VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

včera 07:57

Razýmová maká v horách

Postřekov – Před týdnem se vrátila ze třítýdenního italského vysokohorského soustředění, ale doma se moc neohřeje. Po prvním tréninkovém bloku letní přípravy se lyžařka Kateřina Razýmová brzy přesune opět za hranice, když ji čeká soustředění u Arbersee.

18.8.2018

Lukáš Kobes zabojuje o účast na MS

Trhanov – Mladý cyklista si chce vybojovat účast na světovém šampionátu.

16.8.2018

53. ročník Chodské 1500 se blíží

Domažlice – Atletičtí fanoušci se na Chodsku znovu dočkají parádní atletické podívané. Na stadionu Střelnice v Domažlicích se totiž uskuteční oblíbený mítink Chodská 1500. Ten i při 53. ročníku nabídne zajímavou konfrontaci českých atletů se zahraniční konkurencí.

16.8.2018

Běžci se chystají do Poběžovic

Poběžovice – Již tuto sobotu bude odstartován jubilejní desátý ročník Pan-evropského půlmaratonu.

15.8.2018

Triatlonistku Janu Brantlovou čeká start na Evropě

Domažlice – Do německého Zittau se chystá triatlonistka Velosportu Domažlice Jana Brantlová. V sobotu se tam zúčastní evropského šampionátu v Xterrře, kde ji čeká 1,5 kilometru plavání, 36 kilometrů na horském kole a závěrečný desetikilometrový běh.

15.8.2018

Mítinky proměnily v osobní rekordy

Emmendingen, Kladno,Nové Město nad Metují – Atletická dráhová sezóna nabízí v červenci obvykle méně závodních příležitostí, ale letošní rok je v tomto ohledu výjimkou.

14.8.2018

O vítězi Chodsko cupu rozhodl tiebreak

Domažlice - Tradiční součástí Chodských slavností je i kvalitně obsazený volejbalový turnaj Chodsko cup.

7.8.2018

Vaněk vyhrál singl i debly

Holýšov – Horšovskotýnský tenista Jan Vaněk triumfoval v dalším pokračování amatérské tenisové série Dotiko tour, které se o víkendu konalo na antukových kurtech TJ Holýšov. Nenašel přemožitele ve dvouhře a se svým parťákem Václavem Šalounem opanovali i turnaj ve čtyřhře.

7.8.2018

Ekl: Balík běžců zabrzdil, tak já vedl

Domažlice – Na Mistrovství ĆR mužů a žen na dráze, které hostil kladenský stadion Sletiště, vybojoval v nabité konkurenci běžec na středních tratích AC Domažlice Šimon Ekl kromě osobního rekordu i dvě umístění v elitní desítce (9. na 800 m a 10. na 1500 m). V běhu na 1500 m domažlický středotraťař upoutal svým odvážným způsobem závodění širokou atletickou veřejnost. Za necelý měsíc bude na MČR do 22 let útočit na medaili.

7.8.2018

Na atletickém MČR domažličtí vrhači ve druhé desítce. Běžec Ekl bavil diváky

Kladno – Atletický vrchol letošní tuzemské sezóny se odehrál na kladenském stadionu Sletiště.

2.8.2018

Krásná auta letos nepřijedou

Domažlicko, Bad Kötzting – Obdivovatelé krásných aut ze 60. až 80. let 20. století vědí, že počátkem srpna pořádá Automobilsportclub Bad Kötzting soutěž pravidelnosti ADAC Bayerwald-Rallye Classic.

1.8.2018

Semněvičtí uspořádali nohejbalový turnaj trojic

Semněvice – Na hřišti u bývalé školy v obci Semněvice se o víkendu opět sportovalo. V sobotu 28. července místní uspořádali nohejbalový turnaj trojic.

29.7.2018

FOTO: Frei s Tučkem na bedně v Pačejově

Horažďovice, Klatovsko – Opět vyhrál Jan Dohnal! Vloni a předloni zvítězil za volantem focusu WRC, letos ho k triumfu dovezla aktuální Fiesta WRC.

27.7.2018

Pět medailí pro Šimáčka

Praha – Bronzová medaile ze 100 m volný způsob, čtyři medaile ze štafety a páté místo v individuálním startu na 200 m volný způsob.

27.7.2018

Severák obhájil primát na ´Svrčáku´, v play-off vyřadil domažlický Vestex

Dolany, Svrčovec, Tajanov – Další ročník volejbalového turnaje mužů a žen O pohár Splavu – memoriál Antonína Janečka, familiérně zvaného ´Svrčák´, je minulostí.

27.7.2018

Dnes startuje kultovní Rally Pačejov

Horažďovice, Klatovsko – Po měsíční pauze od Rally Bohemia se fanoušci automobilových soutěží opět dočkali. Tento pátek a v sobotu mají zase možnost v tuzemsku fandit českým i zahraničním špičkovým posádkám.

19.7.2018

Kam o víkendu za sportem

Domažlicko - Podívejte se, kam v regionu za sportem.

19.7.2018

Lyžařka Razýmová ovládla půlmaraton v Českém lese

Oblast Český les – Olympijská lyžařka Kateřina Razýmová ovládla ženský půlmaraton v Českém lese v rámci dalšího dílu Kilpi Trail Running Cupu. Běh na česko-německém území zvládla v čase 1:40:25.

19.7.2018

Dotiko Tenis Tour pokračuje Šumava Cupem

Domažlice, Babylon, Horšovský Týn – Předchozí turnaje v tenisových čtyřhrách na Babyloně a v Horšovském Týně měly stejného vítěze.

18.7.2018

Vyhrál plzeňský Koubek, domácí Podestát má bronz

Domažlice – V sobotu uspořádal tenisový klub LTC Domažlice na svých antukových kurtech v areálu městského stadionu Střelnice celostátní turnaj v minitenisu. Vítězem se stal velký talent z plzeňského TK Škoda Jáchym Kouba.

17.7.2018

Karel Fait dvacátý na mistrovství Evropy veteránů

Alicante, Domažlice – Cenné dvacáté místo vybojoval na mistrovství Evropy veteránů ve Španělsku vytrvalecký běžecký nestor Karel Fait z domažlického AGP.

10.7.2018

FOTOGALERIE: Chospílský cyklotlon patřil domažlickému Velosportu

Postřekov – Třetí závod seriálu MTB Biatlon 2018, ve kterém je jízda na horském kole proložena střelbou na střelnici, se konal v sobotu v Postřekově. Osmého ročníku Chospílského cyklotlonu se za slunečného počasí ve 12 kategoriích zúčastnilo celkem 57 závodníků.

7.7.2018

Tenisový pohár putoval do Kladna

Domažlice – Minulou sobotu se na kurtech LTC Domažlice odehrál turnaj v babytenise. Dvanáct účastníků bojovalo ve skupinách, z nichž postoupilo devět do vyřazovacího pavouka.

4.7.2018

Běh podél Radbuzy vyhrál Jiří Voják

Holýšov – Celkem 251 běžců a běžkyň všech věkových kategorií se sešlo v sobotu na 5. ročníku běhu Kozí stezkou podél Radbuzy u jezu mezi Holýšovem a Dolní Kamenicí.

30.6.2018

Medailové úspěchy na mistrovství ČR juniorů

Praha, Domažlice – Na pražské Julisce se uskutečnilo Mistrovství České republiky dorostu a juniorů v atletice. Mezi nesmírně kvalitní českou mládežnickou elitou (padlo několik českých rekordů a plnily se limity na mistrovství Evropy) se neztratili ani atleti z okresu Domažlice.

28.6.2018

Bronz z mistrovství Plzeňského kraje žáků pro Pavla Froňka

Stříbro – Atletický oddíl Baníku Stříbro byl pověřen Plzeňským krajským svazem uspořádáním mistrovství Plzeňského kraje ve víceboji mladších žáků a žákyň.

28.6.2018

Drama o Chodský čakan

Domažlice – Celkem 36 rozjížděk, tři ´béčková´ finále, z nichž postupovala vždy dvojice nejrychlejších, a devět finálových jízd tvořilo program čtvrtého závodu mezinárodního rallycrossového seriálu Chodský čakan.

25.6.2018

Sportmanie se blíží, předzvěst bude po celém kraji

Plzeň - Sportmanie obsadí v letošním roce park za OC Plaza od 18. do 26. srpna. Informovalo o tom vedení radnice, která je organizátorem této největší sportovní akce v Plzni.  

24.6.2018

V Plzni kraloval suverénní Sagan. Z Čechů zvítězil Černý

Plzeň – Stovky diváků u trati s rozevlátými vlajkami. Partičky cyklistů, ale i běžných fanoušků. Silnice popsané povzbuzujícími vzkazy. U trati atmosféra jako na Tour de France.

3.6.2018

FOTOGALERIE: Na 'Krále' se vrátil po dvanácti letech. A opět vyhrál

Klatovy – Jako první se do cíle 25. ročníku cyklomaratonu Author Král Šumavy MTB – memoriálu Františka Šraita, dostali u fotbalového hřiště v Lubech Vladislav Doležal a Michal Volf.

1.6.2018

Kvíčovice v sobotu odstartují další cyklozávod do vrchu

Kvíčovice – V sobotu 2. června pořádá Obec Kvíčovice další cyklozávod do vrchu, který opět proběhne na úseku mezinárodní cyklostezky CT3 od hřbitova směrem do obce Kvíčovice.

31.5.2018

Pilotka místo sebe nasadila muže! Podvod neprošel!

Domažlice – Celkem 31 rozjížděk, jedno ´béčkové´ finále a osm finálových jízd tvořilo program nedělního třetího závodu domažlického rallyecrossového seriálu Chodský čakan.

31.5.2018

Osm medailí pro domažlické atlety z přeboru tří krajů

Domažlice – Poprvé v historii se na domažlickém stadionu Střelnice uskutečnilo sdružené mistrovství tří krajů (Plzeňský, Karlovarský, Jihočeský), které pořadatelsky zajišťoval domácí klub AC Domažlice.

31.5.2018

Šest zápasnic přivezlo šest medailí!

Ludbreg, Holýšov – Turnaje v Chorvatsku se zúčastnilo 434 zápasníků ze čtrnácti států.

24.5.2018

Potlučený Kobes doma vyhrál a spravil si chuť

Domažlice – Lukáš Kobes, odchovanec pořádajícího Velosportu, i když nyní v dresu týmu Symbio+ CE Energio, a Adéla Holubová (kola-bbm.cz) ovládli hlavní závody Velké ceny Domažlic.

18.5.2018

Jedno zlato do Svržna, dvě stříbra do Hostouně

Horšovský Týn – V krásném areálu Parkur Pavla Zahoře na okraji Horšovského Týna se uskutečnily národní Jarní skokové závody v parkurovém jezdectví.

17.5.2018

Bavorský starosta krotil 400 koní

Domažlice – Celkem 47 velkých i malých závodníků nastoupilo v neděli v domažlické rallycrossové aréně ke druhému závodu mezinárodního seriálu Chodský čakan. Diváci zhlédli 32 rozjížděk a 8 finálových jízd. Kromě dětských ´bugin´ všechny kategorie vyhráli závodníci z Bavorska.

16.5.2018

Trněný ve Vyškově vteřinu od zlata

Vyškov, Meclov – Brutálně těsný rezultát v cíli Rally Vyškov: 1. Odložilík, 2. Mareš -0,2 vteřiny, 3. Trněný -1,2 vteřiny!

15.5.2018

Sezonu otevřeli šestnácti homeruny

Domažlice, Kdyně – Softbalový a baseballový klub Wolfs Domažlice již pošesté uspořádal turnaj ´Domažlický otvírák´, kterým tradičně začíná nová sezona České slowpitchové ligy.

10.5.2018

FOTOGALERIE: Hodlová a Bořánková si ve Švihově upevnily vedení v Talent Cupu

Švihov – Téměř 150 cyklistů a cyklistek všech věkových kategorií se sešlo v neděli na 24. ročníku závodu horských kol Okolo hradu Švihov, který pořádal klub Velovis Švihov v blízkosti známého vodního hradu.

21.4.2018

FOTO: Kopecký přepsal historii Rallye Šumava Klatovy

Klatovy – Do dějin klatovské rallye Šumava se v jejím 53. ročníku zapsal tovární jezdec týmu Škoda Motorsport Jan Kopecký, kterému se se spolujezdcem Pavlem Dreslerem podařilo vyhrát „Šumavu“ jako prvnímu jezdci už popáté, z toho čtyřikrát v řadě.

21.4.2018

FOTOGALERIE: Po prvním dnu vede Kopecký, druhý je Lukjaňuk

Klatovy - Všech šest rychlostních zkoušek první etapy 53. Rallye Šumava Klatovy vyhrál největší favorit Jan Kopecký se spolujezdcem Pavlem Dreslerem se Škodou Fabií R5 z továrního týmu Škoda Motorsport.

20.4.2018

OBRAZEM: Start 53. Rallye Šumava Klatovy

Klatovy - V čele s posádkou továrního týmu Škoda Motorsport, obhájci loňského prvenství Janem Kopeckým a Pavlem Dreslerem se Škodou Fabií R5, odstartovalo v pátek odpoledne z klatovského náměstí téměř devadesát posádek do 53. ročníku Rallye Šumava Klatovy.

18.4.2018

Víkendová rallye omezí na Kdyňsku dopravu

Kdyňsko – Na tento pátek 20. dubna se těší všichni fandové automobilových soutěží.

17.4.2018

Tři tachovští kickboxeři přivezli šest medailí, z toho čtyři zlaté

Tachov – Národního poháru, který se konal před několika dny v Lovosicích, se zúčastnili tři mladí reprezentanti týmu E.H. security kick-box gym Tachov. A všem třem se dařilo na výbornou.

13.4.2018

Na „Šumavu“ dorazí kompletní česká špička

Klatovy – Padesátá třetí Rallye Šumava Klatovy a 27. Historic Vltava Rallye se blíží. V pondělí 9. dubna vypršel termín pro přihlašování, a už je tak jasné, které posádky v Klatovech uvidíme.

12.4.2018

OBRAZEM: Tomáš Plojhar vítězství neobhájil! V Běhu Koutem se z prvenství těšil

Kout na Šumavě - V nezvykle pozdním termínu, první dubnovou sobotu, se uskutečnil vrchol běžeckého jara na Chodsku, Běh Koutem.

5.4.2018

Druhým závodem pokračuje seriál Běžec Chodska

Domažlicko - Po tříměsíční závodní pauze se v sobotu v Koutě na Šumavě znovu roztočí kolotoč běžeckého seriálu Hrbáček Běžec Chodska.

5.4.2018

Holky lepší než kluci! Tři holýšovské zápasnice vybojovaly v Holandsku medaile

Utrecht / Holýšov – Báječné velikonoce v zemi tulipánů! Turnaj pro 750 zápasníků z 21 zemí. Mezi nimi bylo i šest z klubu Wrestling Holýšov.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT