Neřízené vozidlo vylétlo ze silnice a řítilo se lesem, kde narazilo do stromu a převrátilo se na bok. Vedle něj leželo tělo mrtvého muže. Vše vypadalo jako dopravní nehoda. Koroner však měl na těle mrtvého najít střelné poranění, v lese měla být nalezena střelná zbraň a ve střeše uvnitř auta kulka.

Policie to sice nepotvrdila, ale vše tomu, že se nejednalo pouze o dopravní nehodu. nasvědčuje, neboť případ si převzala plzeňská kriminálka.

„Co se na místě události odehrálo, jakým způsobem a za jakých okolností, budou nyní z rozhodnutí služebního funkcionáře šetřit kriminalisté plzeňského krajského ředitelství. K rozsahu zranění muže, které bylo zjištěno prvotním ohledáním, se v současné době z důvodu probíhajícího šetření vyjadřovat nebudeme. Příčina smrti bude stanovena nařízenou soudní pitvou," uvedla Jana Tomková, plzeňská policejní mluvčí.

Muž prý trpěl psychickými problémy kvůli nepovedenému manželství.
„Neměl to lehké. Manželka se nestarala o rodinu ani o domácnost. Nebylo ničím výjimečným, že třeba na 14 dní zmizela. Starost o dítě a domácnost zůstala na něm. Zřejmě to už nezvládl a sáhl si život," řekla žena, která zesnulého muže velmi dobře znala.

K tragédii došlo zřejmě již v průběhu noci. Havarovaný Ford Mondeo objevil náhodný kolemjedoucí až v pět hodin ráno.