O smrtelné nehodě, která se stala v neděli po 20. hodině na Domažlicku, informovala mluvčí policie Dagmar Brožová. „Osmnáctiletý řidič jel od Draženova na Ždánov, vlivem nepřiměřené rychlosti dostal s vozidlem smyk, přejel do protisměru, kde bočně narazil do osobního auta Ford Fiesta,“ popsala vznik kolize policejní mluvčí.

Sedmnáctiletá dívka havárii nepřežila, další čtyři mladí lidé se při ní vážně zranili. „Z místa jsme letecky transportovali těžce zraněnou přibližně 20letou ženu na urgentní příjem do plzeňské fakultní nemocnice. Do téhož zařízení jsme převezli muže, ročník 1994, se středně těžkým zraněním při vědomí. Dále jsme transportovali dva muže ročník 2000 a 2003 s lehčím zraněním, ale se závažným mechanizmem úrazu na akutní zónu Fakultní nemocnice Lochotín. Mladá žena ročník 2002 utrpěla velmi vážná zranění, kterým na místě podlehla,“ informovala mluvčí zdravotnické záchranné služby Mária Svobodová.

„Kriminalisté zahájí úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu usmrcení z nedbalosti,“ doplnila Brožová.

Vánoční vystoupení dětí z MŠ Koloveč.
Děti a senioři si společně zazpívali koledy