Tiger Lilies – Kerio Plzeň
4:4 (2:2, 2:0, 0:2)
Úvod utkání domácím, kteří nastoupili bez Václava Podskalského, vůbec nevyšel. V čase 2:09 minuty rozhodčí vyloučili obránce Marka Stloukala, ale ten se na trestné lavičce ´ohřál´ pouhé dvě sekundy, když se trefil plzeňský Würfl – 0:1. Domažličané se snažili o vyrovnání, ale naráželi na obranný val hostů. Ti navíc v 9. minutě Chlanem zvýšili na rozdíl dvou gólů. Domácí se i přes nepříznivý stav nevzdávali a vyplatilo se. Ve 13. minutě našel Jiří Huml nezištnou přihrávkou kapitána Karla Faita, který se dočkal premiérové branky v letošním ročníku soutěže. Navíc sedm vteřin před koncem úvodní třetiny Jakub Vondrovic srovnal na 2:2. Ve druhé patnáctiminutovce navíc ´Lilie´ přidaly další dvě branky, když nejprve Pavel Kůst střelou na úrovni brankové čáry nečekaně překonal plzeňského gólmana a o pět minut později se trefil agilní Jiří Huml – 4:2. Následně se střídaly šance na obou stranách, ale skóre se měnilo až v závěrečné třetině. Bohužel k velké smůle domácích skórovali pouze Plzeňané, a to opět Chlan a poté Čabrada.


Šmejd Plzeň – Tiger Lilies
3:9 (1:4, 1:1, 1:4)
Lilies byli od začátku lepším týmem a bylo jen otázkou času, kdy se střelecky prosadí. To se podařilo ve 4. minutě Jiřímu Humlovi, který tak otevřel skóre zápasu – 0:1. V 8. minutě zvýšil Jaroslav Husník, který tak načal svůj střelecký účet, když nakonec v utkání zaznamenal čtyři branky. Rozhodující úder zasadili Domažličané soupeři v 10. minutě, kdy skórovali dvakrát v rozmezí 8 vteřin zásluhou Radka Fořta a Michala Havlovice. Domácí do konce třetiny snížili na 1:4 gólem Kopeckého. Ve druhé části měli hosté další šance, ale v jejich dresu se prosadil pouze Jaroslav Husník. V dresu Šmejdu poté korigoval na 2:5 Novák. V závěrečné třetině navázaly ´Lilie´ na střelecký koncert z první třetiny, když dvakrát skóroval Husník, jednou Havlovic a Marek Stloukal, který zvyšoval na 2:9. Na místo vytoužené ´desítky´ hosté inkasovali.
Sestava Tiger Lilies: Vladimír Horn – Lukáš Huml, Pavel Kůst, Marek Stloukal – Michal Havlovic, Jakub Vondrovic, Jaroslav Husník – Jiří Huml, Radek Fořt – Karel Fait. Luboš Hruška a Václav Sladký.
Závěrečný dvojzápas Plzeňského přeboru sehrají florbalisté Tiger Lilies 28. dubna v rokycanské hale, kdy se střetnou s Cobrou Radnice a plzeňským Notorflorikem.