29.1.2018

Chodská třicítka měla poprvé v historii dva vítěze

Čerchov – Již 97. ročník Chodské 30 proběhl v sobotu 20. ledna na čerchovském okruhu. Ačkoliv to ještě čtyři dny před startem vypadalo s kvalitou a množstvím sněhu na lyžařské magistrále Na Signálce všelijak, vydatné sněžení za „pět minut dvanáct“ umožnilo uspořádat další ročník nejstaršího lyžařského závodu klasickou technikou na území České republiky. Na ten si letos trouflo jedenatřicet závodníků.

23.1.2018

První lednová sobota patřila v Poděvousích stolnímu tenisu

Poděvousy /NAPSALI JSTE/ – S příchodem nového roku každý z nás očekává, co přijde nového. Někdy je ale příjemné vědět, co nás čeká, a to u nás ve Sboru dobrovolných hasičů v Poděvousích víme – začátkem ledna tradiční turnaj ve stolním tenisu. Ten letošní byl už skoro jubilejní, devátý…

23.1.2018

Bowlingáři Pohody potrápili favorizované Flinstouny

Kdyně – Bowlingová liga u Jandů ve Kdyni pokračovala po vánoční přestávce devátým kolem. Magnetem bylo utkání šestých Lemonek s pátým Elitexem.

16.1.2018

Turnaj v Poběžovicích vyhrál Karel Gabriel

Poběžovice – Pravidelný turnaj pořádají stolní tenisté SK Poběžovice vždy na druhý svátek vánoční, tedy na Štěpána. Výjimkou nebyl ani konec loňského roku, kdy se v tělocvičně místní základní školy sešlo na 32 vyznavačů tohoto sportu zelených stolů.

16.1.2018

Senzace. Kateřina Beroušková pojede na olympiádu!

Postřekov – Účast na olympijských hrách? To je sen každého sportovce. V únoru si ho splní i běžkyně na lyžích Kateřina Beroušková! Rodačka z Postřekova a odchovankyně LK Tatran Chodov se skvělou novinu dozvěděla v neděli při návratu z prestižního etapového závodu Tour de Ski.

15.1.2018

Mladí basketbalisté Domažlic na turnaji v Plzni

Plzeň – Na sklonku roku se mladí basketbalisté BK Jiskra Domažlice zúčastnili už 6. ročníku basketbalového turnaje mládeže v Plzni. Od 27. do 29. prosince se na šesti hřištích představilo 75 družstev, celkem 1175 účastníků z pěti evropských zemí. Domažlice na turnaji reprezentovaly kategorie U12 a U14.

8.1.2018

Úvodní závod sezony v Draženově vyhrál Tomáš Plojhar

Draženov – Jednačtyřicátou kapitolu napsal v pondělí 1. ledna tradiční Novoroční běh, který do Draženova přilákal více jak stovku odvážných běžců. Ti zahájili letošní sportovní sezonu na Domažlicku náročným silničním závodem, který tentokrát ovlivnil silný nárazový vítr. V hlavní kategorii loňské vítězství obhájil Tomáš Plojhar z AC Domažlice.

8.1.2018

Sportovec Domažlicka 2017 bude vyhlášen v Horšovském Týně

Domažlicko - Po osmi letech se do Horšovského Týna znovu vrací anketa pořádaná Svazkem obcí Domažlicko a Sportovní unií okresu Domažlice Sportovec Domažlicka 2017. Její výsledky budou vyhlášeny v pátek 16. března 2018 na slavnostním galavečeru v nově zrekonstruovaném sále hotelu Šumava v Horšovském Týně.

31.12.2017

Začněte rok 2018 aktivně, je tu Novoroční běh!

Draženov - SK Draženov a OÚ Draženov zvou v pondělí 1. ledna 2018 na 41. ročník Novoročního běhu. Prezence a šatny v kulturním domě od 9:00 do 10:40 hodin. Start v 11:00 hodin. Trať: 6 570 m, silnice I. třídy z Draženova na Újezd, přes Petrovice na silnici I. třídy do Draženova. Startovné: 50 Kč. Info: Václav Podestát (tel. 601 365 834). Závod je součástí seriálu Běžec Chodska 2018.

30.12.2017

Příští sezonu si Jana Brantlová přeje bez zranění

Domažlice – Poloviční spokojenost se sezonou 2017 panuje u triatlonistky Jana Brantlové z Domažlic. I přes zdravotní trable, které ji limitovaly, dosáhla zajímavých výsledků. Mezi největší úspěchy řadí obhajobu třetí příčky z Mistrovství České republiky v olympijském triatlonu a bronz z republikového šampionátu v terénním triatlonu.

30.12.2017

Triatlet Plojhar úspěšně završil působení mezi juniory

Domažlice – Úspěšnou sezonu má za sebou devatenáctiletý triatlonista z Domažlic Tomáš Plojhar. Kromě triatlonových klání se představil i v cyklistických, běžeckých a dráhových závodech. Mezi největší úspěchy patří jeho výkon na Mistrovství Evropy juniorů, zisk stříbrné medaile na Mistrovství ČR v triatlonu a třetí místo na 5000 metrů při mistrovství republiky na dráze.

30.12.2017

Štípek: Na každou hráčku či hráče vzpomínám rád

Domažlice /ROZHOVOR/ – Devátou sezonu třímá trenérské žezlo u druholigového týmu basketbalistů Jiskry Domažlice Karel Štípek. U příležitosti jeho jedenapadesátých narozenin, které oslavil na Štědrý den, jsme zavzpomínali na jeho basketbalové začátky, současnost a pokusili se nahlédnout i do budoucna…

27.12.2017

FOTO: Turnaj ve stolním tenisu v Hluboké vyhrál Staněk

Hluboká /FOTOGALERIE/ – Jedenadvacet příznivců stolního tenisu dorazilo v sobotu do Hluboké, aby se v tamním sále kulturního zařízení utkali v sedmém ročníku znovuobnoveného klání v ping – pongu.

22.12.2017

Kocková uspěla na mistrovství republiky

Brno – První prosincový víkend strávily tři gymnastky Sokola Domažlice v Brně, kde se konalo Mistrovství ČR. Jednalo se o soutěž družstev II. ligy. Gymnastky ze Sokola Domažlice ukázaly, že se ve startovním poli plném závodnic z oddílů z celé republiky včetně všech středisek mládeže neztratí.

22.12.2017

Zimní halový turnaj ve Kdyni vyhrál legendární Poďol

Kdyně – Za účasti osmi týmů se v sobotu ve Kdyni uskutečnil tradiční zimní Futsal Cup. Pátý ročník klání i přes silnou konkurenci vyhrál legendární futsalový tým Poďol Kdyně, v jehož sestavě nechyběla trojice pořadatelů Zbyněk Černý, Luboš Holeček a Zdeněk Beneš, ale ani Jan Šup a Láďa Janča se svými potomky.

21.12.2017

Basketbalisté Domažlic zvládli derby na jedničku

Domažlice, Klatovy – Zápasy ve dvojičce vstoupila o víkendu basketbalová II. liga do druhé poloviny základní části. Domažlickou Jiskru čekaly zápasy s rivalem z města pod Černou věží…

21.12.2017

Obalovna se postarala o překvapení 7. kola KBL

Kdyně – Předposlední letošní kolo Kdyňské bowlingové ligy nabídlo několik velmi zajímavých zápasů.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT